Transfer sonrası 7. gün

Busra9606

Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
203
43
27
Selam canlar bugün transfer sonrası 7. günüm. Yumurtaliklarim ağrıyor ve transferin ikinci gününden beri aşırı belim ağrıyor. Rahmimdede ağrı var hafif... sizdede olmuş muydu? 2 tane dondurulmuş 5. gün embriyosu yerleştirdiler.

Merhaba, benim de 3. Günüm bugün. Dondurulmuş 2 adet 5. gün embriyosu transfer edildi. Kasığımın sol kısmı ağrıyor benim de. Bel ağrım yok. Sürekli yatar pozisyonda değilim. soktorumun önerisiyle günlük hafif rutin hayatıma döndüm.

Merhaba, benim de 3. Günüm bugün. Dondurulmuş 2 adet 5. gün embriyosu transfer edildi. Kasığımın sol kısmı ağrıyor benim de. Bel ağrım yok. Sürekli yatar pozisyonda değilim. soktorumun önerisiyle günlük hafif rutin hayatıma döndüm.
Hadi inşallah kolaylıkla geçer bu süreç canım. İnşallah ikimizde positif sonuç alırız

Selam canlar bugün transfer sonrası 7. günüm. Yumurtaliklarim ağrıyor ve transferin ikinci gününden beri aşırı belim ağrıyor. Rahmimdede ağrı var hafif... sizdede olmuş muydu? 2 tane dondurulmuş 5. gün embriyosu yerleştirdiler.
İnşAllah sağlıkla tutunur canım bebeğin 🤲 Bende geçen hafta cuma günü Çatlatma iğnesi vuruldum 6. Günümdeyim sizin gibi heyecanla beklemedeyim :))

Inşallah canım seninde 😍 ben çatlatma iğnesi hic vurulmadim allah allah hangi iğne o? Belirtilerin varmi canim
Benim 2 gündür göğüslerimin ucu sızlıyor piskologik mi aslında bilmiyorum oda olabilir de ☺️ akıntım ilk gün biraz yapışkan sonra süt beyazı olmak üzere 3 gün öncesinden başladı bugün yok ama onun dışında bi belirti daha hissedemedim😀

Inşallah bacım dediğin gibi olur. Hem bu ilaçlar engeller regl olmami herhalde?
Merhaba bu benim 4 tranferim ben de 7.günümdeyim her sefirinde reglim hiç şaşmadı ilaçlar geçiktiri diyorlar ama bnde öyle olmadı bu da kişiye göre değişiyor herhalde test günğm ayın 15 adet tarihüm 12 en fazla 1/2 gün oynar bnm ben de şuan ufak ufak batmalaım var adet de diyemiyorum ama öyle de günler de geçip gitmiyorumarım artık pozitifi görürürz

Merhaba bu benim 4 tranferim ben de 7.günümdeyim her sefirinde reglim hiç şaşmadı ilaçlar geçiktiri diyorlar ama bnde öyle olmadı bu da kişiye göre değişiyor herhalde test günğm ayın 15 adet tarihüm 12 en fazla 1/2 gün oynar bnm ben de şuan ufak ufak batmalaım var adet de diyemiyorum ama öyle de günler de geçip gitmiyorumarım artık pozitifi görürürz
Inşallah canım allah nasip ederse. Ben positifi gördüm şükür

İkisi de tuttundu mu acaba ? Bnm de çift 3.gün konuldu amh düşük diye dr beklemek riski dedi 3.gün dondurulmuş tranfer oldum

Canım inşallah bebeğin sıkıca tutunmuştur 🙏 İlk tüp bebek deneyimim benm de öyle olmuştu hatta kesin tutmadı diye üzülmüştüm. Adet ağrısı kadar yoğun olmasada ara ara sancım oluyordu. Sürekli wc ye gidiyordum. Benm 6.gün embriyosu 8 günde teste 2.çizgi silik çıkmıştı.

X