Popüler Konu Tüp Bebek Merkezleri Başarı Oranı anketi Ankara Tüp Bebek Merkezleri

Ankara'da Bulunan Tüp Bebek Merkezlerinin başarı anketi

• Ankete Katılan
    344
Kızlar selam bende bu ay Başkent Üniversitesi hastanesinde hulusi hocada ikinci tüp bebek denememi yaptım ge çok şükür hamileyim ♥️ KEİSNlikle hulusi hocayı tavsiye ederim . İlk tüp denememi novart ta yapmıştım ve hiç memnun kalmadım . Ama hulusi hoca on numara hiçbirşeyi şansa bırakmıyor herşeya bakıyor ve kişiye öZel tedavi uyguluyor . Çok şükür ben kavuşacam bebeğime allahım herkese nasip etsin .

Kızlar selam bende bu ay Başkent Üniversitesi hastanesinde hulusi hocada ikinci tüp bebek denememi yaptım ge çok şükür hamileyim ♥️ KEİSNlikle hulusi hocayı tavsiye ederim . İlk tüp denememi novart ta yapmıştım ve hiç memnun kalmadım . Ama hulusi hoca on numara hiçbirşeyi şansa bırakmıyor herşeya bakıyor ve kişiye öZel tedavi uyguluyor . Çok şükür ben kavuşacam bebeğime allahım herkese nasip etsin .
Aaa çok sevindim hayırlı olsun :) kaçıncı gün embriyosu ve kalitesi neydi?

Kızlar merhaba bende novaartta tedavi görüyorum transferim 4. Günü bugün 28 yaşındayım sebepsiz inferfilite teshısım Ahmet hoca çok ilgiliydi fakat tek embriyo transfer edildi 6 yumurta toplandı 3 tanesi döllendi şimdi beklemedeyim . Tedirgin ve gergin bir bekleyiş umarım sonu hayırlı olur ..Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

Kızlar merhaba bende novaartta tedavi görüyorum transferim 4. Günü bugün 28 yaşındayım sebepsiz inferfilite teshısım Ahmet hoca çok ilgiliydi fakat tek embriyo transfer edildi 6 yumurta toplandı 3 tanesi döllendi şimdi beklemedeyim . Tedirgin ve gergin bir bekleyiş umarım sonu hayırlı olur ..Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın
İnşallah istediğin sonucu alırsın :) kaçıncı gün transferi oldu?

3.gün embriyosu acıkcası bana yumurtam az geldi ve bi hayli moralim bozuldu fakat hikayeleri okuyunca nasipse oluyor

3.gün embriyosu acıkcası bana yumurtam az geldi ve bi hayli moralim bozuldu fakat hikayeleri okuyunca nasipse oluyor
Bir sperm bir yumurta yeterli rabbim ol dedikten sonra. Rabbim inş gönlüne göre verecek

Amin canım tedbir bizden takdir Allah'tan Bi belirti arıyorum. Her gün ama hiç bir belirti Yok bu durum beni üzüyor

Amin canım tedbir bizden takdir Allah'tan Bi belirti arıyorum. Her gün ama hiç bir belirti Yok bu durum beni üzüyor
Hiç arama , benim ilk denememde kabızlık oldu, kaşık batmaları oldu.. sözde hepsi belirtiydi. Ama transferden tam bir hafta sonra regl oldum. Ondan belirti bekleme

Aminnnn darısı bize olsun. Transfer günü yaklaştıkça olumsuzlaşmaya başladım
Siz de hulusi hocaya mı gidiyorsunuz eğer öyleyse bemce hiç umutsuzluğa kapılmayın ♥️♥️ Umarım herşey yolunda gider ve bebişine kavuşursun

Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah Benimde transferin 6.günü olumsuz düşünmeye başladım zaman geçtikçe

Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah Benimde transferin 6.günü olumsuz düşünmeye başladım zaman geçtikçe
Hayırrrr hiç öle düşünme ben de 7.günün gecesi ay tutmıcak mı acaba dedim korktum sonra o gece inanılmaz bir göğüs ağrıısyla uyandım öyle yanıyordu ki uçları İnan uyuyamadım sabah test yaptım idrar testi bir baktım pozitif hemen kan verdim kan da da pozitif .çok şükür Allah’ıma bak sen önce Allah’a sonra doktoruna güven işllah olcak

merhabalar buraya bahçeci ankara tüp bebek merkezini de ekleyebilir miyiz yeni açıldı fikri olanlar paylaşırsa sevinirim

Ben 8. Gğn yaptırdım beta hcg yi 23 çıktı. 10.gün yani bugün tekrar yaptırdım 69.
Canım hulusi hocanın telefonu vs var mı Ahmet erdem den olumsuz sonuç aldık çok pişmanım etiketine aldanmıştım ama yazık yani .hulusi hocadan randevu alacağım şimdi fakat ulaşamıyorum

X