Onkoloji - Kanser ve Türevleri Triod kanseri

Efsun18

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2017
417
208
merhabalar kizlar esime iki hafta once kbb de bogazinda cukur olan yan kisminda kizle tespit edildi ve ameliyatla alindi alinan kitle Papillen triod kanseri karzinom lu yani 6 cm ve 5mm i maalesf kanserli cikti kotu huylu hemde:KK43:( akcigerlere karina falan bakildihersey yolunda dendi kan yine alindi ama sonuclaridaha cikma lutfen dua edin sizden dua istiyorum dr lar iyiki erkenden alindi dedi cunku kitle ektopik doku uzerinde pek nadiren gorulen biseymis aranizda bilgisiolan yada ayni hastaligi geciren varmi?Allah a inancim tam o hickimseye kaldiramayacagi yükü yuklemez....

Rabbim eşinize şifa versin.
Sonuçları çok iyi gelir umarım.
Bnde 4 sene önce hiper tiroid vardı.
Hatta atom aldım iltihaplı falan çıktı
Dr 2 ilaç verdi günde 9 kere ilaç aldım
Tabi mahvetti beni 1 ay zor dayandım.
Sonra dereotu yemeye başladım sabah öğle akşam aç karnına ..
3,4 ay sonra bi baktırayım dedim ultrasynda
profesöre gittim.
Baktı baktı hiç birşey yılki dedi.
Hatta bogazımda yağ bezesi gibi yuvarlak birşey oluşmuştu o bile eridi kayboldu.
Eşiniz bol bol dereotu yesin ilaçların yapamadığını dereotu yaptı.

profesöre gittim.
Hatta bogazımda yağ bezesi gibi yuvarlak birşey oluşmuştu o bile eridi kayboldu.

profesöre gittim.
Bende de hipertiroidi var.ilac kullanıyorum.uc tanede nodülü var.
Gercekten ise yaradigina sevindim dereotu duymuştum.
Bende deneyeyim.

Geçmiş olsun Allah şifasını versin tez elden insallah, imtihan dünyası işte..

Allah şifa versin
Bwnde ameliyat oldum bwnimde gogus kemiginin icine kadar uzamiş buyük bi kitlem vardi ..kalp ameliyati gibi gogus kemigi kesilerek ameliyat oldum cok sukur ondan sonrada bebegim oldu..
Merak etmeyin tedavisi olan bi hastalik cok sukur

Allah şifa versin inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur eşiniz
Amin Allah razi olsun insallah Insallah
Canim rahat ol çünkü tiroidteki kanser agresif olmaz. Muhtemelen geçer çünkü cerrahiyle kesin tedavi oluyor.

Doktorunuz söylemedi mi bunu?
dr iyiki erkenden farkedip geldiniz de aldik dedi bugunde kan sonuclari alacaz insallah o da temiz cikar

Allah şifa versin
Bwnde ameliyat oldum bwnimde gogus kemiginin icine kadar uzamiş buyük bi kitlem vardi ..kalp ameliyati gibi gogus kemigi kesilerek ameliyat oldum cok sukur ondan sonrada bebegim oldu..
Merak etmeyin tedavisi olan bi hastalik cok sukur
Size de gecmis olsun cok esimin cok sukur cigerlere Veya herhangi bir Organa yayilmamis ama yinede korkuo insan kan sonuclari beklioz

merhabalar kizlar esime iki hafta once kbb de bogazinda cukur olan yan kisminda kizle tespit edildi ve ameliyatla alindi alinan kitle Papillen triod kanseri karzinom lu yani 6 cm ve 5mm i maalesf kanserli cikti kotu huylu hemde:KK43:( akcigerlere karina falan bakildihersey yolunda dendi kan yine alindi ama sonuclaridaha cikma lutfen dua edin sizden dua istiyorum dr lar iyiki erkenden alindi dedi cunku kitle ektopik doku uzerinde pek nadiren gorulen biseymis aranizda bilgisiolan yada ayni hastaligi geciren varmi?Allah a inancim tam o hickimseye kaldiramayacagi yükü yuklemez....
Bi yakınım geçirdi. Kitlesi alındı atom tedavisi gördü şuan durumu iyi. Allah şifa versin. İçinizi temiz tutun.

annemde bu rahatsizliktan ameliyat oldu
simdi iyi ama cok halsiz ameliyattan sonra kisiligi degisti
bunlar disinda ameliyat olurken kalsiyum tellerine dokunduklari icin kalsiyum takviye kullaniyor
carsamba bende gidecegim bendede tiroit cikti bakalim bana ne diyecekler

Çok geçmiş olsun allah şifa versin banada 3 yıl önce triod kanseri teşhisi koymuslardi ama biyopsi yaptirmamistim guatirda vardı ameliyat oldum triodleri komple aldı kanser dedikleri için alınan parçalar biyopsiye gitti doktor bişey yokmuş ama olsaydida troidlerin komple alındı sıkıntı yok dedi

Bu konuda bir bilgim yok sadece Rabbim şifa versin demeye geldim . İçinizi ferah tutmaya bakın korktuğunuz olmaz Allah’ın izniyle

X