Çamaşır ve Kurutma Makineleri tek kişilik elyaf yorgan çamaşır makinesinde yıkanır mı?

sueada8

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
7
2
29
merhaba arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim yanlış olduysa kusura bakmayın kullandığım tek kişilik elyaf yorganım var, çamaşır makinem 5kg, daha önce 5kglık makinede tek kişilik elyaf yorgan yıkayan oldu mu? yıkanır mı? yardımcı olursanız çok sevinirim

İlk önce deneyin makineniz hepsini alıyorsa yıkamakta sıkıntı olmaz. Almıyor ise zorlamayın bozulur.

İlk önce deneyin makineniz hepsini alıyorsa yıkamakta sıkıntı olmaz. Almıyor ise zorlamayın bozulur.
ıslanıncaki ağırlığı makineme sıkmada falan sorun yaratmaz mı peki? cevabınız için teşekkür ederim

Son düzenleme:
Ben yıkıyorum makineye sığarsa yıkanır tabiki.

merhaba arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim yanlış olduysa kusura bakmayın kullandığım tek kişilik elyaf yorganım var, çamaşır makinem 5kg, daha önce 5kglık makinede tek kişilik elyaf yorgan yıkayan oldu mu? yıkanır mı? yardımcı olursanız çok sevinirim
Yıkanır canım yıkamaya başla baktın çok zorlandı makine o zaman kapat

Yorgan yiksmak için beş kilo düşük kalır yikayamaz diye düşünüyorum makina bozulur felan,benim makina 9kilo tek kişilik yıkama özelliği var buna rağmen satan yer yıkamayın çabuk bozulur ömrü kısa olur dedi dedi zaten elyaf yorganim yok benimde.

5 kilo alan makina da yıkarsan makinayı bozarsın bir de arçelik markaysa yandın çünkü makinanın içi plastikten eskiden demirden, tambur arızalanırsa, düzelme imkanı olmuyor o makinayı ozaman çöpe at🤪

Makineye sığıyor teknede rahatca duruyorsa yikanir. Ancak devirini düşük tutun. 600 devirde falan yikansin. Ya da yünlü diye ayrica bir bolum varsa ona ayarlayın. Yoksa bozulur kalir yorgan. Ben bir kere cift kisilik attim makineden yanik kokulari geldi. Simdi ne zaman doldurup yikasam ayni koku oluyor. O yuZden biraz bos bırakıyorum.

cevaplarınız için çok teşekkür ederim sanırım yıkayan bir yere vermem çok daha akıllıca olacak bir yorgan için makine masrafı çıkarmaya hiç gerek yok :KK48:

X