teknosaya dikkat !

Ben hep teknosadan alışveriş yaparım ama hiç sorun yaşamadım.CADIARZU

Evet benimde mp3 çalarım bozuldu hemde ilk çıktığı zamanlarda almıştık;MUZIO... Çok seviyordum bozuldu,servise gidecek dediler 1 ay geçti gittik almaya gerizekalılar göndermemişler daha,üst kata atmışlar orda bulunca servisten geldi sanmışlarÇok üzgünüm çoook Sonra bir daha gitti olmamış,aynısı yokmuş başka bir model verdiler ama ben eskisini çok seviyordum:kızgın: Çok disiplinsiz çalışıyorlar deli ettiler beni,hatta o kadar sinirlenmiştim ki benim koca mağazaya girerken söz aldı benden karışmayacağıma dair yoksa cıngar çıkarma potansiyelim vardı:mymeka: Ay aklıma geldi sinirlendim yine!!!!

bende artık kesinlikle teknosadan alışveriş yapmıyorum bir telefon yüzünden neredeyse bir ay uğraştım aman benden uzak kalsın

aradığım bişeyi teknosa da bulursam başka yere bakmadan oradan alırım ve hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar...

ben de geçen yıl teknosa dan flash bellek almıştım üç kere değiştirmek zorunda kaldım hemde hiç kullanmadan :eek:klava: ben markasından kaynaklanan bir şey olabileceğini düşünmüştüm ama bilmem :KK70:

ben yıllardır telefonlarımı teknosadan alıyorum, fotoğraf makinamı da ordan aldım, ve inanılmaz memnunum hiç sorun yaşamadım ordan aldığım ürünlerde. Bence bu bizlerin ürün seçmesiyle de alakalı bir durum... ön yargılı olmamamak lazım...kaydirigubbakcemile5

yazıcım da laptopum da teknosadan ben cok güveniyorum hiç sorun cıkarmadılar:nazar: sanırım üründen ürüne değişiyor...:teselli:

çok şaşırdım ya ben her şeyimi ordan aldım neredeyse, bir sorun çıkmadı, şansım iyi gitti demekki...

bence bu sızlerın sanssılzıgı olmuş yıllardır teknısadan alısverış yaparım öyle elle tutulur bir sorun yaşamadım olan sorundada cok ilgilendıler evımdekı eloktrıınıklerın yuzde doksanı teknosadandır cunku arstırısanız en ucuzunun orda oldugunu gorurusunuz en son kızıma telefon aldık dısarıdan 25 ytl ucuzdu kı tum elektronık marketlerı gezerım bırsey alacaksam:)) oyuzden markalara dıkakt edlım bence

bende teknosa müşterisiyim,çokta memnunum...
bir aksilik yaşamıştım,öyle ilgilendiler ki,anlatamam...

teknosadan ,ipod, fotoğraf makinesi ve en son telefon aldım. bir sorun yaşamadım ama eğer değiştirmeye karar verirsek ürünün %30u bizden kesiliyor, bu mantık bana yanlış geliyor. ayrıca aldığım telefon bimeksten 30 ytl daha pahalıydı, ancak bimekste kalmadığı için hemen yanındaki teknosaya gittim ve daha pahalı bile olsa aldım çünkü bimekse ne zaman geleceği belli değildi. inşallah bir sorun yaşamam ben de ama teknosadan çok sayıda şikayetçi olan kişiler olduğunu biliyorum..

Bende hiç ama hiç memnun değilim teknosadan.
Bugüne kadar sadece telefon almıştık ama her aldığımız telefon 2 aya kalmadan bozuldu.
Şu anki telefonumda ordan ve bir kapanıyo bir açılıyo ki dikkatli kullanırım.
Gidip durumu izah ettik bir sürü prosedür , yetkili serviste aylarca bekleme derdi bilmem ne.
Bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum açıkçası.

bende genelde ordan yaparım alışverişimi hiçbir sorun yaşamadık şimdiye kadar..ayrıca aldığın mp 3 markası ne o önemli bence ...

Ben de ordan bir telefon aldım bozuk çıktı.Değiştirmeye gittiğimde servise göndericez dediler."O zaman sıfır ürün almış olmuyorum ki" dedim.Israr ettiklerinde ,biraz bastırıp yetkili istiyorum deyince yenisini verdiler.Mutlaka dişinizi göstermeniz gerekiyor.Etrafımda ki pek çok kişide teknosadan yaka silkiyo.Bu konuda önerim Darty satış, satış sonrası ve müşteri hizmetleri çok iyi.Mesela aldığınız ürün ne marka olursa olsun bozulduğunda aracı olup,tamir süresince kullanmanız için size yedek ürün bile veriyorlar .

X