Bulaşık Makineleri TÜM BEYAZ EŞYA GRUPLARI TAVSİYELER,KULLANICI YORUMLARI BEKLENİYOR

SİZCE HANGİ MARKA ALMAYIZ?

• LG

OY: 0 0,0%
  • SAMSUNG

• BULAŞIK MAKİNESİ VESTEL ANKASTRE BMA 611 KULLANAN VARSA

• HOOVER ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ KULLANAN VARSA

• GRUNDIG ÇAMAŞIR MAKİNESİ KULLANAN VARSA

• Ankete Katılan
    8

yevmiyefisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2017
167
39
Merhaba herkese,
yeni ev kuruyoruz beyaz eşyaların çoğuna baktık fakat fiyatlar malumdur ki cep yakıyor. hem uygun fiyatlı hem çok kullanışlı ürünler tercihimiz olur. buradan başka yeni ev kuran ya da evini yenileyen arkadaşlara da yardım olsun isterim.
buzdolabı
çamaşır makinesi
kurutma makinesi
ankastre bulaşık makinesi
bulaşık makinesi
ankastre ocak fırın davlumbaz

Bulasik camasir makinesinde arcelik guzel televizyonda vesteli onermem. Samsungu cok ovuyorlar 4 ay once vestel aldik smdiden ekran sorunu vermeye basladi
Dun camasir makinem bozuldu vestel aldik bakalim insallah iyi cikar

Çamaşır makinem bosch logixx 9 çok sessiz çalışıyor, kapı kapalıyken ve en yüksek devirdeyken başka odadan duyulmuyor ve tasarrufu çok iyi, buzdolabım da Bosch, ankastre setim Siemens, bulaşık makinem Arçelik. Genel olarak hepsinden memnunum bir şikayetim yok ama ben alalı 2 sene oldu şuanki fiyatlar oldukça yükselmiş maalesef

Eklentiler

• MCSA047987_WAS20763TR_def.jpg
    MCSA047987_WAS20763TR_def.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 172
  • images.jpeg
    images.jpeg
    6,4 KB · Görüntüleme: 126
  • images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    8,1 KB · Görüntüleme: 116
  • 9991099711538.jpg
    9991099711538.jpg
    19,1 KB · Görüntüleme: 84
Bulasik camasir makinesinde arcelik guzel televizyonda vesteli onermem. Samsungu cok ovuyorlar 4 ay once vestel aldik smdiden ekran sorunu vermeye basladi
Dun camasir makinem bozuldu vestel aldik bakalim insallah iyi cikar
vestel de camasır mak. ne tercih ettiniz acaba

Çamaşır makinem bosch logixx 9 çok sessiz çalışıyor, kapı kapalıyken ve en yüksek devirdeyken başka odadan duyulmuyor ve tasarrufu çok iyi, buzdolabım da Bosch, ankastre setim Siemens, bulaşık makinem Arçelik. Genel olarak hepsinden memnunum bir şikayetim yok ama ben alalı 2 sene oldu şuanki fiyatlar oldukça yükselmiş maalesef
gerçekten çok yüksek dediğiniz markalar da bütçeye uygun değil çok teşekkür ediyorum yorumunuz icin:)

beyaz eşyayı seçerken neye bakmalıyım, bulaşık makinesine 8 programa kadar çıkarmışlar ama 4 programlı yetmez mi, çamaşır makinesi keza aynı ,

X