Tüp Bebek Merkezleri Tüp Bebek Doktoru konusunda deneyimli arkadaşlar yardımm istiyorum

beyhudertler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2022
277
239
merhaba kızlar tüp bebek sürecine başlayacağım sebepsiz inferillite ama doktor konusunda aşırı kararsızım Bahçeçi Mehmet reşitasoğlu, remzi abalı yoksa alle sağlık serkan aydoğmuş ve erhan karaalp mi? birde prof. Dr Bülent Tıraş deneyimleyen varsa lütfen bana yardımcı olabilir mi? Fiyat bilgisi ve işleyi yaklaşım nasıl yardımcı olursanız çok sevinirim hepimiz zor süreçlerden geçiyoruz hastasını anlayan bir doktor olsun istiyorum sürecin vermiş olduğu bir yorgunluk var zaten üzerimde

Bahsettiğiz doktorlara gitmedim yalnızca Bülent tıraşı biliyorum ona da bizzat kendim gitmedim bi arkadaşımın anlattığı kadarıyla size bilgi vermeye çalışayım. Doktorun kendisiyle bizzat gorusemiyomuşsunuz yardımcı doktorlari var sizinle onlar ilgileniyorlar Bülent hocanın bilgisi dahilinde sureciniz ilerliyor. Yani doktorun size yapılan verilen her ilaç ve süreçten bilgisi var ama sizinle ilgilenen başka doktor. Birde iletişimde sıkıntı olduğunu sekreterlere bile zor ulaşıldığını söylemişti. Tabi bu dediklerim 2 sene öncesine ait şuan düzen ne şekilde ilerliyor bilmiyorum. Birde zahide yetiş dahil bazı tüp bebek sürecinde olan ünlülerin tercih ettiği doktor olduğunu da söylemem gerek.

Bahsettiğiz doktorlara gitmedim yalnızca Bülent tıraşı biliyorum ona da bizzat kendim gitmedim bi arkadaşımın anlattığı kadarıyla size bilgi vermeye çalışayım. Doktorun kendisiyle bizzat gorusemiyomuşsunuz yardımcı doktorlari var sizinle onlar ilgileniyorlar Bülent hocanın bilgisi dahilinde sureciniz ilerliyor. Yani doktorun size yapılan verilen her ilaç ve süreçten bilgisi var ama sizinle ilgilenen başka doktor. Birde iletişimde sıkıntı olduğunu sekreterlere bile zor ulaşıldığını söylemişti. Tabi bu dediklerim 2 sene öncesine ait şuan düzen ne şekilde ilerliyor bilmiyorum. Birde zahide yetiş dahil bazı tüp bebek sürecinde olan ünlülerin tercih ettiği doktor olduğunu da söylemem gerek.
Anladım eğer o şekildeyse sıkıntıymış ben çünkü bizzat doktorun takip etmesini isterim bunu öğrendiğim iyi oldu teşekkür ederim

Anladım eğer o şekildeyse sıkıntıymış ben çünkü bizzat doktorun takip etmesini isterim bunu öğrendiğim iyi oldu teşekkür ederim
Evet bende bu sebepten kendisini tercih etmemiştim açıkçası. Umarım içinize sinen doktor bulup müjdeli sona ulaşırsınız. Rabbim emeklerinizin karşılığı versin

merhaba kızlar tüp bebek sürecine başlayacağım sebepsiz inferillite ama doktor konusunda aşırı kararsızım Bahçeçi Mehmet reşitasoğlu, remzi abalı yoksa alle sağlık serkan aydoğmuş ve erhan karaalp mi? birde prof. Dr Bülent Tıraş deneyimleyen varsa lütfen bana yardımcı olabilir mi? Fiyat bilgisi ve işleyi yaklaşım nasıl yardımcı olursanız çok sevinirim hepimiz zor süreçlerden geçiyoruz hastasını anlayan bir doktor olsun istiyorum sürecin vermiş olduğu bir yorgunluk var zaten üzerimde
devlete neden gitmiyorsunuz ?

ben şu an ARET KAMAR a gidiyorum tüp bebek icin sana tavsiyem bence hiçbiyere bakma para sıkıntın yoksa bu doktoru araştırmanı tavsiye ediyorum zaten yorumlardan anlicaksın ne kadar mükemmel biri oldugunu ve hiç gecikmeden randevu al cünkü adam randevuları kaç ay sonraya veriyorlar cok mükemmel biri inan bana :)

Ben Bahçeci remzi abalı da geçen sene yumurta toplatmıştım.3 günü bile göremediler. Çok ilgisizler dönüp aramadı bile remzi abalı. Başka merkeze geçtim.

