Tembel,rahat,vurdumduymaz kocasi olanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya bi de kadınların erkeklerden uzun yaşadığını söylüyorlar valla insan hasta olur erken göçer bu dünyadan. Ama ben seni anlıyorum tabi 5 ev değiştirmiş biri olarak her birini olaylı yaşamış biri olarak çok zor Allah sabır versin birazda gamsızlık eklesin yoksa çekilecek dert değil. Sinir hastası olır insan . Ama yapacak bir şey yok değişmez. Hatta ben bütün eşyaları kolileyip haftalarca bekledim o kolilerin bir çoğunu açtı karıştırdı kirletti vs Yani koli yaparsan ağzını açık bırak boşuna aç kapa olmasın sinirlerin daha da yıpranmasın. Onun eşyalarını hiç toplama hatta ne hali varsa görsün. Ay böyle yazıyorum ama sevgili kocamın hiç sevmediğim huyudur empati kurunca kendi taşınmalarımı hatırlayıp sinirlendim buralarda. Unut cnm hepsini unut hiç yaşanmamış say. Böyle diyerek geçiyorum konuyu. Taşınırsan sende unut cnm yoksa geçmez hayat. Bu anları hiç yaşanmamış say. Git gez bu süreçte annenlerde ye iç bırak kocanı evde. relax

Seni çok çok iyi anlıyorum. Ben Cook tasınmış biri olarak ha diyince olmayacağını bildiğimden 2 Y evvel başlamıştım toparlanmaya sonra k. Valideler geldi.. Ben panik ve takıntılıyım k. Peder de öyle tez canlıyız yani eşimde tam tersimiz biz birbirimizi gaza getirip eşime yüklenmeye başlamıştık bak bebek de var bu ev ne zaman temizlenecek bebek pis eve mi girecek? Nakliyat noldu ilk konuştuğuna tamam mı diycen elektrik su ne zaman açılacak? Bak onlar olmazsa ne temizlik tam olur ne e ek rahat eder... Vs vs eşimde tamam rahat olun bakıcam yakında felan dedikçe benim uykularım kaçtı son güne bırakacak ne fiyat verirse nakliyat vs mecburen kabul etmek zorunda kalacak falan... Noldu 1 günde hepsi halloldu ama ben ve bizden dolayı eşim strese bağlı egzama olduk rahat olll

Arkadaslar 20 gündür taşıncaz nerdeyse. Bu arada 5 günlük,bir tatil kaçamağı yaptık. Tatildeyken esim,doner dönmez taşıncaz dedi. Tatilden geleli,1 hafta olcak. Sordugumda ve fikir sundugumda,yarin yeni evi temizletelim dediğimde,
"Aşkım bence sen bir sakin ol"dedi

Koli almış gelmis cuma günü.Salondaki zimbirtilari koliledim yemek takimi vs

Sonraki gun hurc falan aldim ve camasirlarin nerdeyse tamamini yıkadım ki,hurclara koyayim yeni evde annem ütülerim dedi,birazını ben birazını o. Annem tasinmaya gelcegini söyledi yardima. Ve kaynana da. Ben 2 sinden de talep etmedim,biraz uyuzumdur herseyi kendim yaptigim icin isime karıştırmam kimseyi ama kabul ettim yardimlarini zor olcak çünkü

Bu esnada dun,rahatsizlandim,boyun fıtığım var kolum uyuşuyor butun gun yattim ve bugun hala devam ağrı basima vurdu az evel ilac aldim.

Kaynana hanim az evel esimi aradı,sonra beni istedi telefonu naber nasilsin falan fıstık faslından sonra şöyle bir konusma gecti.
Koli yaptin mi?
Hayir yapmadim anne
Neden?
Cunku kocamin adını vererek x e güvenmiyorum
Neden ki?
Koliyi yapcam havlu lazim olcak bilmemne lazim olcsk henuz taşınmıyoruz
Hmmmmmmmm dedi bozuldu. Yok bayrama.kadar tasinin acaba tasinmaya mi üşeniyor belki bir bildiği vardir,acaba diger evde kontrat baslamadimi birsuru fikir yürütüyor oglu hakkinda bende hepsine üstten ustten cevap verdim.Bua rada diger evin kontrat basladi yani suan istesek otururuz.
Bilmem,herhalde vs gibisinden ama kaynana bozuldu
Bozulsun da. Herkes doğurduğunu tanır oyle degilmi?

