Trendyol parfümleri orijinal mi ??

Ben parfümden iyi anladığımı düşünüyorum şimdiye kadar bir sorunda yaşamadım. :) daha geçen gün duty free deydim. Türkiyede 677 olan parfümler 450-500 arasıydı hep.
Merhaba trendyoldan parfum aliyorum demissiniz barkodlarini sorgulattiniz mi uretim tarihi yeni miydi? Hangi parfumleri almistiniz acaba surekli calvin klein davidoff vs goruyorum ama ben daha az bilindikleri tercih edecegim

daha önce yazmıştım hatta ilk sayfa da mesajım orada duruyor ama okunulmamış :)

sevil-boyner gibi mağazalar yüksek kira giderleri olan,yüksek stopaj vergisi ödeyen ve fazla eleman çalıştırdığı için maaş-sgk ödeyen kısacası yüksek maliyetli firmalardır.bu tazr firmaların pahalıya ürün satması gayet normal

internet üzerinden satış yapan firmalar ise nişantaşı'nın ortasında depo tutmuyor ki yüksek kira bedelleri ödesin ve bunu satış maliyetine yansıtsın :)

trednyol-mizu gibi siteler bu nedenle ucuza satıyorlar.bu sitelere bu nedenle güvenilebilir

ama instagramdan ve orijinal tester sitelerinden kesinlikle ürün almayınız.şikayetvar.com'da bir sürü şikayet görürsünüz.

geçen bir tester sitesinde orijinali 1700 tl olan amouage marka bir parfümün 45 tl'ye satıldığını gördüm.mümkanatı var mıdır? :)

daha önce yazmıştım hatta ilk sayfa da mesajım orada duruyor ama okunulmamış :)

sevil-boyner gibi mağazalar yüksek kira giderleri olan,yüksek stopaj vergisi ödeyen ve fazla eleman çalıştırdığı için maaş-sgk ödeyen kısacası yüksek maliyetli firmalardır.bu tazr firmaların pahalıya ürün satması gayet normal

internet üzerinden satış yapan firmalar ise nişantaşı'nın ortasında depo tutmuyor ki yüksek kira bedelleri ödesin ve bunu satış maliyetine yansıtsın :)

trednyol-mizu gibi siteler bu nedenle ucuza satıyorlar.bu sitelere bu nedenle güvenilebilir

ama instagramdan ve orijinal tester sitelerinden kesinlikle ürün almayınız.şikayetvar.com'da bir sürü şikayet görürsünüz.

geçen bir tester sitesinde orijinali 1700 tl olan amouage marka bir parfümün 45 tl'ye satıldığını gördüm.mümkanatı var mıdır? :)

Dedikleriniz doğru, aslında genel olarak trendyolun diğer alışverişlerini de beğeniyorum ama trendyol hakkında da şikayetvar yorumları yıkılıyo:/

Dedikleriniz doğru, aslında genel olarak trendyolun diğer alışverişlerini de beğeniyorum ama trendyol hakkında da şikayetvar yorumları yıkılıyo:/

cahilin bilgisi olmaz , fikri olur ve ishal olmuş ağzıyla fikrini paylaşırmış derler :)

kalıcılığı düşük ürünü alıyorlar sonra trendyol sahte parfüm satıyor diyorlar...

halbuki aynı ürünü boyner'den de alsa aynı performansı elde edecek.

yanlış seçimler yapıp,araştırmadan ürün alarak bir markayı lekelemek çok yanlış

cahilin bilgisi olmaz , fikri olur ve ishal olmuş ağzıyla fikrini paylaşırmış derler :)

kalıcılığı düşük ürünü alıyorlar sonra trendyol sahte parfüm satıyor diyorlar...

halbuki aynı ürünü boyner'den de alsa aynı performansı elde edecek.

yanlış seçimler yapıp,araştırmadan ürün alarak bir markayı lekelemek çok yanlış
Doğru, ordan parfüm almadığım için bilemedim.

Merhaba arkadaşlar trendyoldan hangi satıcılardan parfüm alıyorsunuz ve gelen parfümlerin arkasında tr distribütör firma etiket ismi de mevcut oluyor mu ? Evet şikayet var da şikayetler var ama sephora boynerde de şikayet dolu, ama internetten de almak istiyorum... tavsiye edeceğiniz trendyol veya başka int sitesi var mı ? Ve ürünü alıp batch kodu sorgulayınca sorun yaşadınız mı ?

Benim trendyoldan aldığım bir parfüm sahte çıktı. Ondan beridir ordan almıyorum.

Sahte çikti esime aldigimiz parfümler almadik bi daha

X