Testere dişli aslan pençesi ve hayıt otu ! ?

brcn95

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2023
637
470
28
Merhaba kizlar testere dişli aslan pençesi ve hayıt otu aldım ama nasıl kullanacagimi bilmiyorum aslında neye yarar onuda bilmiyorum tam olarak pcos var bende yumurtlama olmuyor galiba çocuk sahibi olmak istiyorum belki aranızda bilenler vardır bunları nasıl kullancam bu şekilde hamile kalan adeti düzene giren varmı ??

Eklentiler

• IMG-20230228-WA0014.jpeg
    IMG-20230228-WA0014.jpeg
    84,9 KB · Görüntüleme: 255
Merhaba kizlar testere dişli aslan pençesi ve hayıt otu aldım ama nasıl kullanacagimi bilmiyorum aslında neye yarar onuda bilmiyorum tam olarak pcos var bende yumurtlama olmuyor galiba çocuk sahibi olmak istiyorum belki aranızda bilenler vardır bunları nasıl kullancam bu şekilde hamile kalan adeti düzene giren varmı ??

Pcos var bende adetlerim düzensiz belki adetim düzene girer diye içiyorum sağdan soldan duymuştum soğan kürü denedim smd sıra bunlarda bakalım etkisi olacakmi önümüzdeki ay kendiliğinden adet görürsem eğer buraya yazacagim

Testere dişli aslan pençesi çayını içmeden önce 15 gün soğan kürü uygulamanız lazım diye biliyorum. Ben de pcosum soğan kürü yapmadan çaya başladım bi faydasını görmedim açıkcası

Evet kullanmaya başladım bu kaç gün oldu bir gün aslan pençesi bir gün hayıt otu içiyorum ben ama bakalım etkili olacak mi
Öncelikle mrb bendede aynı sorun var bende bu kürü kullanmaya başladım ama siz yanlış başlamissiniz bu saydıklarınizin 3cunü birlikte kaynatıp içiyorsunuz birer tatlı kaşığı ölçüsünde bir kaynamış veya Hazir suyun içine atıp 10 dakika kaynatıp altını kapatın 5 dakika demlenmesi lazm ondan sonra ne çok sıcak nede çok soğuk ortasını bulup iciceksiniz günde 3 defa

Öncelikle mrb bendede aynı sorun var bende bu kürü kullanmaya başladım ama siz yanlış başlamissiniz bu saydıklarınizin 3cunü birlikte kaynatıp içiyorsunuz birer tatlı kaşığı ölçüsünde bir kaynamış veya Hazir suyun içine atıp 10 dakika kaynatıp altını kapatın 5 dakika demlenmesi lazm ondan sonra ne çok sıcak nede çok soğuk ortasını bulup iciceksiniz günde 3 defa
Şuan bıraktım içmeyi adet olmayı bekliyorum doğrudur dediğiniz ilk defa kullanıyorum bende eğer adet görürsem bı sonraki ay bu şekilde yaparım

Şuan bıraktım içmeyi adet olmayı bekliyorum doğrudur dediğiniz ilk defa kullanıyorum bende eğer adet görürsem bı sonraki ay bu şekilde yaparım
Ben adet oldum malasef inşallah siz olmazsiniz ve ben maydonoz süt kaynatp icinede bir yemek kaşığı karabiber koydum buharına oturdum

Ben 3 gün oturdum bugün hastaneye gttim benim polikistik owerim gitmiş çok küçük bir yumurtalık kisti var dedi oda hamileliğe engel değil dedi süt hormonlarına baktı göğsünden süt geliyormu dedi evet dedim baktı göğsümu sıktı süt geldi süt hormonların yüksek dedi ilaç verdi sütü kesmek için birde klomen verdi ayın 17sine tekrar gidcem,

Ben 3 gün oturdum bugün hastaneye gttim benim polikistik owerim gitmiş çok küçük bir yumurtalık kisti var dedi oda hamileliğe engel değil dedi süt hormonlarına baktı göğsünden süt geliyormu dedi evet dedim baktı göğsümu sıktı süt geldi süt hormonların yüksek dedi ilaç verdi sütü kesmek için birde klomen verdi ayın 17sine tekrar gidcem,
Adet oldum bende biraz önce lekenlenmem oldu aşırı derecede ağrım var kasıklarımda belimde 🥺

Testere dişli aslan pençesi ve hayıt otunu kullanmaya baslasammi acaba

Ben civanpercemi ve hayıt otu çayi içiyordum adetlerimi düzenlesin diye , açıkçası ben çok bi faydasını gördüğümü düşünmüyorum tabi bu durum bünyeden bünyeye değişir. Fakat testere disli aslan pencesi mucize bir bitki bence, hormonları dolayısıyla adetleri düzenliyor prolaktin düşürmeye de etkisi varmis Aslan pencesini içiyorum ben memnunum .Fikrimi belirtmek istedim .

Canım prolaktinkn yüksekse hayıtı kullanmamalısın ve kesinlikle kaynatma değil demleme yöntemi ile kullanılmalı. Sabah aksam bir fincan aslanpencesi ile prolaktinim ilac almadan düstü benim cok kullandım pcosum. Gebelik icin inofolic combi ve matofin(bunu toplam 4-5 tane ictim sadece hamile kaldim kullanırken) kullandim. Aynı zananda günde iki fincan aslanpencesi ictim

X