Tel.kapaninca baktim kocamda bozulmus, cok zeki kocam bana e sen bana diosunda sende rahatsin hadi yarin tasiniyoruz desem dedi
Bende ona
Diyemezsin oyle bisey ben senin emir erin degilim 3 gun onceden söyleyeceksin bana bende hazirlicam ok mu dedim ses yok.. zaten simdi arkadasiyla görüşmeye gitti.

Kisacasi durum bu,yeni ev les gibi temizlenmesi gerekcek,neymis nakliye firmasi kolay ismis biz he diyelim gelirlermis. Sanki butun nakliyeciler kocamin etrafinda dönüyor tasinsa da bizde gitsek diye. Temizlikci isi de kolaymis
Konustun mu? Diyorum temizlikcile. Cunku numarasi kendisinde var kadın suriyeli. Bana diyor ki hazır o yaaaa gelir. Baska temizlikci bulmama karışıyor da ki zaten bayram üstü kimse yok.ucuza çalışıyor ya suriyeli ondan.

Kaynana da evini tadilata başladı. Bayrama kadar tasinin demesini de esimle telefonla konusurken bir kez daha demisti kendisi memlekete gidicek ya,esimde şoför ya hani bide kendilerinin daha bayram seansi var. Nasilsin? Sen nasilsin?sen nasilsin?baban nasil sonra bir fasıl daha var herkes birbirinin elini öpcek. Allahtan ben gitmiyorum.

Benim esimle birbirime girmeme az kaldı. Kavga çıkarsa cok buyuk rezillik olcak zaten hastayım,bu boyunla bu kolla ev tasicam annem yardim etcek. Bu sartlarda kaynana da iscileri bırakıp benim tasinmama gelemez de .gelmesin de zaten. Esim son derece rahat,butun gun yatıyor kanepede,yemek yiyor. Uyuyor arkasından sonra dusa giriyor tekrar uyuyor pc basinda ya da.. bende kendimi parcalamiyorum esya falan da toplamıyorum. Ona hic bisey söylemiyorum,ağzımı açarsam çünkü hic hos olmicak.
Ben ne yapcam ya? Bayrama.kadar yetiscek mi bu taşınma uzun oldu k bakmayin
Bu evin kontrati eylulde bitiyor bu arada.
En son da bu hafta bitirelim bu isi o zaman dedi cevap vermedim. Çünkü yalan yani net konusmasi gerek.

Kizlar esim cok tembel. Diceksiniz ki bilmiyor muydun. Vallahi bilmiyordum.Dugun arifesinde vs olsun boyle degildi. Herseye kendisi kosturdu yani birlikte kosturduk perdecisi,beyaz esyacisi kargosu kolisi bilmemnesi butun islerle sabahtan bulusup koşuşturduk yani

Eve deterjan lazim olur mesaj atarim kendisi o an çarşıdadır. Biz sehre uzak bir yerde oturuyoruz almadan gelir mesela. Elektrik su faturasini odedigine sukrediyorum bunu ona soyledigimde gülüyor utanmadan onlari da gec ödüyorum dedi. Asiri tembel sorumsuz kocasi boyle olanlar ne yapıyorsunuz?

Tembel adam 7sinde neyse 70 inde de öyle oluyor bknz: Babam. Ben Küçükkende tembeldi sorumsuzdu çalışmak istemezdi annem çok çekti şahsen çalışmamazlığından yıllar geçti biz büyüdük babam değişmedi hala tembel gün boyu ya pc de oyun oynar ya telefonda yaşı 53 annem sinir hastası oldu hastalık hastası oldu zamanında göremediği ilgiyi hastayım diyerek görmek isteyen bi annem var.

