Tesettür Üzerine Herşey Buyurun Sohbetimize ...

Ferace modelleri güzel ama renklileri olmuyo mu bunların?

Eskiden uzun kap giyemiyordum şimdi şükürler olsun ki giyiyorum...
Ama pardesü için tamam diyemiyorum nedense :26:

kızlar yeşil mevsimlik pardesüm tuğba venden aldım..250 tl. taksit taksit elli elli ödüyorum :) çok beğendi herkes...sizce nasıl?
kışlık olanı da zühreden aldım...oda 250 tl.. çok memnunum tavsiye ederim..oda taksitle...

$images (7).jpg $indir.jpg

ben varıııııımmmmm :) bursa inegöldeyiz ama genelde kıyafet alışverişlerimi bursadan yaparım...
Tavsiye edebileceğim en güzel yer alvina, tuğba venn,zühre ve tekbir....
Ben genelde etek gömlek tarzımı alvinadan alırım...çok memnunum...evet azcık tuzlu ama kaliteli yıka yıka giy :)
pardesü tarzı olanları tuğba venden ve zühreden alıyorum....tuğbanın yeşil kruvaze pardesüsünü aldım okadar şık ki herkes bayıldı...
Kışında zühreden kaşe pardesü aldım sıcacık hiç üşütmedi beni, birde kaç defa yıkadım ama hala yepyeni hiç bozulmadı...
Tekbirden de genelde eşarplarımı alıyorum, çünkü sezon sonu olanlarını çok indirimli veriyorlar...
Birde kızlar alışveriş yaptığınız böyle tanınan yerlere telefon no verirseniz indirimlerde mesaj atıp haber ediyorlar...

çoookk teşekkürler canım benim bende oraları gezdim hep arda kapalı çarşıdan 2-3 tane tunik aldım daha alıncak çok şeyim var 2 haftam kaldı kapanmama

kızlar yeşil mevsimlik pardesüm tuğba venden aldım..250 tl. Taksit taksit elli elli ödüyorum :) çok beğendi herkes...sizce nasıl?
Kışlık olanı da zühreden aldım...oda 250 tl.. çok memnunum tavsiye ederim..oda taksitle...

Eki Görüntüle 732190 Eki Görüntüle 732191

yeşilli çok beğendim hoş ama bana olmaz çünkü lilom var benim:KK30:

ben varıııııımmmmm :) bursa inegöldeyiz ama genelde kıyafet alışverişlerimi bursadan yaparım...
Tavsiye edebileceğim en güzel yer alvina, tuğba venn,zühre ve tekbir....
Ben genelde etek gömlek tarzımı alvinadan alırım...çok memnunum...evet azcık tuzlu ama kaliteli yıka yıka giy :)
pardesü tarzı olanları tuğba venden ve zühreden alıyorum....tuğbanın yeşil kruvaze pardesüsünü aldım okadar şık ki herkes bayıldı...
Kışında zühreden kaşe pardesü aldım sıcacık hiç üşütmedi beni, birde kaç defa yıkadım ama hala yepyeni hiç bozulmadı...
Tekbirden de genelde eşarplarımı alıyorum, çünkü sezon sonu olanlarını çok indirimli veriyorlar...
Birde kızlar alışveriş yaptığınız böyle tanınan yerlere telefon no verirseniz indirimlerde mesaj atıp haber ediyorlar...

çoookk teşekkürler canım benim bende oraları gezdim hep arda kapalı çarşıdan 2-3 tane tunik aldım daha alıncak çok şeyim var 2 haftam kaldı kapanmama

kızlar yeşil mevsimlik pardesüm tuğba venden aldım..250 tl. Taksit taksit elli elli ödüyorum :) çok beğendi herkes...sizce nasıl?
Kışlık olanı da zühreden aldım...oda 250 tl.. çok memnunum tavsiye ederim..oda taksitle...

