tırnak yatağı

esyab

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2020
5
1
25
kızlar tırnaklarım uzuyor ancak tırnak yatağım yani pembe kısmım ufacık tırnaklarım uzadı dediğim bile insanların normal tırnak boyu. tırnaklarım ufacık uzasa bile sanki çok uzun gibi görünüyor ancak tırnak yatağım ufacık olduğu için çocuk tırnağı gibi oluyor. ırnak yatağımı nasıl uzatabilirim sizce ?

O yapisal bir sey ama.Genetik yani.Muhtemelen ailenizde vardir.Onun icin bir sey yapilacagini sanmiyorum.protez tirnakla degisebilir sanirim gorunum.

ailemizde yok :KK43: tırnaklarımı uzatıyorum ama çok küçük hala.
O yapisal bir sey ama.Genetik yani.Muhtemelen ailenizde vardir.Onun icin bir sey yapilacagini sanmiyorum.protez tirnakla degisebilir sanirim gorunum.

ailemde kimsede yok, acaba çocukken tırnaklarımı kısa süre de olsa yemiştim bunun etkisi olabilir mi. uzattıkça uzun bir süre sonra pembe olan yer/tırnak yatağım uzar mı ki.

ailemizde yok :KK43: tırnaklarımı uzatıyorum ama çok küçük hala.

ailemde kimsede yok, acaba çocukken tırnaklarımı kısa süre de olsa yemiştim bunun etkisi olabilir mi. uzattıkça uzun bir süre sonra pembe olan yer/tırnak yatağım uzar mı ki.
evet uzattıkça tırnak etle kaynaşıyor biraz daha uzar yani. genetiğe yapabilecek bişey yok ama tırnak yediğiniz gibi kısa olmaz pembe yer. uzar

Dipteki ince deriyi şerit halinde alıp biraz daha uzun gibi gösterebiliyor kuaforler

Dipteki ince deriyi şerit halinde alıp biraz daha uzun gibi gösterebiliyor kuaforler
artık ince deriyi ittiriyorum ama tırnaklarım uzadıkça çocuk tırnağı gibi duruyor acaba maniküre gitsem düzelir mi ama çekiniyorum da zaten ufacıklar neresine yapacaklar manikürü :KK43:

X