Popüler Konu Tüp Bebek Merkezleri Başarı Oranı anketi İstanbul Tüp Bebek Merkezleri

hanımlar merhaba,
Eşimde varikosel var doktor ameliyattan önce tüp bebek yapalım dedi.
Bir sonraki reglimi bekliyoruz fakat ben kararsızım bahçe fulya merkezi bize çok pahalı geldi 10.000 tl yi geçiyo bile resmen doktorum güvenç bey ama ilgili bir hastane gibi gelmedi bana ne zmaan arasam ulaşamıyorum sordugum sorulara tam yanıt alamıyorum. Eşi varikosel olan arkadaslar siz deneyimlerinizi anlatırmısınız ?
Birde rapor çıkartmak yazmıssınız nasıl cıkartılıyor. Ne yapmam gerek olmazsa çıkartıp umut tüp bebeğe gitmek istiyorum.
Yardımcı olur musunuz kafam çok karısık :KK43:

hanımlar merhaba,
Eşimde varikosel var doktor ameliyattan önce tüp bebek yapalım dedi.
Bir sonraki reglimi bekliyoruz fakat ben kararsızım bahçe fulya merkezi bize çok pahalı geldi 10.000 tl yi geçiyo bile resmen doktorum güvenç bey ama ilgili bir hastane gibi gelmedi bana ne zmaan arasam ulaşamıyorum sordugum sorulara tam yanıt alamıyorum. Eşi varikosel olan arkadaslar siz deneyimlerinizi anlatırmısınız ?
Birde rapor çıkartmak yazmıssınız nasıl cıkartılıyor. Ne yapmam gerek olmazsa çıkartıp umut tüp bebeğe gitmek istiyorum.
Yardımcı olur musunuz kafam çok karısık :KK43:
Canım eşinde varikosel varsa direkt rapor al zeynep kamil çıkarıyor rapor bi görüş ama Bahçeci çok İyi merkez ben çok memnun kaldım

Canım eşinde varikosel varsa direkt rapor al zeynep kamil çıkarıyor rapor bi görüş ama Bahçeci çok İyi merkez ben çok memnun kaldım
Tamam ama bu rapor nasıl çıkartılıyor canım ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz izlemem yol konusunda

Tamam ama bu rapor nasıl çıkartılıyor canım ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz izlemem yol konusunda
Canım içinde tüp bebek olan bi devlet hastanesine gitmen lazım. Bende çok bilmiyorum ama onlar senden bazı şartlar istiyor onları karşılıyorsan rapor veriyorlar umutta sgk geçiyor onlardan detayları öğren bence arayıp

Merhaba arkadaşlar bende zeynepkamilde rapor çıkarmak için uğraşıyorum adet günü gittim usg çekildi ve kan tahlilim yapıldı bundan sonra ne işlemler yapılıcak sırasıyla yazarsanız çok sevinirim dahiliye ve kadın doğuma randevu aldım ama yanlış mı ilerliyorum bilemiyorum bilgide vermiyolar bi kağıt var onda hiç bişey detaylı yazmıyo burdan okuduğum kadarıyla çok yere gidiliyo lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkür ederim.

Birde eşim varikosel ameliyatı oldu üroloji doktoru tekrar tahlil istemedi bi rapor verdi sprm 5milyonun üstündedir yardımcı üreme teknikleri ile tüp bebek yapılması uygundur ama burda okuduğum kadarıyla 5 milyonun altında olanalara veriliyo yazılmış ama raporumuzda tüp bebek yapılması uygundur ibareside var kafam karıştı yardımcı olucak varmı

Birde eşim varikosel ameliyatı oldu üroloji doktoru tekrar tahlil istemedi bi rapor verdi sprm 5milyonun üstündedir yardımcı üreme teknikleri ile tüp bebek yapılması uygundur ama burda okuduğum kadarıyla 5 milyonun altında olanalara veriliyo yazılmış ama raporumuzda tüp bebek yapılması uygundur ibareside var kafam karıştı yardımcı olucak varmı
Canım istedikleri bazı prosedürler var daha önce bebeğin olmadıysa çabuk alırsın eşinde de sperm sorunu varsa hemen alırsın

Merhaba,
Sizlerden gelen talep doğrultusunda böyle bir anket açmamız istendi.