taşınma işi çok zor hakikaten.
ama havlu lazım olacak demeniz de komiğime gitti, o tarz şeyler bizde son güne kadar ortada kalır, sonuçta taşınacağınız sabah bile lazım olacak değil mi?
en iyisi az kullanılandan çok kullanana doğru kutulamak.
son gün kalanları poşetleyip gittiğiniz evde direk açıp yeniden kullanıma sokarsınız.

offf, kaç kez taşındım, birinde nakliyeciler gelip evi taşımaya başladığında daha mutfağı kutulamaya devam ediyordum. ağlıcaktım artık yorgunluktan, ağlamış da olabilirim :)
anneniz kv niz gelecekmiş, çok stres yapmayın.

fazla beklentiye girmişsiniz.temızlıgı naklıyeyı belkı daha bircok seyi eşinizden beklıyorsunuz..
bana kalırsa söylenmek yerıne oturun bi plan yapın..sen şu işleri yapacaksın ben bu işleri yapıcam atıyorum ctesi günü taşınmış olacagız diye..
ben taşınırken böyle işim uzamasın diye oturdum naklıyemı aradım,temızlıkcımı ayarladım,koımbı ışlerı fatura işleri vs.. herseyi 1 güne hallettim.eşime de sen şunu bunu yapıyosun diye görev verdim.oturdum tüm evi koliledim..yeni eve de 2 güne iğneden ipliğe tüm detaylarıyla taşındım..
bukadar gözünüzde büyütmeyin.bir başlarsanız gerisi çorap söküğü gibi gelir

aynı benim kocamm kavga dövüş iş yaptırıyorum ilk başlarda iyidi şimdi iyice saldı hem çalışıyorum hem evle ilgileniyorum vala karakterinde varsa zordur ailesi hep baş köşelerde oturttuğu için zor geliyor bizimkine de bende bıktım vala düzelmıyorlardaa

Sevgili akrep burcu arkadaşım bi tane başak Burcu da bende var ne yazık ki..
Bana ertesi gune birakilmis bi işte veya zamanım olduğu halde yapmamış olduğum işlerde ahkam kesme de bir numara kendi bakımında bile işi erteleme konusunda üstüne yok..
Benim dediğim hep 2.planda aşırı derecede iskolik ve çıldırmak yerine onun gibi rahat olmaya alışıyorum
zaman konusunda duyarsız işini seviyor ama 10 da gideceği ise bile 11:30 dan önce gitmez sorsan ticaret bu iş kacmasin diye ama tüm hayatı böyle.. 5 dk ya geliyorum derse yarım saatten önce gelemez ve bu durum beni bazen kanser ediyor..
kısaca konuyu takipteyim bi care bulursabulursan beni de etiketle :KK66:

Arkadaslar 20 gündür taşıncaz nerdeyse. Bu arada 5 günlük,bir tatil kaçamağı yaptık. Tatildeyken esim,doner dönmez taşıncaz dedi. Tatilden geleli,1 hafta olcak. Sordugumda ve fikir sundugumda,yarin yeni evi temizletelim dediğimde,
"Aşkım bence sen bir sakin ol"dedi

Koli almış gelmis cuma günü.Salondaki zimbirtilari koliledim yemek takimi vs

Sonraki gun hurc falan aldim ve camasirlarin nerdeyse tamamini yıkadım ki,hurclara koyayim yeni evde annem ütülerim dedi,birazını ben birazını o. Annem tasinmaya gelcegini söyledi yardima. Ve kaynana da. Ben 2 sinden de talep etmedim,biraz uyuzumdur herseyi kendim yaptigim icin isime karıştırmam kimseyi ama kabul ettim yardimlarini zor olcak çünkü

Bu esnada dun,rahatsizlandim,boyun fıtığım var kolum uyuşuyor butun gun yattim ve bugun hala devam ağrı basima vurdu az evel ilac aldim.

