tefalden parami aldim

silagul

yorgun savaşçı
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2007
1.735
32
tefalle ilgili sorunumu okuyanlar bilir,ne musteri hizmetleri nede servis bir cozum getirmeyince tuketici sorunlari hakem heyetine basvurdum,ertesi gun dilekce ellerine gecmis,gelin paranizi geri alin dediler bu kadar kolaymis aylardir bosuna yipranmisim,tartininda,utununde parasini aldim,sizde hakkinizi arayin dusundugumden kolay oldu :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ne güzel sevindim sizin adınıza a.s. ayrıca bu duyarlılık içinde tefali tbr ediyorum

tesekkur ederim iremsu tefal tesekkure layik degil bence canim aylarca servise gittim geldim,defalarca musteri hizmetlerini aradim en son yasal olarak mahkeme cagrisi alinca cozum urettiler,ben parami aldim ya alamayanlar

sevgili heros,aldigin bir urun garanti kapsami icinde ayni sorundan 3,farkli sorunlardan 6 kere servise gitmisse,ayipli mala giriyor,benim elimde sadece 2 servis fisim vardi,2 milyar ve uzerine sanayi ve ticaret odasi altina ise bulundugun ilcede tuketici sorunlari hakem heyetine servis fislerin,faturan,garanti belgenle basvuruyorsun,orada dilekce yaziliyor,ve firmaya gondermen uzere dilekce ornekleri veriliyor,en yakin postaneden aps yaptim,gorusmeye cagriliyor,ama gerek kalmadi isin ucu hukuk olunca aylardir cozum uretmeyen tefal ister gelin yerine urun alin isterseniz paranizi verelim,dilekcenizi geri alin dediler,parami aldim sonrada gidip dilekcemi iptal ettim,zaten tuketici hakem heyeti yardimci oluyor,umaraniye tuketici hakem heyetine tesekkurler

Canım iyiki işin peşini bırakmamışsın.Firmalara ders olur bunlar.Hem de bizlere önayak oldun.Sağol canım.

bızde bosh-dan ocak aldık. 2 gunde kapsı kapanmaz oldu. ne yapıyım acaba. ustamı cagıralımmı. gerımı ıyade etdırelım

tebrikler...başkası olsa belki uğraşmazdı hakkını yedirmemişsin.

X