teknosaya dikkat !

jared

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
311
0
arkadaşlar bence teknosadan hiç bir şey almayın !
mp3 aldım 1 ay sonra bozuldu.servise gitti 30 iş gününü geçti hatta 2 ay oldu. zorla getirttik. oda bozuk çıktı.
arkadaşlarımdan alışveriş yapanların hepsi şikayetçi....:eek:klava:

enteresan en güvenilir tekno marketlerin başındadır aslında teknosa kafamçokkarıştı

bizde telefon falan aldık ama bi sorun çıkmadı.bence bu seferlik bi aksilik çıkmıştır herhalde.ama fiyat konusunda maşşallah fene kazıka.sa.sa.s

hangi teknoloji ürünü satan firmaya güveneceğiz anlamadım bimeks öyle teknosa öyle elektronik ürünler almak risk oldu....

teknosa ıle ılgılı o kadar cok sıkayet okudum kı
yanından bıle gecmıyorum o yuzden

Öncelikle geçmiş olsun ...Şimdiye kadar biz hiç bir sorun yaşamadık...Çok sık alışveriş yaptığımız bir yer oysa...Belki bulunduğunuz yere yeni açıldıysa bir takım aksaklıklar yaşamış ve yaşatmış olabilirler...Genelleme yapmamak gerek diye düşünüyorum...

benden oradan alıyorum genelde ve piyasaya göre pahalı değil aksine daha ucuz fiyatları var.ayrıca servis arkadaşlar aldığınız ürünün markası değil mi?teknosa teknik servis hizmeti vermiyor yanılmıyorsam

yapmayın arkadaşlar yazlık için mutfak dolabı almayı düşünüyodum piyasaya görede çok ucuz geldi kafamı karıştırdınız bu kadar ucuzunuda başka yerde görmedim üstelik güzel bi görünümüde var yazlığa çok pahalı bişi alamam ne yapacaz

bence araştırdınız ve kalitesine güveniyorsanız alın derim.ben hep oran alıyorum ve dışarıda fiyatlar gerçekten daha yüksek karşılaştırıyorum ayrıca teknosa da hep yanında bir dolu hediye var.şahsen bir sorun yaşamadım Allah yaşatmasın.hatta bizim alışveriş yaptığım akşam bir bayan geldi plazmayı laptopa bağlamak için bir kablo aldı.10 dk sonra geri geldi çalışamdı dedi çalışan görevli ürün paketi olmamasına rağmen hemen geri alıp yenisi verdi ürün paketini yarın getirirsiz bu akşam sizi mağdur etmeyelim dedi.tabi şehirden şehire değişebilir bilemiyorum

biz de hep teknosadan alırız bazı fiyatlar yüksek olabilir ama bir çok üründe uygun oluyor.Bügüne kadar aldıgımız ürünlerde bir sorun yaşamadık .Ne diyim şans birazda:))

Ben de teknosa iskenderun mağazasının ilgisizliğinden hiç hoşnut değilim.Bunu teknosanın merkezine de bildirdim.Sanki minnet ediyomuşuz konumuna düşürüyolar.Hiç hoş değil hareketleri.Ya bi mağazada çalışanların hepsi birden ilgisiz,meşgul olur mu?Çok iticiler malesef.o yüzden asla oraya gitmiyorum(z).Zaten bir çok kişi bundan şikayetçi burda.

Ben de teknosa iskenderun mağazasının ilgisizliğinden hiç hoşnut değilim.Bunu teknosanın merkezine de bildirdim.Sanki minnet ediyomuşuz konumuna düşürüyolar.Hiç hoş değil hareketleri.Ya bi mağazada çalışanların hepsi birden ilgisiz,meşgul olur mu?Çok iticiler malesef.o yüzden asla oraya gitmiyorum(z).Zaten bir çok kişi bundan şikayetçi burda.

bu konuda bıkac kısıden daha duydum bole şikayetler bizim burda da oluyo hatta alınan şeylerın bozuk çıktığına da sahıt oldum bıkac arkadasımdan fisfisfis

Ben oraya alışverişe gittiğimde o derecedeki seviyesizliği görüyosam,iskenderun mağazası için konuşuyorum,bir daha gitmiycem ve etrafımdaki herkese söylüyorum ve ordan alacağı olanları engellediğim çok kişi oldu.

mp3'ünüzü yeniden servise gönderin bozuksa yine ama servis fişine aynı sebepten gönderildiğiniz yazılmasına dikkat edin 3 kere aynı sebepten servise giderse firma değişim yapmak zorunda bunu engellemek için genelde başka bir sebep yazıyorlar.

X