El Sanatları Tel Kırma :))

tacsizprenses

Bir DiLeK TutTuMmm (:
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2006
6.246
1.615
$Resim 042.jpg $Resim 041.jpg

Minik havlucuklarım =)))

Flar kravat tepsi vs. yaptım sattım şimdi de bunlara başladım..

hAVLUYU kasnağa geriyorsun tek tek kırarak işliyorsun gümüş telle yapılıyor bartına gittiğimde 1 ay kursuna gitmiştim..Çok güzel flarlar yaptım sattım =))

bunları nasıl yıkıyosun? bende yapıyorumda genellikle deriye işliyorum yıkanınca kararma yapıyo teller gümüş olsada

bunları nasıl yıkıyosun? bende yapıyorumda genellikle deriye işliyorum yıkanınca kararma yapıyo teller gümüş olsada

nıck yıkamak yasak en azından makina da..Elde yıkamak istiyor bunlar zaten dekoratif amaçlı..Yıkadıktan sonra tel kısımlarını iyice kurulamak istiyor havlu kuruduktan sonra da gümüş parlatma bezleri var onları kullanıyorsun :))

Ayy ne güzel, ben de seviyorum el işlerini. Ama çok marifetli değilim:)

benim de çok mağrifetli olduğum söylemez doğrusu ama ablam ve eniştem sağolsun Bartın da oturduklarında kursa gönderdiler 1 ay ordan öğrendim kadarıyla yapıyorum..Asıl iş ablam da şahane tabloları var Bayrağımızı bile işledi kırmızı tüle süper olduuuuuuuuuuuu =)) En Büyük TÜRKİYE

Okulumuzda halk eğitim kursu açıldı.Tel kırma.Tenefüslerde gidip arada öğrendim.Malzemelerimi aldım.Kınalık yapıyorum kendime :) Ama bayadır hiç dokunmadım.Bitireyim paylaşırım burada.

Cok güzel olmus tel krmadan havluların canım :) bzde bartnlıyız annemden ögrendm ignesz ıslıyorum tüle ben...salon takımı ve masa örtüleri cok yaptım tepsi örtüsü tel sarma yapmayı merak edıyorum smdıde:)

Cok güzel olmus tel krmadan havluların canım :) bzde bartnlıyız annemden ögrendm ignesz ıslıyorum tüle ben...salon takımı ve masa örtüleri cok yaptım tepsi örtüsü tel sarma yapmayı merak edıyorum smdıde:)

aa iğnesiz mi nasıl :)

Örneklerini görmek isterim bende tepsilerimi bir ara çekip koyacağım buraya inşallah..

Kendime söz yastığı da işledim kızlar =))) Eşimin ve kendi baş harflerimizi ama kadın ters dikmiş sinir oldum 3 yıldır öyle bekliyor :KK9::KK9::KK9:

X