Transferle ilgili tavsiyeleri olanlar varmııııı?

drerdogan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2007
87
1
Merhaba bayanlar yarın öğlen transferim yapılacak. Daha önce deneyimleri olanlar tavsiyeleriniz varsa çok sevinirimm. Sonra keşke sorsaydım demek istemiyorum... Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.....:a015:

Merhaba bayanlar yarın öğlen transferim yapılacak. Daha önce deneyimleri olanlar tavsiyeleriniz varsa çok sevinirimm. Sonra keşke sorsaydım demek istemiyorum... Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.....:a015:

öncelikle hayırlı olsun canım inşallah hayırlı haberler verirsin bizlere. canım transferden sonra bol su iç ve kabız olmaman lazım kayısı kompostosu iç. ilk 3 4 gün önemli yat dinlen sonra kalkıp yavaş yavaş evde dolaşabilirsin tabii hareketlere dikkat canım tekrar hayırlı uğurlu olsun transfer anını çok iyi değerlendir mutlu bişekilde gir ve o an çok dua et canım.Allah yüzünü güldürür inşallah

Nasıl geçti canım transferin?İnşallah iyisindir.
Transferden sonra kabızlık yaşayan arkadaşları duyuyoruz hep.Meruşenin tavsiyeleriyle inşallah kabızlık yaşamadan sağlıklı bi bekleme süreci yaşarsın.Sonucunda inşallah yüzünü güldüren sonuç olur.a.s.

Nasıl geçti canım transferin?İnşallah iyisindir.
Transferden sonra kabızlık yaşayan arkadaşları duyuyoruz hep.Meruşenin tavsiyeleriyle inşallah kabızlık yaşamadan sağlıklı bi bekleme süreci yaşarsın.Sonucunda inşallah yüzünü güldüren sonuç olur.a.s.

teşekkürler canım hala yatıyorum tabiki. kabızlıksa sorun olmayacak gibi değil ye iç yat başka hareket yok.... iyi dileklerin için çok teşekkürler:icecream:

Hadi Inşaallah Sende Mutlu Bir Haber Alirsin Allahin Izniyle Rabbim Kimsenin Kucagini Boş Birakmasin Bunu Tüm Dünya Kadinalri Için Istiyorum

X