Bahceciyi neden elediniz berfu hanıma mart ayında baslamayı düşünüyordum problem erkek faktörlü olduğundan lab. İyi diye duyduğum için onu düşünmüştüm eğer kötüyse gitmiyim parasını zor topluyo zaten insan

Eskişehir Yunus Emre Devlet hastanesi Teoman Haluk Minsin tavsiye ederim. Rabbim bu yolda yardımcınız olsun.

Ben bahcecide remzi abali ya gidiyorum gayet cok ilgili bi doktor asistanida oyle tavsiye ederim

Canim merhaba,
Ben bülent tıraşta tedavi goruyorum ve cok memnunum fakat bulent hocada soyle bir durum var surecin basindan sonuna kadar bulent hocanin takip etmesini istiyorsaniz daha pahali bir fiyati var (maddi anlamda bir sikintiniz yoksa kesinlikle tavsiye ederim) ve onu tercih ettiginiz anda daha ozel bir ilgi oluyor, bekleme suresi biraz uzun yogunluktan dolayi ama bugune kadar hic bir sorum cevapsiz kalmadi aninda cevaplandi. Yumurta toplama sonrasi OHSS oldum ve hoca o sirada amerikadaydi ona ragmen cok ilgilendi benimle sagolsun.

Merhaba tüp bebek süreci karar verme aşamasında gerçekten çok stresli olabiliyor ben prof dr Birol vural a gitmiştim yaklaşımından ve her şeyi tek tek açıklamasından çok memnun kalmıştım aklımızda hiçbir soru işareti bırakmamıştı ben önceden bir akrabamızdan duymuştum kendisini kendim de araştırarak gitmiştim cv ve tecrübe olarak iyi olduğunu düşünmüştüm görüşme yaptıktan sonra da içimize sindi ve kendisine tedavi olmaya karar verdik ben hem ameliyat hem de tüp bebek tedavisi oldum ve olumlu sonuç aldım

Sevgili doktorum Doç. Dr. Özkan Özdamar’ı öneririm. Bahçeci Fulya tüp bebek merkezinde. İşine o kadar hakim ki, tüm süreçte sizi çok rahatlatıyor. Bu arada oğlumuz umut 1 yaşını geçti 🥰 2 sene kadar sonra kardeş için yine Özkan hocamın kapısını çalacağız 🥰

Kızlar çok teşekkür ederim her birinize 💗💗 buraya yazdığım tüm doktorlarla görüştüm bülent tıraş hariç hepsi kendi alanında iyi doktorlar kesinlikle o konuda bir şey diyemem ama doktorla iletişimde uyumunda önemli olduğunu düşünüyorum konuşması sizi rahatlatması doğru ve mantıklı sorular sorması sonuçlarınızı detaylı incelemesi vs vs ben bunu birtek medical park nur hocada hissettim benimle yarım saat kadar ilgilendi rahatlattı sürekli aklıma takılan bir şey varsa sormamı söyledi bu süreci olabildiğince stres yapmadan geçirmemi anlattı bana bende 1 ay sonra ona başlama kararı aldım ve dün sürece başladık. Umarım bu zorlu yolda rahmimde bebişimle gelirim evime umudum bu yönde kendimi pozitif tutmaya çalışıyorum hepinize tekrar tekrar cevaplarınız için çok teşekkür ederim ☺️☺️

Bizimde Tüp bebek tedavisi için gitmediğimiz araştırmadığımız yer kalmadı en sonunda Doc. Dr. Şule Yıldırım Köpük hocamız ile tanıştık çok naif ve sevecen yapısı ile ilk karşılaşmada bizi çok rahatlattı ve yanında tüp bebek tedavisi gördük. Süreç boyunca sorduğumuz bütün soruları en ince detayına kadar anlattı hiçbir zaman kafamızda soru işareti bırakmadı. Sayesinde tüp bebek tedavimiz olumlu sonuçlandı. Sizede tavsiye ederim umarım güzel sonuçlar alırsınız 🌸

merhabalar tüp bebeğe hangi doktorla başladınız bende araştıryorumda

X