Gelinbaşı ve Gelin Tacı Topuz mu maşa mı

ayy guzel telaslar bunlar ne guzel
benımde bugun evlılık yıl donumumuz 6 yıl oldu :KK70: bır o gunlere gıdıverdım
mutlu olun saglıkla kalın sımdıden tebrık edıyorum
gosterdıgınız resımlerdekı saclar guzel sonradan gordum o resımlerı kesınlıkle o tarz yakısır

ayy guzel telaslar bunlar ne guzel
benımde bugun evlılık yıl donumumuz 6 yıl oldu :KK70: bır o gunlere gıdıverdım
mutlu olun saglıkla kalın sımdıden tebrık edıyorum
gosterdıgınız resımlerdekı saclar guzel sonradan gordum o resımlerı kesınlıkle o tarz yakısır
Evet evet. Saçım bunlardan biraz uzun. Çok teşekkürler ikiside hoşuma gitti. Topuzdan vazgeçtim. 😊

Saciniza bagli . Benimkine masa yapilsa bile "sen bir dur beni yakmak ne demek mis" dercesine sekilden sekile giriyor. Onun icin sahsen topuz sectim. Siz nasil kendinizi rahat hissediyorsaniz onu secin

Evet orası kesin 😊
Ki aynı şeyi kuaförümde demişti. Anlamıyorum neden salık bırakmak istiyorlar. Duvak topuzda belli olur, makyaj saç toplu iken ortaya çıkar. Gelinin güzelliği ön plana çıkar. Ama gelinler istediği için mecbur maşa vs yapıyorum demişti.
Aynı model gelinlikti bir tanıdığım ile giydiğim o aşağıdan topuz yapmıştı. Duvak Alttan takılmıştı, benimki daha yukarıdan topuz ve yukarıdan duvak takıldı. O kadar çok farketmişti ki size anlatamam..
Aynı model olduğunu kimse anlayamamıştı

Balerin topuz yaptırın hem boyunuz da uzun durur. Prenses gelinlik minyonluk bi de açık saç kaldırmaz bence çok basık bir hava oluyor.

Çok kararsız kaldım herkes farklı birşey söylüyor. Dügün iptal oldu, salon nikahı yapacagız. Nikahta gelinlik giyecegim.Saçımın uzunlugu gögsümün altına kadar geliyor.Saçıma çıtçıt takıp salık maşa yaptırsam, taç taksam diyorum. Ya da ense topuzu mu yaptırayım. Aşırı kararsızım😣😣😣bu ikisi çok hoşuma gitti. Minyonum, yüzüm yuvarlak ve ufak sayılır. Prenses model gelınlık😊
Buna karar vermek için gelinliğin yaka modeli inan çok onemli

Ki aynı şeyi kuaförümde demişti. Anlamıyorum neden salık bırakmak istiyorlar. Duvak topuzda belli olur, makyaj saç toplu iken ortaya çıkar. Gelinin güzelliği ön plana çıkar. Ama gelinler istediği için mecbur maşa vs yapıyorum demişti.
Aynı model gelinlikti bir tanıdığım ile giydiğim o aşağıdan topuz yapmıştı. Duvak Alttan takılmıştı, benimki daha yukarıdan topuz ve yukarıdan duvak takıldı. O kadar çok farketmişti ki size anlatamam..
Aynı model olduğunu kimse anlayamamıştı
Kuaför ense topuzu yapalım dedi bana. Kardeşim hafıf dagınık topuz yaptır dıyor

Kuaför ense topuzu yapalım dedi bana. Kardeşim hafıf dagınık topuz yaptır dıyor
Ense topuz bilemedim.. Topuz olursa yukarıdan hafif dağınık olabilir ya da dediğin gibi maşa...
Aslında farketmez senin günün... o gün sen hangisini istiyor isen onu yaptır. İçine sinen... 🥰🥰bu arada hayırlı olsun.. 😊

X