Turkcell Kurşunlara Gelesin... Turkcell kolkola paketi

İlk hattım turcelldi su kontörlü zamanlarda daha ondan sonra hiç donmedim geri aşağı yukarı hepsi çekiyor ne gerek var bı ton para vermeye

Büyük firmalar ile savasmak mümkün olmuyor Kazen bey. Ama haberiniz ola BIMER den korkuyorlar . Birde haber bülteni ve gazeteden korkuyorlar. Bunlarla yürüyünüz . Turkcell bu memlektin en büyük afedersiniz ama parasıyla kendine kole alan firmasidir daha buyugu de Turk telekom. Sikayetvar sitesi satilik sitedir sahipleri de para yiyen yalaka insanlr diye duymuştum. Bir kiytirik kuru yemis firmasi bile adini sildirmis para verip sikayetim kalkiverdi siz düşünün. Sizi Bimer bi nebze rahatlatir. Ama arayanlardan elit bir kişilik beklemeyin. Hayal kirikligi oluyor. Ben hastane sikayeti icin aradim bi bayan arayip doktor daha size napacakti hanfendi dedi. Evet mahalle agziyla

K Kazen bey bak sizden vahimleri var :)
beni engellerler kesin bu videodan sonra ama saglik olsun sayili gun cabuk gecer bi kisi gülse bana yeter :KK70: Kazen bey mutlaka dinleyin ama kulaklik kullanin. Insanin ici eriyor valla. Kufure karsiyim ama Turkcell e edilir

ht t ps:/ /y out u .be /HqIlmgp TPy4

bende tam olarak bu paketten bahsediyordum. Yazımda dediğim gibi rakamlar örnek : )
Maalesef yapacak birşey yok ben kontörlü hat olduğu zamanlarda 3 ay üst üste 100 konturum havaya gidince yemin ettim asla Turkcell kullanmamaya ve kullanmıyorum 10 sene oldu

Biz bu işin içinde olduğumuz ıcın çok iyi biliyorum Turkcell'in marifetlerını.
Köylü insanları arıyorlarmış misal 300 dk 15 lira diye tamam diyip kabul edıyorlar. Sonrakı aylar 15 degılde 30 40 gelmeye başlıyor insanların zaten durumları yok bırde üstüne 1 sene veya 2 sene sözleşme yaptırıyorlar hepten cıleden çıkıyor o ınsanlar.
Daha neleri var Turkcell'in anlatmaya kalksam. .....
Türkcell gıbısını hayatımda hiç gormedım. Dertlerı bütün herkesı faturalıya gecırıp ınsanları ıstedıgı gibi parmağında oynatabılmek.
Kontörlü hat candır can.

Annem internet mesaj kullanmadigi icin turkcell de sadece dk yapmistik 26 tl güya paket asla aşmayacak. Kadincagiz hic paketi aşmadi ama ilk ay 40 tl geldi , gittik konustuk bir dahaki ay boyle olmayacak denildi ikinci ay 45 geldi.. Kisacasi turkcell tavsiye etmem ve kullanmam asla!

tek dertli ben değilmişim : )
Bu arada bugün aradılar neden paketi aşağı çektiğimi sordular bende durumu anlattım bu fatura ödendikten sonra sizi 7 G lık pakete alalım temennileri ile telefonu kapadık ...

Örnek üzerinden gideceğim ;

Senelik sözümüze 60 TL lik fatura 50 TL ye iniyor. Ooo diyoruz 60 idi 50 oldu nasıl olsa bu telefon kullanılacak. 1 sene dolunca size bir mesaj geliyor tabi bu mesajı goller cepte, kayıp aranıyor, turkcell bilmem ne mesajları arasında görebilirseniz çok şanslısınız. Velevki görmez iseniz bir fatura geliyor o faturada ki rakam 1 senelik indirimi alıp gidiyor. İtiraz ettiğiniz zaman ; "yahu benim kontratımı uzatın eski tarifeye devam etmek istiyorum" dediğinizde "o tarife yok sizi super bilmemneye geçiriyoruz" diyorlar.

- Geçirmeyin abi beni başka bir tarifeye eskiye devam etmek istiyorum.
- Yoook o tarife kalktı.
- Arkadaş peki bana söylemeden bu son geçirdiğiniz tarife ne ?
- O kolkola Turkcell tarifesi
- Bunun neresinde kol kola ?
- Beyefendi faturada kol görmediniz mi ?
- Tamam lanet olsun beni sade bir konuşma paketine geçirin, internet vs istemiyorum.
- Yok ona da geçemezsiniz ?
- Neden ?
- Öyle bir paket yok !
- Hanımefendi Turkcell hesabım uygulamanızda görüyorum eko paket var...
- O olmaz, o size tanımlanamıyor...
- Neden tanımlanamıyor ?
- Beyefendi siz bu tarifeye geçmezseniz alt faturaya geçerseniz biz nasıl maaş alacağız (Bu konuşma Turkcell tarafında dinlenebilir.)

ben tabi yine şok ....

Bir diğer konu minumum pakete asla geçemiyorsunuz. Çünkü sistem bu abi ve ablaların önüne bu pakletleri getirmiyor ve onlarda seçemediği için yüksek faturalara devam. 1 tık altı fatura var ona geçmek içinde bu ay ki (daha 2 günlük) o kolkola faturasını ödemeniz gerekiyor.

Kolkola dediğim paketi ben uydurdum !