yeşilli çok beğendim hoş ama bana olmaz çünkü kilom var benim:KK30:

kullanışlı olur mu ben bu modelleri çok sevmiyorum hiç ferace giymedim ama almayı düşünüyorum :)

yani ferace çok rahat oluyo tabi bu modeli aldım ama henüz kullanmadım.bi,raz uzun geldi onu yaptırıyorum o yüzden rahatlığı hakkında bişe diyemicem yani sadece böyle püfür püfür.:KK14:

kızlar yeşil mevsimlik pardesüm tuğba venden aldım..250 tl. taksit taksit elli elli ödüyorum :) çok beğendi herkes...sizce nasıl?
kışlık olanı da zühreden aldım...oda 250 tl.. çok memnunum tavsiye ederim..oda taksitle...

ikisi de gerçekten çok çok güzel çok çok şık ama malesef pek tesettüre uygun değil gibi.. üstüne böyle dar oluyosa tesettür olmaz bi de kısalığı tabi..:KK19: çok üzgünüm..

ikisi de gerçekten çok çok güzel çok çok şık ama malesef pek tesettüre uygun değil gibi.. üstüne böyle dar oluyosa tesettür olmaz bi de kısalığı tabi..:KK19: çok üzgünüm..

hayır canım asla, elimden geldiğince dikkat ederim, asla dar şeyler almam....
siyah olan kışlık pardesüm topuklarıma kadar uzun....bu modelin aynısı ama topuklara kadar uzun, zaten ben hiç kısa etek bile giymedim ömrümde....bu modelin uzun resmini bulamadım netten, o yüzden bunu koydum bunun aynısı diye...
yeşil olan mevsimlik pardesümde yine topuklarıma kadar uzun ve böyle dar değil...ben zaten zayıfım, içine benden bi tane daha sığar...resimlere çok dar modeller ekliyorlar, benimkiler böyle değil...neredeyse bir beden büyük gibi benimkiler...
tesettürüme çok özen gösteririm, açık ayakkabı bile giymem...çok şükür...

yeşilli çok beğendim hoş ama bana olmaz çünkü kilom var benim:KK30:

birde sana tavsiyem canım, ulu cami civarında hani hac malzemeleri satılan mağazalar varya, işte orda bi İHVAN giyim var, ben feracemi ordan almıştım...çok güzel tesettür elbiseleri kapları pardesüleri var..hemde en ucuz orda bulabildim...istersen bi bak sende eminim çok beğeneceğin şeyler bulacaksın...
bu arada kapanacak olmana çok sevindim rabbim daim etsin ve inşallah geri açılanlardan olmazsın....
ben çok küçük yaşta kapandım, rabbim herkese nasip etsin...huzuruna kabul etsin inşallah...

birde sana tavsiyem canım, ulu cami civarında hani hac malzemeleri satılan mağazalar varya, işte orda bi ihvan giyim var, ben feracemi ordan almıştım...çok güzel tesettür elbiseleri kapları pardesüleri var..hemde en ucuz orda bulabildim...istersen bi bak sende eminim çok beğeneceğin şeyler bulacaksın...
Bu arada kapanacak olmana çok sevindim rabbim daim etsin ve inşallah geri açılanlardan olmazsın....
Ben çok küçük yaşta kapandım, rabbim herkese nasip etsin...huzuruna kabul etsin inşallah...

allah açılmayı nasip etmesin canım ama ilk olarak kaplardan almayı düşünüyorum sanırım yere kadar ilk zamanlar giyemem zamanla olur oda :)

hayır canım asla, elimden geldiğince dikkat ederim, asla dar şeyler almam....
siyah olan kışlık pardesüm topuklarıma kadar uzun....bu modelin aynısı ama topuklara kadar uzun, zaten ben hiç kısa etek bile giymedim ömrümde....bu modelin uzun resmini bulamadım netten, o yüzden bunu koydum bunun aynısı diye...
yeşil olan mevsimlik pardesümde yine topuklarıma kadar uzun ve böyle dar değil...ben zaten zayıfım, içine benden bi tane daha sığar...resimlere çok dar modeller ekliyorlar, benimkiler böyle değil...neredeyse bir beden büyük gibi benimkiler...
tesettürüme çok özen gösteririm, açık ayakkabı bile giymem...çok şükür...

