The Walking Dead

Uzun uzun bakismalar, kendi aralarinda anlamsiz dovusmeler ve tabisi cep boy kocasina bile sahip cikamamis Maggie dangozunu kocaman bir kabileye reis atamak bu sezonu itinayla cop yapti.. vatana millete hayirli ugurlu olsun daha 3. bolumde nefret ettim..

Uzun uzun bakismalar, kendi aralarinda anlamsiz dovusmeler ve tabisi cep boy kocasina bile sahip cikamamis Maggie dangozunu kocaman bir kabileye reis atamak bu sezonu itinayla cop yapti.. vatana millete hayirli ugurlu olsun daha 3. bolumde nefret ettim..

ahaha kocam gibisin sende söylene söylene mi izliyorsun. seyretmeyin yahu bir huzur verin:KK70:

Sus kızım 23.40 da izliciz :KK53: ama ilk sezon başlarında hep aynı terhane alıştım

Dün izlerken çok sıkıldım bende.. Özellikle o uzun uzun bakışmalar falan yetti dedirtti valla..
yine de büyük merakla yeni bölümlerini bekliyorum :)

ya normal kanallarda reklam arası reklam veriyorlar artık iyice sapıttılar :KK53: neyse konuyu dağıtmadan mesacımı neyin de vereyim ; maggie ölsün :KK53:
Niye ölücek ya daha bebesi olucak :110: isaya kılım bu ara :KK11: o malları rehin alıyor öldürsene ya :sopa: sen sonu izledin mi kralın sevinmesi ne kadarda kısa dürdü :KK43:

X