Kaynana hanim az evel esimi aradı,sonra beni istedi telefonu naber nasilsin falan fıstık faslından sonra şöyle bir konusma gecti.
Koli yaptin mi?
Hayir yapmadim anne
Neden?
Cunku kocamin adını vererek x e güvenmiyorum
Neden ki?
Koliyi yapcam havlu lazim olcak bilmemne lazim olcsk henuz taşınmıyoruz
Hmmmmmmmm dedi bozuldu. Yok bayrama.kadar tasinin acaba tasinmaya mi üşeniyor belki bir bildiği vardir,acaba diger evde kontrat baslamadimi birsuru fikir yürütüyor oglu hakkinda bende hepsine üstten ustten cevap verdim.Bua rada diger evin kontrat basladi yani suan istesek otururuz.
Bilmem,herhalde vs gibisinden ama kaynana bozuldu
Bozulsun da. Herkes doğurduğunu tanır oyle degilmi?

Tel.kapaninca baktim kocamda bozulmus, cok zeki kocam bana e sen bana diosunda sende rahatsin hadi yarin tasiniyoruz desem dedi
Bende ona
Diyemezsin oyle bisey ben senin emir erin degilim 3 gun onceden söyleyeceksin bana bende hazirlicam ok mu dedim ses yok.. zaten simdi arkadasiyla görüşmeye gitti.

Kisacasi durum bu,yeni ev les gibi temizlenmesi gerekcek,neymis nakliye firmasi kolay ismis biz he diyelim gelirlermis. Sanki butun nakliyeciler kocamin etrafinda dönüyor tasinsa da bizde gitsek diye. Temizlikci isi de kolaymis
Konustun mu? Diyorum temizlikcile. Cunku numarasi kendisinde var kadın suriyeli. Bana diyor ki hazır o yaaaa gelir. Baska temizlikci bulmama karışıyor da ki zaten bayram üstü kimse yok.ucuza çalışıyor ya suriyeli ondan.

Kaynana da evini tadilata başladı. Bayrama kadar tasinin demesini de esimle telefonla konusurken bir kez daha demisti kendisi memlekete gidicek ya,esimde şoför ya hani bide kendilerinin daha bayram seansi var. Nasilsin? Sen nasilsin?sen nasilsin?baban nasil sonra bir fasıl daha var herkes birbirinin elini öpcek. Allahtan ben gitmiyorum.

Benim esimle birbirime girmeme az kaldı. Kavga çıkarsa cok buyuk rezillik olcak zaten hastayım,bu boyunla bu kolla ev tasicam annem yardim etcek. Bu sartlarda kaynana da iscileri bırakıp benim tasinmama gelemez de .gelmesin de zaten. Esim son derece rahat,butun gun yatıyor kanepede,yemek yiyor. Uyuyor arkasından sonra dusa giriyor tekrar uyuyor pc basinda ya da.. bende kendimi parcalamiyorum esya falan da toplamıyorum. Ona hic bisey söylemiyorum,ağzımı açarsam çünkü hic hos olmicak.
Ben ne yapcam ya? Bayrama.kadar yetiscek mi bu taşınma uzun oldu k bakmayin
Bu evin kontrati eylulde bitiyor bu arada.
En son da bu hafta bitirelim bu isi o zaman dedi cevap vermedim. Çünkü yalan yani net konusmasi gerek.

Kizlar esim cok tembel. Diceksiniz ki bilmiyor muydun. Vallahi bilmiyordum.Dugun arifesinde vs olsun boyle degildi. Herseye kendisi kosturdu yani birlikte kosturduk perdecisi,beyaz esyacisi kargosu kolisi bilmemnesi butun islerle sabahtan bulusup koşuşturduk yani

Eve deterjan lazim olur mesaj atarim kendisi o an çarşıdadır. Biz sehre uzak bir yerde oturuyoruz almadan gelir mesela. Elektrik su faturasini odedigine sukrediyorum bunu ona soyledigimde gülüyor utanmadan onlari da gec ödüyorum dedi. Asiri tembel sorumsuz kocasi boyle olanlar ne yapıyorsunuz?
Hım siz de annenizi, kv nizi çağırın. Uyuzumdur yazmışsınız? Size yardıma gelecek insanlara daha ılımlı olun.
Sonuçta eşiniz ortada, adam ben buyum diyor.
Adam değişmez, siz bir an önce taşınmak istiyor iseniz çare üreteceksiniz.
Ben taşınırken 3 günde evi topladım, koliledim.
Nakliye şirketi bulmak sorun olmaz.

