"Tekrarla" tuşuna bastıran şarkılarım :D

Birkaç tane eklemek isterim sevdiklerimden ^_^ (Bitmiyordu, aklına gelip durdukça ekliyordu :KK70: )

Danslarıyla meşhur yerlerden kopup gelenler de var tabiysi, arada açıp oynatan :KK53:
(Mezdeke eklemicem :KK70:)

Hindistana da uğradıktan sonra devam edelim:

Farklı yorumları, remiksleri vırtları zırtları ile ne kadar karşıma çıktıysa da, ı ıh. Bu şarkı böyle iyi:

Bir reklam için Yuna yorumunu duyduktan sonra biraz soğusam da, severim bu parçayı:

Bu da diğeri:

Aynı telden, sevdiklerime devam edelim:

Her ne kadar Will Smith elinden Getting Jiggy with it olarak geçse de, yok, böyle iyi:

Şimdi şöyle bir baktım da, kimleri eklemedim ayıp ettim diye eveet... En çok tekrara girenlerden biri olmasına karşın es geçmişim: Hemen en sevdiğim 3ünü ilave edelim:

Devam edeyim kaldığım yerden :))

Şimdi hangilerini eklesem hmm; karışık playlist yapıp kaydettiklerimden bir grubu ekleyeyim:
(Ev temizliğine dalarken dinlediklerimden olabilir bunlar :KK53: :KK70: )

Hakkındaki bir youtube yorumunu da ekleyeyim:
I think I broke the replay button on my CD player with song back in the day.
:KK76: Yalnız değilsin Heather.

:KK76:

:KK76:

Bu adamlar deli dülüydü ama severdim, bir şeyler yapmaya çalışıyorlardı :KK70:

Orijinali de ekleyelim ayıp olmasın:
Efsanesin

Nerede kalmıştım evet, bi de ortaya karışık yapayım. Bunları da severim:

Yalelli yalelli yalelli o zamann :KK70:

Bunu da arada bi dinliyoum:

Eskilerden açıp bi daha dinleyeyim derken gaza geldimdi bunda neden bilmiyorum, kızılderili bi kadın yapıp boyayayım dedimdi, öylece kaldı. Melodi olarak dokunuyor bu da.

Bu şarkı yine sevdiklerimden olup bir tık özel diyebileceklerimden biridir, çeviri sözler ile paylaşacağım:

Bunun ardından bi de daha eğlenceli, azcık terbiyesiz bi şey paylaşalım :)
Müzik olarak severim:

Aklıma gelenlerden devam ediyorum; vaktinde dinleyip bıktıklarım da var tabi ve fakat şimdi bir yerlerde yeniden duysam (pek duyulmaz gerçi bunlar) ya da işte youtubeu otomatiğe bağlayınca art arda gelip "Aaa bunu severdim" dediklerimden devam edeyim.

Duygusal girelim, coşarız sonra :))

Ex Machina'nın spoiler'ı var, henüz izlemediyseniz ve izlemek istiyorsanız, bu videodan uzak durmanız tavsiyemdir.

Şehirler arası yollarda son ses az dinlemedim bunu:

X