Testime bakar mısınız lütfen 🙏

Bence kesinlikle fark var degerin cok yeni daha ama pozitif oldugunu dusunuyorum hayirli olsun🥰
Ay inşallah çok teşekkür ederim kan verdim yarına çıkar diye umut ediyorum iki düşükten sonra bu kalır inşallah nolur bana da dua edin 😥🙏rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin🙏🙏

Bence çıkar kaset testte adete kaç güm var ben 4 gün kala kaset test yaptım çok aşırı gölge gibiydi üçüncü güm gölge bugün 2 kala yani direk bakınca silik çizgi görünüyor foto da gölge gibi gözüküyor ama
11 inde regl olmam gerekiyordu bugün gecikmenin 4. Günü ama geç yumurtladım sat: dan 17 gün sonra yumurtladım

Bende de pıhtılasma var 15 değerim bugün öğrendim hayır ıstedıgımde gidip verebılırsın ben ıkı gun sonra tekrar vsrecegım mesela buna kımse bısı dıyemez 🥰🥰 sabh kan ver bence en temızı benım böyle ıdı bugün hemen aspırın basladım Protestan baslattı doktorım erken öğrenmek evet zor ama bızım gibi dusuklerı olanlar ıcın bı ayrıcalık
Canım inşallah sağlıkla ilerler. Bende 15 le öğrendim. Kimyasal geçirdim. Duâlarım seninle🙏🏻🤍

Yaaa çok geçmiş olsun benimkide mi şok düşük o zaman öyle olabilir mi
Çok teşekkür ederim. Testlerim böyleydi. Herkesin öyle olacak diye bir şey yok. 15 çıktı iki gün sonra tekrar verdim 16 çıktı ilerlemedi yani. Zaten kan verdiğim günde kanamam başladı. Seninki geç döllenme olabilir içini ferah tut 🙏🏻🤍

Eklentiler

• IMG-20240513-WA0027.jpg
    IMG-20240513-WA0027.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_20240510_092655.jpg
    IMG_20240510_092655.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 19
X