Tuzlu kahve

bide mutfakta birden kahveler karışıp damat yerine kaynanaya gidermiş:hooray:

kaynanaya giderse o tuzlu kahve nasıl bişey olur bilemem istemeden gitmesinlerde onun için damat adayına güzel cicili ayılı kupada kahve yapalım:jeyyar::jeyyar:

kahve karısmaz cnm en son vercksın o tılkıyse sen kuyruğu olcaksın azcık benım gıbı uyanık olun anacım

ben yapacağım diye korkutuyordum hep ama isteme gecesi normal kahve verdim. ilk yudumu alana kadar tuzlu kahve bekliyordu eşimkaydirigubbakcemile3

ayy yazık kıyamam yaaa zaten içinde bir telaş var bide tuzlu kahvemi içirecem :KK43: ben yapmam boncuguma :))

ben yapmak istedim ama bana yaptırmamışlardı kıyamadılar askıma ben kıyacaktım halbuki:) ama şekersiz olanı alıyorrdu dağıtırken onu değil öbürünü al dedim tuzlu sanmıştı herkes :)

ben yapmıcağımı biliyordum ama aşkıma hep yapçam demiştim o da senin elinden zehir olsa içerim yap şekercim iççem dedi ama yapmamıştım kıyamadım aşkıma mutfakta ablalarım tuz koycaklardı nerdeyse ağlıcaktım son anda bırakın ben tuzunu koyarım dedim koyar gibi yaptım onlar tabakları hazırlarken ama koymadım sadece ben ve aşkım biliyor geri kalan herkes nişanlımın sesini çıkarmadan tuzlu kahveyi içti sanıyorlar birde kk ögrendi tuzlu kahve içmediğini... ama pişman değilim kıyamıyorum aşkıma sen yap ben içerim dedi yaaa içmiş kadar oldu ben olsam sakın yapma içmem derdim... sonra aşkım bana demişti kıyamayacağını biliyordum yine beni yanıltmadın demişti ama güzel bir gündü ama tuzlu kahve adettindir yinede içinden nasıl geliyorsa öyle yap tuzluda olsa tuzsuzsa olsa kimse sana bişey diyemez bunlar tatlı heycanlar sonucunu artık yazarsın merakla beklicem mutluluklar dilerim...

bencede yap tatlım guzel bı hatıra kalıyo.benı kahveyı yaprkende askımı o tuzlu kahveyı ıcerkende abım gızlıden kameraya cekmıs sımdı ızleyıp guluyoruz.tabı ben hemen su goturdum askıma kıyamadm sonrakaydirigubbakcemile3

Bence kesinlikle yap , bakalım tepkisi ne olacak belli edecek mi etmeyecek mi ? Ben yapmıştım ama benim uyuz kocam ben kahve sevmem diye içmemişti , yoktur dimi böylesi dünya üstünde istemeye gidiyosun sevdiğini kahveyti içmiyorsun bak yine efkar yaptım...

Benim bir arkadaşımın sevgilisi kusmuştu :roflol:
Bence midesinin hassasiyet oranını da hesaba katarak düşün... kaydirigubbakcemile3

hayırlısı olsun güzelim . ben tuz yerine bollllccaaa şeker ilave etmiştim çok şekerli yapmışsın dediğinde ömrümüz boyunca ağız tadımızı bozmayalım diye demiştim canım çokta hoşuna gitmişti (şekerde kullanmaz normalde benim beyy :KK66: )

bende öle dıodum yapıcam tuz atıcam vss ama bızımkıler yok kıyma kız yapma kız tam fıncanın ıcıne tuz koydum tam dokecem sonra dedım yok koymıyım dedım kıyamadım kaydirigubbakcemile3

benim kaynanam kahve pişirilirken mutfağa gelip "damadınkine tuz koymayı unutmayın" dedi ama bizimkiler kıyamadı çocuğa..kaydirigubbakcemile3

ne tuzu ne karabiberi dolduracaksın urfa isotunu sonra geç karşısına kırmızıdan mora renk geçişlerini izle:dance:
yalnız empati yaptımda benim yükselen burcum akrep kindarlık intikam aşkı var bana yapılsa intikamımımı çatır çatır almadan ölmem 150 yıl beklerim yine de ölmemsırnaşık şey

benide pazar günü istemeye geliyolar hem tuz hem karabiber koycam yaşasın kötülük lülülülülülü

canım bence kesinlikle yapmalısın hatta yapmakla kalmayıp bir de bunu videoya çekmeli birisi..Benim kuzenimin isteme merasiminde ben videoya çekmitim damatı.. Şimdi izleyip izleyip gülüoz o suratının halini :roflol:

Bi de aşkının tehdidine aldırma onun da çözümü var ona ayrıca getir kahveyi..Benim kuzen öle yapmıştı. Önce herkese dağıtmıştı en son ona vermişti bi de başında beklemişti içmesini sırnaşık şey

X