Transfer Sonrası 8. Gün Testim Negatif

peraspera

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2024
31
1
Merhaba, transfer günü hariç bugün 8. günün. Sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım negatif. 10. gününde kan vermem gerekiyor. 2 gün sonra pozitifi göremeyecekmişim gibi hissediyorum. Böyle olup pozitifle sonuçlanan oldu mu?

Merhaba, transfer günü hariç bugün 8. günün. Sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım negatif. 10. gününde kan vermem gerekiyor. 2 gün sonra pozitifi göremeyecekmişim gibi hissediyorum. Böyle olup pozitifle sonuçlanan oldu mu?
Kaçıncı gün embriyosu kalitesi neydi
Belki de erkendir kuzum hemen moralini bozma bekle kanda negatif görmedikçe umut var

5. gün embriyosu doktor iyi olduğunu söyledi ama erken gebelik testinde silik bile çizgi göremeyince umudu kestim maalesef :KK43:

5. gün embriyosu doktor iyi olduğunu söyledi ama erken gebelik testinde silik bile çizgi göremeyince umudu kestim maalesef :KK43:
Hayır sakın böyle düşünme yeni yükseliyor olabilir sonradan pozitife dönebilir sende canını sıktığınla kalırsın burda çok var öyle negatif görüp pozitif olan

Ay inşallah öyle olur o kadar ihtiyacım var ki güzel şeyler duymaya
Testi atma bekle bakalım sonradan çıkacak mı
Ben hastanenin test sonuçlarına bakıyorum çoğu 100 ve üstü mesela 12.günde bu testler 40 ml ve üstü ölçüyor yeniyse çıkmaz tabii ki rahat ol

Atmadım hatta testin içindeki kağıdı yakından görmek için açıp baktım ama çok net negatif artık o yüzden çok umutlanmadan gideceğim perşembe günü kan testine

Merhaba sanırım aynı durumdayız benimde 8. Günüm ve idrar testim negatif çıktı . Aklımdan tamamen çıksın artık diye kan verdim 6.42 çıktı iyice kafam karıştı hakkımızda hayırlısı olsun inş

Merhaba sanırım aynı durumdayız benimde 8. Günüm ve idrar testim negatif çıktı . Aklımdan tamamen çıksın artık diye kan verdim 6.42 çıktı iyice kafam karıştı hakkımızda hayırlısı olsun inş
Kaset test mi yaptınız erken gebelik testi mi? 5 in üzerinde olması güzel sanki 2 gün içinde artabilir ne güzel :)

Kaset test mi yaptınız erken gebelik testi mi? 5 in üzerinde olması güzel sanki 2 gün içinde artabilir ne güzel :)
İkisini de yaptım hem de kaç kere ama hep negatif oldu . Çok ağrım var adet ağrısı gibi o yüzden sanırım olumlu düşünemiyorum ama nasip bakalım ne olacak 😊

Kızlar bak diyorum ben herkesin pat diye çıkacak değil ya 5 ve üstü gebe sayılır belki yeni yeni kana geçiyordur canım :)))
P peraspera kuzum sende örnek al bak senin ki de var belki ama kana geçmedi biraz sabret pozitif düşün ❤️

Benim 3-4 gün önce bel ağrım oldu 2 gün önce de sağ kasığıma sancı girdi ara ara ve kısa olarak. Şu an sanki bütün vücudum sakin hiçbir belirtim yok bu yüzden de idrar testim negatif çıkınca umudum kesildi

Ay çok teşekkür ederim umudun için inşallah inşalllahh 🙏🏻
Kuzum kan da Allah korusun negatif görmeyelim ama yani kan sonucunu görmeden asla umudunu kaybetme güçlü ol sen şimdiden böyle olursan ohooo yandık evladın için hep umutlu ve güçlü olacaksın geleceğin annesi ❤️💐

Kızlar bak diyorum ben herkesin pat diye çıkacak değil ya 5 ve üstü gebe sayılır belki yeni yeni kana geçiyordur canım :)))
P peraspera kuzum sende örnek al bak senin ki de var belki ama kana geçmedi biraz sabret pozitif düşün ❤️
Teşekkür ederim inş öyledir hem heyecan hem korku aynı zamanda yaşıyorum 2 gün nasıl geçer bilmiyorum 🙈

X