Popüler Konu Tüp Bebek Merkezleri Başarı Oranı anketi Bursa Tüp Bebek Merkezleri

Bursa'da Bulunan Tüp Bebek Merkezlerinin başarı anketi

• Özel Jineplus Tüp Bebek Merkezi

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    97
Ilaçla birlikte 9000 malesef bana osman develioğlu se kilolusun bu kiloyla hamile kalamazsın dedi 80 di kilo yumurta sayın da azdı tedavi sırasında yarim bırakmaya kalktı tedaviyi neymiş efendim onun istedigi saatte aramamışım arayamadım düğünümüz vardı anlatıyorum anlamıyor.... hatırladıkca sınır oluyorum şimdi 86 kiloyla 2 sene sonra hamile kaldım 28 haftalık hamileyim çok şükür jimer de suat hoca çok iyi onun tedavisinden sonra hamile kaldım ama düştü

Ilaçla birlikte 9000 malesef bana osman develioğlu se kilolusun bu kiloyla hamile kalamazsın dedi 80 di kilo yumurta sayın da azdı tedavi sırasında yarim bırakmaya kalktı tedaviyi neymiş efendim onun istedigi saatte aramamışım arayamadım düğünümüz vardı anlatıyorum anlamıyor.... hatırladıkca sınır oluyorum şimdi 86 kiloyla 2 sene sonra hamile kaldım 28 haftalık hamileyim çok şükür jimer de suat hoca çok iyi onun tedavisinden sonra hamile kaldım ama düştü
Evet kilo konusunda takıntılı sanırım banada diyetisyen falan önerdi. Ve dediğin gibi onun dediği saatte araman gerekiyor biraz fazla disiplinli bu konuda. Osman bey işini çok iyi yapıyor ama bu tavırları hoş değil haklısın tedaviyi yarıda bırakmak falan yanlış bencede.

Ben ankarada başkent üniversitesinde tedavi gördüm 3 ay hatta o dr da bana osman hocayı önerdi ben asla gitmem dedim ve gitmedim iyi ki de gitmemisim insanda psikoloji bırakmıyor psikoloji de çok önemli tedavi sürecinde suat beg kanamam olduğu halde evhamlı biri olduğum için söylemedi bile sadece moralini yüksek tut dedi bebeğin gelişimi geride idi kayivalidemler bizdeydi gönderdim sırf bu yüzden çok şükür şimdi her şey yolunda hatta 2 hafta önde gelişimi bebeğimin

Merhaba kızlar tüp bebek öncesi sperm dna hasarı ve genetık testleri sizden istendi mi? ben doktora sorduğumda gerek yok dedi ama bildiğim kadarı ile dna da hasar çıkarsa tüp şansı düşük oluyor..
Sizce başka bir doktora daha mı görünsem?
Ben tedaviden önce gerekli tüm testleri yaptırmak istiyorum dna,genetık,pıhtılaşma vs. Gerek yok diyince güvenim sarsıldı... İlla olumsuz sonuç almak mı gerekıyor bunları yaptırmak için..:KK43:

Merhaba kızlar tüp bebek öncesi sperm dna hasarı ve genetık testleri sizden istendi mi? ben doktora sorduğumda gerek yok dedi ama bildiğim kadarı ile dna da hasar çıkarsa tüp şansı düşük oluyor..
Ben tedaviden önce gerekli tüm testleri yaptırmak istiyorum dna,genetık,pıhtılaşma vs. Gerek yok diyince güvenim sarsıldı... İlla olumsuz sonuç almak mı gerekıyor bunları yaptırmak için..:KK43:
Bursa daki dr lar malesef hiç önemsemiyor ama bence önemli benim eşim dna hasarı için tedavi gördü ankara da ve o dönem kendiliğinden hamile kaldım ama ben de de sorun olduğu için bebek yeterince tutunamadı ve düştü

Bursa daki dr lar malesef hiç önemsemiyor ama bence önemli benim eşim dna hasarı için tedavi gördü ankara da ve o dönem kendiliğinden hamile kaldım ama ben de de sorun olduğu için bebek yeterince tutunamadı ve düştü
Başınız sağolsun :KK43: evet ya Bursada iyi bir doktor bulmak zor her ayrıntıyı inceleyen bir doktor istiyorum aslında . Bu tip şeyler 1. tedavi olumsuz sonuçlanınca yapılıyor genelde ama ben biraz garanticiyim. Bursada tavsıye edebileceğiniz bayan doktor varmı?

Pembe mavinin dr lar bayan ama hiç memnun değilim denedim boşuna gitme hiç ezbere bir şeyler yapıyorlar kişisel davranmıyorlar bayan diye takılı kalma

Hangi dr gereksiz dedi bence gerekli hic bir ayrıntı atlanmamali bana da osman Develioğlu telefonda gereksiz demişti

Arkadaslar osman develioglunda tüp bebek deneyenler var mi aranızda mikro cip yöntemini kullanıyor mu

Arkadaslar osman develioglunda tüp bebek deneyenler var mi aranızda mikro cip yöntemini kullanıyor mu[/ Merhaba Osman hocayı cok arastırdım yakın zamanda tedavı görmek isttiyorum aslındaa bir çok kurumu arastırdım 2 kez Acıbaaddeme teddavi olddum kaliteli bir hastane olmassına ragmen inceleme olmuyor herssey oldu bittttiye geliyor Osman hocanında basarı oranı yükssek ama çok aksi bir adam iye biliniyor ki ben telefon açtım resmen tersledi teddavı işindde moral çok önemli şuan suar Hazeri araştırıyorum 1 kez gittim ssayfa sayfa tahlil issstedi Acıbadem eşimi es geçmiştti ama Suat hoca vitaminler verdi birsürü yasaklar koydu

Ben Suat Bey'e gidiyorum canım istenilen tahliller normal tahlil diye düşünüyorum çok cana yakın ve kimseyi azarladığını da görmedim şimdiye kadar. Genelde Whatsapp tan msj yazarım sagolsun hiç cevapsız bırakmadı beni. MELEKiim MELEKiim

SUNG SUNG bende osman hocanın asabi olduğunu duyduğum için cekiniyorum basarili olduğunu söylüyorlar ama hala kararsizim peki osman hoca tup bebek tedavisi oncesi erkege yönelik araştırma yapıyor mu erkeğe vitaminler veriyor mu
Mikro cip yontemini kullaniyor mu mesela merak ediyorum

X