Tommy kullanan var mı?

tommy hilfiger var bi de tommy girl var,ben de tommy girl kullandım ve çok çok hoşuma gidiyor:)paris açık parfümde de k-96 kodu ve çok kalıcı :)

tommy girl de kullandım ama şimdi daha güzelini keşfettim yine tommy
touch of pink, tavsiye ederim

Tommy nin yeni kokuları çıkmış bu arada ama ben beğenmedim açıkcası eski serisinide pek beğenmiyodum her gittigimde objektif bi şekilde deniyorum ama bana hiç hitap etmiyor, sanki agır ve erkeksi gbi:/

D&P'de T2 yıllardır vazgeçemediğim kokumu görünce yazasım geldı bayanlar:) kımısıne ağır gelen kımıne de buram buram gül kokusunu andıran kokum. Ama herkeste farklı durduğu bir gerçek. Çantamdan eksık etmem ama orjınalını kullanmadım ve bi tık daha yoğun t2 bana kalıcılık yönünden de yeterli geliyor.

tommy girl kullandım orjinaldi... ama hiç kimseden a parfümün güzelmiş adı ne gibi bi tepki duymadım tenime yakışmadı... beğenmedim hiç... tavsiye etmem şahsen...

Bu parfümüü ben çooookkk uzun süre kullandım ve nezaman sıksam çevremde çok beğenilirdi hatta en özel günümde düğünümde sıktım ben bu parfümü :) bana ne sıktın sen diyen çok olurdu yaa özledim de acaba yinemi alsam napsamm :KK37:

X