Benim kocada tam tersi bir tarafı hiç yer görmez onu izlerken yorulurum bazen. Dün çay demledi içicez ben içerde bekliyorum baktım adam bulaşıkları yıkıyor sinirlerim gerildi çaylarda soğudu tabi bu erkeklerinde hiç ortası yok heralde. Konuda ben olsam kendiminkileri koliler mutfağıda toplar ben hazırım sendr kendini topla derdim herhalde

Sevgili akrep burcu arkadaşım bi tane başak Burcu da bende var ne yazık ki..
Bana ertesi gune birakilmis bi işte veya zamanım olduğu halde yapmamış olduğum işlerde ahkam kesme de bir numara kendi bakımında bile işi erteleme konusunda üstüne yok..
Benim dediğim hep 2.planda aşırı derecede iskolik ve çıldırmak yerine onun gibi rahat olmaya alışıyorum
zaman konusunda duyarsız işini seviyor ama 10 da gideceği ise bile 11:30 dan önce gitmez sorsan ticaret bu iş kacmasin diye ama tüm hayatı böyle.. 5 dk ya geliyorum derse yarım saatten önce gelemez ve bu durum beni bazen kanser ediyor..
kısaca konuyu takipteyim bi care bulursabulursan beni de etiketle :KK66:

Yemin ederim buda iskolik. Parayi seviyor mu? Benimkii cok seviyor :KK43: ayrica teknoloji hastasi da bazen de cimri sanki. :KK43: bende rahat olmaya calisiyorum 9 senedir sabahlari vucudumda agrilarla uyaniyorum. Hergün değildi ama
Evlendim hergun ağrıyla uyanıyorum .
Peki seninkide kendini affettiriyor mu bir şekilde bu basaklar sevimli tipler oluyor bir de baskasina anlatsam inanmaz boyle olduğuna gercekten sinir bozucu bende rahat davranmaya çalışıyorum en azindan ona oyle gosteriyorum

Hım siz de annenizi, kv nizi çağırın. Uyuzumdur yazmışsınız? Size yardıma gelecek insanlara daha ılımlı olun.
Sonuçta eşiniz ortada, adam ben buyum diyor.
Adam değişmez, siz bir an önce taşınmak istiyor iseniz çare üreteceksiniz.
Ben taşınırken 3 günde evi topladım, koliledim.
Nakliye şirketi bulmak sorun olmaz.
Kaynana ,evini insaata başladı. Ben bisey demeden kendisi gelcem demisti bende tamam anne demistim simdi gelmicek anlaşılan.

taşınma işi çok zor hakikaten.
ama havlu lazım olacak demeniz de komiğime gitti, o tarz şeyler bizde son güne kadar ortada kalır, sonuçta taşınacağınız sabah bile lazım olacak değil mi?
en iyisi az kullanılandan çok kullanana doğru kutulamak.
son gün kalanları poşetleyip gittiğiniz evde direk açıp yeniden kullanıma sokarsınız.

offf, kaç kez taşındım, birinde nakliyeciler gelip evi taşımaya başladığında daha mutfağı kutulamaya devam ediyordum. ağlıcaktım artık yorgunluktan, ağlamış da olabilirim :)
anneniz kv niz gelecekmiş, çok stres yapmayın.
Ahahahhahahaha havlu da nerden aklima geldiyse o esnada . Bu arada ,kaynana gelmiyor . Neyse artik. Gercekten bela islermis ben hayatimda hic taşınmadım 5 yasindayken tasinmistik onuda hatırlamıyorum ki

Ya bi de kadınların erkeklerden uzun yaşadığını söylüyorlar valla insan hasta olur erken göçer bu dünyadan. Ama ben seni anlıyorum tabi 5 ev değiştirmiş biri olarak her birini olaylı yaşamış biri olarak çok zor Allah sabır versin birazda gamsızlık eklesin yoksa çekilecek dert değil. Sinir hastası olır insan . Ama yapacak bir şey yok değişmez. Hatta ben bütün eşyaları kolileyip haftalarca bekledim o kolilerin bir çoğunu açtı karıştırdı kirletti vs Yani koli yaparsan ağzını açık bırak boşuna aç kapa olmasın sinirlerin daha da yıpranmasın. Onun eşyalarını hiç toplama hatta ne hali varsa görsün. Ay böyle yazıyorum ama sevgili kocamın hiç sevmediğim huyudur empati kurunca kendi taşınmalarımı hatırlayıp sinirlendim buralarda. Unut cnm hepsini unut hiç yaşanmamış say. Böyle diyerek geçiyorum konuyu. Taşınırsan sende unut cnm yoksa geçmez hayat. Bu anları hiç yaşanmamış say. Git gez bu süreçte annenlerde ye iç bırak kocanı evde. relax

