Elektronik Ev Aletleri Tost makinası önerileriniz..

Berrfeelinda

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
18 Aralık 2018
2.387
8.388
Merhabalar.... tost makinası almak istiyorum fakat bir türlü karar veremiyorum beğendigim bir ürüne iyi yorum da var kötü yorum da.
Teflon kaplama istemiyorum granit olsun istiyorum.
kolay temizlenebilen kullanip memnun kaldığınız yada kesinlikle alma dediginiz marka model önerilerinizi bekliyorum :)

Merhabalar.... tost makinası almak istiyorum fakat bir türlü karar veremiyorum beğendigim bir ürüne iyi yorum da var kötü yorum da.
Teflon kaplama istemiyorum granit olsun istiyorum.
kolay temizlenebilen kullanip memnun kaldığınız yada kesinlikle alma dediginiz marka model önerilerinizi bekliyorum :)
demirdöküm candır diyip üçüncü bir seçenek açsam size? Hem sağlıklı hemde inanın lezzet açısından çok farkediyor. Eşim araştırıp almıştı, ilk başta çok önyargılı davrandım, tabakaları çıkmıyor, su değmiyor, ağır nasıl olacak diye ama inanın iyiki almışız. Dökümix aldık biz başka marka varmı bilmiyorum ama demirdöküm tavsiyemdir.

Bi ara cok arastirmistim dokum ve giranit arasinda kaldim hatta.. 1 ay boyunca detayli arastirma yaptim vee hic bisey almadim.. ocakta yapilanlardan aldim aliminyum..kullaniyormuyum..hayirr..niye aldiysam duruyo iste.. ilk kullanfim yapisti hersey yandi,lavabo altinda simdi..yine ocakta olup dokum vardi o cok guzeldi aynisindan bi daha bulamadim ki 😞

Siemens ya da Bosch alın, bence döküm almayın. Dökümü temizlemek zor oluyor.

X