Trasnferin 9. Günü idrar testim negatif yardım 😔

sedaa128

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2024
87
51
23
kızlar bugün transfern 9. Günü erken gebelik testi yaptım negatif çıktı sabahtan beri ağlıyorum nolur yardım edin böyle benim gibi olup sonradan kanda pozitif gören var mı? Normalde herkeste çıkıyor 9. Günde lütfen yardım??

kızlar bugün transfern 9. Günü erken gebelik testi yaptım negatif çıktı sabahtan beri ağlıyorum nolur yardım edin böyle benim gibi olup sonradan kanda pozitif gören var mı? Normalde herkeste çıkıyor 9. Günde lütfen yardım??
Canım ağlayıp olmadı diye isyan etme. Sabırlı ol kan testini bekle. Belki daha çok erken o yüzden kanına karışmamışdir. Annem bana hamileyken kan verip öğrenmiş tüm testlerde negativ çıkmış zamanında

Canım ağlayıp olmadı diye isyan etme. Sabırlı ol kan testini bekle. Belki daha çok erken o yüzden kanına karışmamışdir. Annem bana hamileyken kan verip öğrenmiş tüm testlerde negativ çıkmış zamanında
İnşaAllah öyledir 😓 gerçekten çok moralim bozuldu 9. Günde geç değil

20 nisanda transfer olduysanız kan verebilirsiniz. Düşük de olsa çıkar, böyle strese girmektense kesin sonucu öğrenmiş olursunuz ❤️

Asla seni üzmek istemem ama 9ncu günde pozitif olsa çıkardı diye düşünüyorum.

Kan verme imkanın varsa kan ver kısa sürede🥹

Asla seni üzmek istemem ama 9ncu günde pozitif olsa çıkardı diye düşünüyorum.

Kan verme imkanın varsa kan ver kısa sürede🥹
Bende öyle düşünüyorum olsaydı 9 da çıkardı ama inşaAllah henüz küçüktür diye görmemişimdir inşallah yanılırım

X