Ayyyy gercekten sinir harbi 5 ev degistirmek te az degil ve kolileri acmasi gercekten sinir bozucu.ev alsak böyle bir sorunumuz olmicak canimi sıkan ev alcak paramiz olmasi. Gitti ev bakti bende o muhitte oturmam. Nisanliligimizdan beri ev alcak parasina kıyamıyor. Kendisinin baktigi yerde Elektrik surekli kesilir,sehre uzak..mahrumiyet bölgesi baska yerden kendisi bakmadi istemedi boyle inatlastigimiz icin kiraya cikma karari aldik benim istediğim semtten. Hayir anlamiyorum boyle seyler kadinlarin istegine gore olmaz mi?
Taşınınca oyle yapcam zaten sehir icine tasiniyoruz gezcem tozcam alisveris yapcma kuafore gidicem yürüyüş yapcam oh beee dicem

Yemin ederim buda iskolik. Parayi seviyor mu? Benimkii cok seviyor :KK43: ayrica teknoloji hastasi da bazen de cimri sanki. :KK43: bende rahat olmaya calisiyorum 9 senedir sabahlari vucudumda agrilarla uyaniyorum. Hergün değildi ama
Evlendim hergun ağrıyla uyanıyorum .
Peki seninkide kendini affettiriyor mu bir şekilde bu basaklar sevimli tipler oluyor bir de baskasina anlatsam inanmaz boyle olduğuna gercekten sinir bozucu bende rahat davranmaya çalışıyorum en azindan ona oyle gosteriyorum
Parayi sevmek ve cimrilik mi ayağını çek ezeceksin kocisimi :KK70: teknoloji delisi değil ama her boşlukta teknoloji şu nasıl yapılır videoları izler çok zeki evde ne bozulsa kendi yapar ama bozulmuş bi bak demekten bıkarim pazardan pazara is çıkmazsa anca vakit ayırır eve.. her şeye şok dk da yetişmek ten market alışverişlerini " kapatıyoruz biraz hızlı olur musunuz "diyen çalışanların eşliğinde yapmak beni yoruyor... düğünler deki anlayışımız takinin sonuna yetişsek yeter hastane randevularimjz daha 1 dk var hesabıyla..
Bende aynı şekilde sabahları kemik ağrısıyla uyanıyorum ama gece sık uyanıp uykumu alamamaya bagliyoruum bi ara yatağı değiştirme fikrini one sürmüştüm evleneli hiç enerjik uyanamadim. ..
Kendini affettirme özürlüsu ne yazık ki. .
Bazen Özür dilemese de sirinlik yapar ama ben Özür dileyecek kadar ince ruhlu bi erkekle evli olmak için neler vermezdim.. birçok yönde yonttum düzelme var ama hala hayalimdeki koca değil.. ( evlenmeden önce bana laf sokamazdi daha aktifti galiba bende öyle görmek istedim. )
Allah yardımcımız olsun :KK43:

Kaynana ,evini insaata başladı. Ben bisey demeden kendisi gelcem demisti bende tamam anne demistim simdi gelmicek anlaşılan.
Haklısın da,madem taşınmanızı bir an önce istiyorsa gelecek.
Ya sende hiç umursama eşin gibi rahat davran.
Yada sen çabalayacaksın.
Bak taşınırken her şeyi ben yaptım. Evi topladım, koliledim, nakliyeciyi ayarladım. Ve 3 ay olmuştu ameliyat olalı çok ağır bı ameliyattı, iyileşmemin dışında sağlığına kavuşmak için bı ay ölüp ölüp dirildim. Her akşam hastanelerdeydim. Evi toplar koli yaparken dikişlerim oynuyordu. İnan herkes zorluk yaşıyor kimse tam rahatta değil.
Ama eşim çalışıyor. Ve çok yoğun.