- Ankete oy verirken seçeceğiniz merkez aracılığı ile anne olmuş şartı aranmaktadır.
- Cevap seçenekleri içinde olmayan merkezleri lütfen bize bildirin ki ekleyelim.
- Diğer iller için lütfen benimle iletişime geçiniz
Aslinda negatiflerde goruntulense merkezin basarisi ortaya tam olarak ciksa daha iyi degilmi. Mesela ben amerikana gidecegim.oylanma sayisi 12. Yani 12 kisi anne olmus. Ama kac kisi basvurmus acaba.yani merkezin pozitif ve negatif oranini gorsek keske.

Aslinda negatiflerde goruntulense merkezin basarisi ortaya tam olarak ciksa daha iyi degilmi. Mesela ben amerikana gidecegim.oylanma sayisi 12. Yani 12 kisi anne olmus. Ama kac kisi basvurmus acaba.yani merkezin pozitif ve negatif oranini gorsek keske.
Merhaba bende amerikan hastanesi nde tedaviye basliycam nasibse. Bahcecide yapmustik son denemeyi ordaki doktorum Amerikan Hastanesi'ne gecti. Sizin tedavinuz ne zaman basliycak?

Merhaba bende amerikan hastanesi nde tedaviye basliycam nasibse. Bahcecide yapmustik son denemeyi ordaki doktorum Amerikan Hastanesi'ne gecti. Sizin tedavinuz ne zaman basliycak?
Ay cok sevindim mesajinizi gorunce. Ben bu adetimle dogum kontrol hapi kullanarak baslicam. Dogum kontrol hapli uzun protokol uygulanacak.Opu ve transfer ekimin ilk iki haftasina denk gelecek sanirim.hakkimizda hayirlisi

Ay cok sevindim mesajinizi gorunce. Ben bu adetimle dogum kontrol hapi kullanarak baslicam. Dogum kontrol hapli uzun protokol uygulanacak.Opu ve transfer ekimin ilk iki haftasina denk gelecek sanirim.hakkimizda hayirlisi
Hayirlisi olsun. RABBİM evlat sahibi olabilmeyi nasib etsin hepimize insaallah. Bizde oazartesi dosya acmak on görüşme vs icin randevu aldik. Bayram Sonrasinda regl bitince hsg ceklicek. Sobrada tedaviye basliycaz nasibse. Burdan birbirimizden haberdar olalım inşaallah. Kimbilir belki hastanede birbirimizi buluruz. Bircok yakınından çok daha yakin geliyor insana ayni acıyı taşıyanlar.

Hayirlisi olsun. RABBİM evlat sahibi olabilmeyi nasib etsin hepimize insaallah. Bizde oazartesi dosya acmak on görüşme vs icin randevu aldik. Bayram Sonrasinda regl bitince hsg ceklicek. Sobrada tedaviye basliycaz nasibse. Burdan birbirimizden haberdar olalım inşaallah. Kimbilir belki hastanede birbirimizi buluruz. Bircok yakınından çok daha yakin geliyor insana ayni acıyı taşıyanlar.
Aynen oyle haberdar edelim gelismelerden. Biz sehir disindan gelecegiz tedavi icin. Insallah 2 gider 3 4 5 Allah ne verdiyse doneriz:)

Merhaba,
Sizlerden gelen talep doğrultusunda böyle bir anket açmamız istendi.

- Ankete oy verirken seçeceğiniz merkez aracılığı ile anne olmuş şartı aranmaktadır.
- Cevap seçenekleri içinde olmayan merkezleri lütfen bize bildirin ki ekleyelim.
- Diğer iller için lütfen benimle iletişime geçiniz
Gebe kalmış olanlar degil sadece dogum yapanlar mi katılacak. Ben Amerikan Hastanesinde tedavi oldum ve gebeligim devam ediyor... anketi oylayabilir miyim?

Basvuru yaptigin zaman tekrar sperm testi istiyorlar zaten. 3 kez 15 gun arayla. Onun sonucuna göre ya hemen rapor aliyorsun veya önce asilama sonra tüp bebek raporu diyorlar. uzun bir süreç oldugunu duydum, o yuzden ben uğraşmadım. Amerikan Hastanesinde tedavi oldum.

Ben okumadan yanlış oy kullandım ozaman memorial da bekleme aşamasındayım 10 gün sonra belli olacak olumlu olup olmadığı düzeltme yapılabiliyor mu bilmiyorum bir oy fazla gibi oldu şuan inş olumlu olur

bende umut tüp bebekte tedavi oluyorum sürecim nasıl sonlanır bilmiyorum şuan rahim dinlendirme dönemindeyim ama bu zamana kadarki bütün süreçten çok memnunum

X