Kullanıcı memnuniyetsizliğini ve şikayetleri dile getirebileceğimiz uyduruk bir site var. Sahibi de bir avukat. İsmi önemli değil, o sitede şikayetlerimizi dile getirdiğimizde buraya bir ücret karşılığında üye olan firmalar şu numarayı arayın diyerek konunuzu kapatıyorlar. Parayla üye olan bu firmalar şikayet edenin tüm bilgilerini görüyor. 2016 yılında çıkan kişisel bilgilerin gizliliğe ilkesi burada bozuluyor. Bu suçtur her ne ise konumuz bu uyduruk site değil konumuz Turkcell....
Aynı muhabbeti özellikle TTNET te yapıyor internet tarifelerinde. Ilkin sınırsz diyorlar düşük faturaya 24 ay söz alıyorlar. Birinci ayiñ sonuna doğru arayıp internetiniz yetmyor üst tarifeye geçmezseniz her aşımda ek ücret oderseniz diyip mecbur kılıyorlar. Iki kez sahit oldum buna bide basima aynsi gelmisti.

Tüketici hakem heyetine başvursaydınız ?

Kazen bey bugunde beni süper online sinir etti sormayin bir akk kota alayim dedim bin bisman oldum

Örnek üzerinden gideceğim ;

Senelik sözümüze 60 TL lik fatura 50 TL ye iniyor. Ooo diyoruz 60 idi 50 oldu nasıl olsa bu telefon kullanılacak. 1 sene dolunca size bir mesaj geliyor tabi bu mesajı goller cepte, kayıp aranıyor, turkcell bilmem ne mesajları arasında görebilirseniz çok şanslısınız. Velevki görmez iseniz bir fatura geliyor o faturada ki rakam 1 senelik indirimi alıp gidiyor. İtiraz ettiğiniz zaman ; "yahu benim kontratımı uzatın eski tarifeye devam etmek istiyorum" dediğinizde "o tarife yok sizi super bilmemneye geçiriyoruz" diyorlar.

- Geçirmeyin abi beni başka bir tarifeye eskiye devam etmek istiyorum.
- Yoook o tarife kalktı.
- Arkadaş peki bana söylemeden bu son geçirdiğiniz tarife ne ?
- O kolkola Turkcell tarifesi
- Bunun neresinde kol kola ?
- Beyefendi faturada kol görmediniz mi ?
- Tamam lanet olsun beni sade bir konuşma paketine geçirin, internet vs istemiyorum.
- Yok ona da geçemezsiniz ?
- Neden ?
- Öyle bir paket yok !
- Hanımefendi Turkcell hesabım uygulamanızda görüyorum eko paket var...
- O olmaz, o size tanımlanamıyor...
- Neden tanımlanamıyor ?
- Beyefendi siz bu tarifeye geçmezseniz alt faturaya geçerseniz biz nasıl maaş alacağız (Bu konuşma Turkcell tarafında dinlenebilir.)

ben tabi yine şok ....

Bir diğer konu minumum pakete asla geçemiyorsunuz. Çünkü sistem bu abi ve ablaların önüne bu pakletleri getirmiyor ve onlarda seçemediği için yüksek faturalara devam. 1 tık altı fatura var ona geçmek içinde bu ay ki (daha 2 günlük) o kolkola faturasını ödemeniz gerekiyor.

Kolkola dediğim paketi ben uydurdum !

Kullanıcı memnuniyetsizliğini ve şikayetleri dile getirebileceğimiz uyduruk bir site var. Sahibi de bir avukat. İsmi önemli değil, o sitede şikayetlerimizi dile getirdiğimizde buraya bir ücret karşılığında üye olan firmalar şu numarayı arayın diyerek konunuzu kapatıyorlar. Parayla üye olan bu firmalar şikayet edenin tüm bilgilerini görüyor. 2016 yılında çıkan kişisel bilgilerin gizliliğe ilkesi burada bozuluyor. Bu suçtur her ne ise konumuz bu uyduruk site değil konumuz Turkcell....
Garip bir ülkede yaşıyoruz. :işsiz:

ne diyeceğiz ki ? adam düşük paket yok diyor ?
Düşük paket olup olmamasi mesele değil ki. Mesele size taahhüt edilen ücretin fazlasının alınması. Iki tarafta incelenir haklı olan siz çıkarsanız iade filan yapılır.

Tabi hakkınızın peşine düşmeye kararlıysanız.

Düşük paket olup olmamasi mesele değil ki. Mesele size taahhüt edilen ücretin fazlasının alınması. Iki tarafta incelenir haklı olan siz çıkarsanız iade filan yapılır.

Tabi hakkınızın peşine düşmeye kararlıysanız.

Lakin adamın savunması şu o paket artık yok diyor. Yani kendini sağlama almış. Yoksa işin peşini bırakmam... Internetsiz paket istiyorsunuz o da yok... Ben internet kullanıcısı değilim bu da telefon eş dostla görüşeceğim diyorum öyle bir paketimiz yok diyor.

Lakin adamın savunması şu o paket artık yok diyor. Yani kendini sağlama almış. Yoksa işin peşini bırakmam... Internetsiz paket istiyorsunuz o da yok... Ben internet kullanıcısı değilim bu da telefon eş dostla görüşeceğim diyorum öyle bir paketimiz yok diyor.
Sizi geri aradıklarında keşke başka operatöre gececegim ben bu fiyatı ödemek zorunda değilim deseydiniz. Ben de Türkcell kullanıcısıyım evet pahalı farkındaym ama diğerleri bes para etmiyor. E adamlar bunun farkinda kaliteyi pahalıya sundukca sunuyorlar.

X