o zaman çok sev,ndim gerçektn çok mutlu oldum senin adına..güle güle kullan:21:

selam kızlar size bir şey sormak istiyorum

Eki Görüntüle 734476
bu elbise yada bunun kremi olabilir

ben bunun üstüne nasıl bir bolero giyebilirim kararsız kaldım yumaşak açık kot bir bolero mu yoksa nasıl bişey fikir verebilirmisiniz bana :26:

Eki Görüntüle 734476

ben bunun üstüne nasıl bir bolero giyebilirim kararsız kaldım yumaşak açık kot bir bolero mu yoksa nasıl bişey fikir verebilirmisiniz bana :26:

Bunun üzerine yakanı kapatacak şekilde pembe ve yeşil tonlarında bir bolero alabilirsin canım

Eki Görüntüle 734476

canım elbise çok güzelmiş ama bu elbiseye bolero olurmu bilmiyorum pek gözümde hoş bişey canlanmadı....ama sade beyaz bolero olabilir diye düşünüyorum....veya belindeki kemerin renginde bir bolero olabilir...

Bunun üzerine yakanı kapatacak şekilde pembe ve yeşil tonlarında bir bolero alabilirsin canım

UOTE=gazeldustubaglara;30813453]canım elbise çok güzelmiş ama bu elbiseye bolero olurmu bilmiyorum pek gözümde hoş bişey canlanmadı....ama sade beyaz bolero olabilir diye düşünüyorum....veya belindeki kemerin renginde bir bolero olabilir...[/QUOTE]

elbise tam böyle değil hani şekli biçimi böyle farklı renkte desende olabilir ama işte ben böyle elbiselerin üstüne bolero uyduramıyorum ya :KK50: sashamia10 yarın bir bakayım inşallah bulabilirim :KK43: çok teşekkür ederim sizlere :KK16:

UOTE=gazeldustubaglara;30813453]canım elbise çok güzelmiş ama bu elbiseye bolero olurmu bilmiyorum pek gözümde hoş bişey canlanmadı....ama sade beyaz bolero olabilir diye düşünüyorum....veya belindeki kemerin renginde bir bolero olabilir...

elbise tam böyle değil hani şekli biçimi böyle farklı renkte desende olabilir ama işte ben böyle elbiselerin üstüne bolero uyduramıyorum ya :KK50: sashamia10 yarın bir bakayım inşallah bulabilirim :KK43: çok teşekkür ederim sizlere :KK16:[/QUOTE]

bazı elbiseler boleroyu kaldırmıyor canım çok basit bi hava veriyor göze batıyor emanet olduğu belli oluyor...hatta bazı gelinliklere bile yakışmıyor bolero...
özellikle şu son dönemde gelinliklerde bile boleroyu kaldırdılar...yeni gelinlikler çok hoş uzun kollu...
sana tavsiyem elbise alırken bolero ile giyerim diye alma...uzun kollu çok şık elbiseler var...özellikle torba dediğimiz kolları torbalı olanlardan alabilirsin...

elbise tam böyle değil hani şekli biçimi böyle farklı renkte desende olabilir ama işte ben böyle elbiselerin üstüne bolero uyduramıyorum ya :KK50: sashamia10 yarın bir bakayım inşallah bulabilirim :KK43: çok teşekkür ederim sizlere :KK16:

bazı elbiseler boleroyu kaldırmıyor canım çok basit bi hava veriyor göze batıyor emanet olduğu belli oluyor...hatta bazı gelinliklere bile yakışmıyor bolero...
özellikle şu son dönemde gelinliklerde bile boleroyu kaldırdılar...yeni gelinlikler çok hoş uzun kollu...
sana tavsiyem elbise alırken bolero ile giyerim diye alma...uzun kollu çok şık elbiseler var...özellikle torba dediğimiz kolları torbalı olanlardan alabilirsin...[/QUOTE]

yaşadığım yerde öyle hoşuma giden uzun çok abartılı olmayan günlük giyebileceğim bir elbise bulamadım canım ya yoksa baktım onlara bulduklarımında kolu şifon belli ediyor astarı falanda yok öylede giyemiyceğim için bolero arayışına girdim
gelinlik konusunda katılıyorum çok kötü duruyor birebir renkte tutmayınca daha beter görünüyor

X