Maske Tarifleri ! Türk kahvesi mucizesi !

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

athena

Goddess of Wisdom
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2013
6.524
24.151
Gerçekten bir mucize olarak adlandırıyorum ben Türk kahvesini. Şöyle ki, benim gıcık kayınvalide gençliğinden beridir Türk kahvesi içen biriymiş. Hala da içer. Resmen bağımlı. Ve sıkı durun, kadın 65 yaşında olmasına rağmen cildi benden güzel!! Kırışıklıkları var elbet ama göz yormuyor baktığınız zaman. En fazla 50 yaşında sanırsınız! Ben bunu yıllarca Türk kahvesi içmesine bağlıyorum. Malum kararında içildiği zaman Türk kahvesi herşeye faydalı bulunmaz bir nimet.
Zamanla ben de alıştım içmeye.
Ve bir gün dedim ki; şu telvelerinin içine hakiki zeytinyağı ve limon damlatıp yüzüme peeling yapsam? nasıl olur acaba?..
Roc'un ürünlerini kullanırdım esasen ve hamileliğim boyunca kimyasal ürünlerden kendimi soyutladığım için uzun süredir kullanmamıştım. Cildim fena bakımsızdı..kalktım ve kahve telvesine bir iki damla limon damlatıp hakiki zeytinyağı kattım ve yüzüme ova ova peeling yaptım. Daha sonra tampon yaparak yüzüme iyice yedirdim kahve kürünü.
10 dk bekleyip yıkadım, hatta kızım "anne zombi gibi olmuşsun" bile dedi beni o halde görünce :KK70:
Sonra yıkadım ve daha ilk seferde sonuç muhteşemdi!
cildim pespembe ve yumuşacık olmuştu.
Yaklaşık iki aydır uygulamaktayım ve hamilelik ile emzirme döneminde yanaklarımda çıkan koskocaman sivilcelerin izleri dahi yok oldu. cildim bebek cildi gibi oldu ve inanın yıllar sonra ilk defa cildimden memnunum. Kozmetik ürünlerin hiçbirinin sağlayamadığı bir memnuniyet bu!
Herkese denenmiş ve kesin sonuç alınmış bu uygulamayı tavsiye ediyorum. Sonuçta kahve, zeytinyağı ve az limon içeriği.. Ne gibi bir yan etkisi olabilir ki??
Uygulayın ve memnun kalın.
Tek diyebileceğim bu :))
Sevgiler...
dip not: benim cilt tipim karma fakat hamilelikte çok yağlanmıştı. Bence bu uygulama her tür cilt tipi için uygun. sonuçta doğal.. sıfır kimyasal :)

Son düzenleme:
Evet; türk kahvesi mucizesi inanılmaz güzellikte devam ediyor. Sivilce lekelerimden neredeyse tamamen kurtuldum! Şimdi bir de; türk kahvesi+limon+z.yağı peelingimden sonra yüzümü gül suyu ile tonikliyorum. Yok böyle bir şey!! Cildim mükemmel oluyor!
Şiddetle tavsiye ederim.

bende hergün türk kahvesi içerim fAkat şekerli severim ben
geçen yıl her hafta türk kahvesi+has zeytinyağı yapardım yada acı badem yağı
aklımda olsun limon da ekleyeyim...

bende hergün türk kahvesi içerim fAkat şekerli severim ben
geçen yıl her hafta türk kahvesi+has zeytinyağı yapardım yada acı badem yağı
aklımda olsun limon da ekleyeyim...
Limon da cilt lekelerini yok edip ciltte antibakteriyel etki sağlıyor kat canım mutlaka.

bende kahve tiryakisiyim hiç içmesem gün aşırı içerim dün tavsiyenizi okudum ve fincanın dibinde kalan telveye 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ve 5-6 damla limon damlatıp yaptım güzel peeling oluyor baya yumuşadı yüzüm birkaç sivilce izim var bakalım geçircekmi devam edicem bakalım.

bende kahve tiryakisiyim hiç içmesem gün aşırı içerim dün tavsiyenizi okudum ve fincanın dibinde kalan telveye 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ve 5-6 damla limon damlatıp yaptım güzel peeling oluyor baya yumuşadı yüzüm birkaç sivilce izim var bakalım geçircekmi devam edicem bakalım.
İnan ki geçecek. Limon bu konuda uzmandır:KK39: bir de kahvenin cilt tonu eşitleyici gibi bir faydası oldu ben de. Dilerim sizlerde de olur.

kızlar limon benim cildimde alerji yapıyor
bir gün maske yaptıktan sonra benek benek olunca farkettim böyle maskeelri yüzünüze sürmeden evvel bileğinizin iç kısmına bir uygulayıp biraz bekleyin olur mu
eklemek istedim..

bende takıntılı bırı oldum cıktım.cıldım karma cılt.sıvılcelerım oluyor ara ara.ve ızlerı zor gecıyor.
soyucu ozellıgı olan krem kullanıyorum 3 haftadır.bepanten de suruyorum.tahrıs ıcın.bugunde baktım sankı cıldımde genısleme var.
peling denesem haftada bır.
ardından soda ıle sıkılastırma.
uyumadan oncede soyucu kremımı sursem.
acaba nasıl olur ?

X