Trabzon’da diş teli taktıranlar

derya2301

kün fe yekün
Kayıtlı Üye
1 Mart 2013
136
140
Diş teli taktırmayı düşünüyorum berna özelle görüştüm 8000 fiyat verdi tekin özlü de doktorla görüşemedim ama 8000 den başladığını söyledi sekreter.fiyat biraz pahalı geldi bana Trabzon’da diş teli taktıran varmı

Ben taktırdım tekin özlüde.

Çok memnunkaldım. Çok rahat bir tedavi süreci geçirdim. Kısa sürede etkili bir sonuç aldım.

Ama fiyatı sabittir. O konuda yardımcı olmaz.

Ben taktırdım tekin özlüde.

Çok memnunkaldım. Çok rahat bir tedavi süreci geçirdim. Kısa sürede etkili bir sonuç aldım.

Ama fiyatı sabittir. O konuda yardımcı olmaz.
Ne kadar sürdü tedaviniz ödemeyi peşin mi yaptınız siz.doktor orada olmadığı için fazla bilgi veremediler acaba taksit imkanı sağlıyor mu

Ne kadar sürdü tedaviniz ödemeyi peşin mi yaptınız siz.doktor orada olmadığı için fazla bilgi veremediler acaba taksit imkanı sağlıyor mu
Elden taksit yapti.

Kontrollere gittikce verdim. Ödeme konusunda yardimci oluyor.12 ay içinde ödüyorsunuz.

Önemli olan doktora güven vermeniz. Ödeme konusunda hassasiyet göstermeniz.

Benim tedavim 15 ay sürdü. Öndeki metal teller 15 ay sonra söküldü. Iç kisima ince bir hat çekildi. Kayma olmasın diye.

halen daha iç kısımda ince bir tel var. O uzun zamandır duruyor. 4 senedir yani. Istediğim zaman gidip cikarttiririm. Ama beni rahatsiz etmedigi icin gitmedim.

Doktorumdan cok memnun kaldim ben.

Bana cok yardımcı oldu.

Aldiği para helal olsun. Son kuruşuna kadar hak etti.

Tertemiz bir iş çıkardı.
Tertemiz bir insandır.

Benim adım sonnur özdemir. Beni hatırlar.

Cok nazik ve dürüst bir insandır.

Elden taksit yapti.

Kontrollere gittikce verdim. Ödeme konusunda yardimci oluyor.12 ay içinde ödüyorsunuz.

Önemli olan doktora güven vermeniz. Ödeme konusunda hassasiyet göstermeniz.

Benim tedavim 15 ay sürdü. Öndeki metal teller 15 ay sonra söküldü. Iç kisima ince bir hat çekildi. Kayma olmasın diye.

halen daha iç kısımda ince bir tel var. O uzun zamandır duruyor. 4 senedir yani. Istediğim zaman gidip cikarttiririm. Ama beni rahatsiz etmedigi icin gitmedim.

Doktorumdan cok memnun kaldim ben.

Bana cok yardımcı oldu.

Aldiği para helal olsun. Son kuruşuna kadar hak etti.

Tertemiz bir iş çıkardı.
Tertemiz bir insandır.

Benim adım sonnur özdemir. Beni hatırlar.

Cok nazik ve dürüst bir insandır.
Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldu mesajınız karar konusunda elden taksit yapması benim için önemliydi çünkü peşinat verecek bütçem yok çok sağolun tekrar🙏

Az önce çıktım dişçiden bana da 8.000tl dedi. İlk ay bin daha sonra her ay 500 ödüyorsun.. 1 buçuk yıl sürecek tedavi ama bilemedim yaş 27 ağzımda teller üstelik 4 diş de çekilmesi lazımmış, bilemedim şimdi... Ama hep 32 diş gülmek istemişimdir :KK43:

Az önce çıktım dişçiden bana da 8.000tl dedi. İlk ay bin daha sonra her ay 500 ödüyorsun.. 1 buçuk yıl sürecek tedavi ama bilemedim yaş 27 ağzımda teller üstelik 4 diş de çekilmesi lazımmış, bilemedim şimdi... Ama hep 32 diş gülmek istemişimdir :KK43:
Ben 30 yaşındayım bu yaştan sonra niye tel taktırıyorsun diyorlar ama benimde senin gibi hayalim 32 diş gülmek.ödeme koşulları benim için uygun tatil dönüşü ilk işim tel taktırmak olacak nasipse🙏

Rizede yaptırmayı düşünür müsünüz? Ben 3 yıl önce Nesrin Atasaral Beyaz'da yaptırmıştım 3.5 gibi bir fiyat ödemiştim taksit ile. Geçen yıl taktıran arkadaşım da 4-5bin civarı bir ücret ödemişti.

Ben 30 yaşındayım bu yaştan sonra niye tel taktırıyorsun diyorlar ama benimde senin gibi hayalim 32 diş gülmek.ödeme koşulları benim için uygun tatil dönüşü ilk işim tel taktırmak olacak nasipse🙏
Bende 27 yaşındayım sonuçta 29 yaşımda dümdüz dişlerimin olacağını düşünürsek bence değer ama beni düşündüren 4 dişimin (2si alt 2si üst) çekilmesi gerekiyormuş yani hizaya gireceği için sıkışacak.. ve hangilerinin çekileceğini gösterdi, görünecek ağzımda diş olmadığı :/ bu beni korkuttu, her ne kadar geçici olsa da konuşurken ağzında dişlerin eksik görünecek :/

Ayr
Rizede yaptırmayı düşünür müsünüz? Ben 3 yıl önce Nesrin Atasaral Beyaz'da yaptırmıştım 3.5 gibi bir fiyat ödemiştim taksit ile. Geçen yıl taktıran arkadaşım da 4-5bin civarı bir ücret ödemişti.
ben sürmenedeyim rize de bana yakın memnun kaldınız mı ?

Genel olarak memnun kaldım. Sadece alt dişlerim istediğim kadar düzgün olmadı. Onun dışında çok yoğun olduğu için aşırı titiz olarak ilgilendiğini düşünmüyorum.

Peki invisalign yöntemini düşündünüz mü hiç veya bu konuda bilgi aldınız mı? Muayeneye gidince ilk bu yöntemi sormayı düşünüyorum diş yapım uygunsa bana daha mantıklı geliyor

X