Parayi sevmek ve cimrilik mi ayağını çek ezeceksin kocisimi :KK70: teknoloji delisi değil ama her boşlukta teknoloji şu nasıl yapılır videoları izler çok zeki evde ne bozulsa kendi yapar ama bozulmuş bi bak demekten bıkarim pazardan pazara is çıkmazsa anca vakit ayırır eve.. her şeye şok dk da yetişmek ten market alışverişlerini " kapatıyoruz biraz hızlı olur musunuz "diyen çalışanların eşliğinde yapmak beni yoruyor... düğünler deki anlayışımız takinin sonuna yetişsek yeter hastane randevularimjz daha 1 dk var hesabıyla..
Bende aynı şekilde sabahları kemik ağrısıyla uyanıyorum ama gece sık uyanıp uykumu alamamaya bagliyoruum bi ara yatağı değiştirme fikrini one sürmüştüm evleneli hiç enerjik uyanamadim. ..
Kendini affettirme özürlüsu ne yazık ki. .
Bazen Özür dilemese de sirinlik yapar ama ben Özür dileyecek kadar ince ruhlu bi erkekle evli olmak için neler vermezdim.. birçok yönde yonttum düzelme var ama hala hayalimdeki koca değil.. ( evlenmeden önce bana laf sokamazdi daha aktifti galiba bende öyle görmek istedim. )
Allah yardımcımız olsun :KK43:

Oha cok benziyor bizim evdede bozulan her elektronik eşyayi kendisi yapar. Evde herseyimiz var esirgemez ama ben bazen elbise alcam dedigimde daha yeni aldın gözün doysun doy biraz der bence cimri ama ona sorsan ben savurganim gerci ben savurganim :KK43:

Sizin market olayi da komikmis ama kahkaha attim şimdi :KK70: aslinda gülüncek bisey degil gayette sinir bozucu bisey. Adam ne kadar serin yaaa ohaa.uykuyu sever mi ?? Bu uykuyu seviyor. Sabah erken kalksada ogle yemeginden sonra kanepede yatiyor aksam tv izlerken kanepede yatiyor bende ona sen daha koltukta uyuyakalcak yasta degilsin diyorum :KK43:

Tembel adam 7sinde neyse 70 inde de öyle oluyor bknz: Babam. Ben Küçükkende tembeldi sorumsuzdu çalışmak istemezdi annem çok çekti şahsen çalışmamazlığından yıllar geçti biz büyüdük babam değişmedi hala tembel gün boyu ya pc de oyun oynar ya telefonda yaşı 53 annem sinir hastası oldu hastalık hastası oldu zamanında göremediği ilgiyi hastayım diyerek görmek isteyen bi annem var.
Yazik ya annenize de cok üzüldüm canim benim allah sabir versin yasida gencmis babanin benimki 65 yasinda kalkar yürüyüşünü yapar eve lazim olan biseyi alir gelir araba surer carsiya cikar kasaba gider gelir issiz suanda is olsada calissam der ama kocam icin aynilarini soyleyemicem babamin tam tersi tembel teneke yazik gercekten

Vallahi Allah sabır versin. Sorumsuz adamla hayat paylaşmak zor, herşeyi defalarca söyleyerek yaptırmak hele çok zor. Benim eşimde biraz ağır kanlıdır ben aksine canı tez hemen olsun isterim haliyle onun uyuşukluğu beni bazen çıldırtıyor. Bence temizliğe gelecek bayanın numarasını alın kendiniz arayın. Eşyalarıda annemizin yardımıyla toparlayın. Siz ona sinir olup ağırdan aldıkça eşinizin işine gelecek bu durum. Birde bazı nakliye firmaları var kolileme işini de kendi yapıyor, internetten araştırıp öyle bir firmayla anlaşabilirsiniz hem yorulmamış olursunuz. Boyun fıtığı ağrısı feci bişey zorlamamaya çalışın kendinizi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X