Tüp bebek cinsiyet seçme

Merhaba, Tüp bebek ile cinsiyet seçimi yaptıran varmı? İstanbul da yapan tavsiye ettiğiniz doktor var mı iki kızım var bir de oğlum olsun istiyorum Kıbrıs’ta yapan var ama gitmem imkansız Tr’de bilen var mı
Pgt yapılan tüp bebek merkezlerinde yapıyorlar sanırım, acıbadem yapıyor diye biliyorum, biz ankarada pgt yaptırdık ama cinsiyet seçmek için değildi.

Merhaba, Tüp bebek ile cinsiyet seçimi yaptıran varmı? İstanbul da yapan tavsiye ettiğiniz doktor var mı iki kızım var bir de oğlum olsun istiyorum Kıbrıs’ta yapan var ama gitmem imkansız Tr’de bilen var mı
Merhaba,öncelikle hayırlısı olsun🌸 bildiğim kadarıyla Türkiye de cinsiyet seçimi yasak. Ama özel merkezler gizlice yapıyorlar mı bilmiyorum.

Bu tarz uygulamalar turkiyede yasal degil ben oyle biliyorum oyuzden donasyon ya da bu tarz islemler icin insanlar kibrisi seciyorlar

Türkiye de yasak
Çok büyük habis cezaları ve görevden men
O yüzden hiç bir yerde yapılmaz
Peşpeşe tek cinsiyet kaybı yaşayıp heyet raporu ile cinsiyet seçme hakkı var ama durumda olunca daha önce çocuğu olmamalı ama çiftin

Yapan yerler varmış herkes söylüyor ama adres yok 😂
Yapan yerler varsa lutfen yazin da Saglik Bakanligi'na sikayette bulunalim. Yasal degil bu islem hanimefendi, kanunlara aykiri. Burada saglikli cocuk sahibi olabilmek icin senelerce ugrasan kadinlar var, madem erkek cocuk sevdalisisiniz kiyin paraniza gidin Kibris'a, orada yasal bu islem. Kavusursunuz oglunuza.

Ben yaptiryorum şuan tedavi aşamasindayim igneler fln inş 10 da yum toplanacak

Yapan yerler varsa lutfen yazin da Saglik Bakanligi'na sikayette bulunalim. Yasal degil bu islem hanimefendi, kanunlara aykiri. Burada saglikli cocuk sahibi olabilmek icin senelerce ugrasan kadinlar var, madem erkek cocuk sevdalisisiniz kiyin paraniza gidin Kibris'a, orada yasal bu islem. Kavusursunuz oglunuza.
Kibris yasaldir orda yaptiryorum

X