Çatlaklar TCA Çatlaklara Kesin Çözüm Olabilir

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
neredeyse 77 sayfanın yarısından fazlasını okudum. hep uygulamaya başlayan isimler değişti. ama sonuç alan yok :/ arkadaş sonuç alamadıysanız da muallakta bırakmayın ve söyleyin. elinize mi yapışır yahu...bir sürü insan gaza gelip,risk alarak başlıyor bu uygulamaya...neyse...:KK19::KK20:
ben %70 lik aha yaptim .. once zimparaladim ustune aha surdum ...suan yara halinde yanik gibi 3 gun oldu..ucgundur kremler icindeyim.. insallah ise yaramistir bakicaz..ama zimparalamayi kimseye onermem enfeksiyon riski var..ben saglik sektorundenim oyuzden uyguladim .. dikkat edin kizlar.. hiperpigmentasyonla ugrasabilirsiniz yoksa sonrasinda

neredeyse 77 sayfanın yarısından fazlasını okudum. hep uygulamaya başlayan isimler değişti. ama sonuç alan yok :/ arkadaş sonuç alamadıysanız da muallakta bırakmayın ve söyleyin. elinize mi yapışır yahu...bir sürü insan gaza gelip,risk alarak başlıyor bu uygulamaya...neyse...:KK19::KK20:
TCA ilgili bilimsel yayinlara bak. http://scholar.google.de/scholar?hl=en&as_sdt=0,5&q=tca+striae+alba sonuclar iyi ..ama cok dikkatli ugulanmali .. yapmadan once 2 hafta cildini hazirliyosun bikez.. uygulama oncesi deriyi desenfekte ediyosun .. sonrasinda alkali su dokmen gerek ..

Canım inşşşş sen de kurtulmaya başlarsın bizler gibi, sonradan olmadı TCA alırsın sen de zaten:))) Gelişmeleri paylaşmayı unutma emi:)))
sen nasil uyguladin tca yi ? ben aha uyguladim once zimparaladim ilk deriyi sonra aha surdum suan kabuk tuttu 3 gun oldu.. ama TCA uygulamak istiyorum diger bolgelere.. once alkolle yuzeyi temizleyip sonra kulak copuylemi suruyosun .. neolur acik acik yazarsan cok sevinirim ..

Doa kozmetikten aldım int. sitesinden. %25 kullandım. Hergün e vitamini, gece yatmadan öncede kakao yağı+b ve e vitamini sürüyorum. Soyuldu çatlaklarım ama iz var onlarda geçiyo gibi görüyorum. Tamamen geçmesini bekliyorum inşallah geçer. Çatlak görünümüm hakkında şuan bişey diyemicem cünkü üstü lekeli oldugu için anlayamıyorum.
senin durum ne oldu geçti mi? iz kaldı mı

kızlar ben çatlaklarıma uyguladım güneş zaten görmeyecekler bu yaz tatile gitmeyeceğim %25'lik uyguladım yetmedi kalan kısımlara da %15 lik uyguladım bazı yerler kahverengi oldu bazı yerler kızardı. Şimdi ben madecassol ve bepantol sürüyorum. Arkadaşlar kahverengiliklerin geçmediğinden bahsetmiş doğru mu? Soyulacağı söyleniyordu.

Tca yapanlar öldü mü arkadaşlar birileri yapmış ama sonuç hiç yok. Bi risk alıp yapıyoruz ve ya yaptırıyoruz. Buraya yadıktan sonra sonuçlarıda söylerseniz çok yardımcı olursunuz

Bu başlığı tekrar hortlatan ben olayım bari :)
İlk tca uygulamamı (%25) göğüsteki çatlaklarıma uyguladım 6 eylülde. Deri kahverengileşti, daha sonra o bölgeler soyulmaya başladı. Şimdi yeni deri çıkıyor; fakat altta duran çatlağı hala görebiliyorum. Her gün madecassol ve hametan sürüyorum.

Şimdilik bir sonuç alabildiğimi söyleyemeyeceğim. Zamanım var, buraya gelişmeleri yazacağım.

bende %50 uyguladım bir seans benim bacaklarımda var. sonrasında madecassol hametan b vitamini çinko bepanteni karıştırarak yaptığım bi krem sürdüm. tamamen soruldu ve hafifleme var tekrar yapıcam. yazarım gelişmeleri. yalnız ben çok kısa süre tuttum ilk olduğu için korktum açıkcası 40 saniye kadar ama ciddi bi soyulma oldu yinede.

yapan arkadaslar sonuclarini yazariz demisler ama yazmamislar :KK43: hala uygulayan ya da tca baslamayi dusunen var mi ?

ben yüzde 25 ile uygulamayı düşünüyorum ama,burada çok bilgi olması gerekirken hiçbir şey bulamadım ve çok şaşırdım.kaç sayfa var pek kimse dönüş yapmamış.

Tca bende bir işe yaramadı sevgili dnz_dnz
Ben internetden arasdirdim %25 daha sonra ki seanslarda %40 TCA uyhulayin ve 2dakikadan fazla tutmayin diyorsu sende oylemi yaptin? Ayrica catlak fazlaysa gecmesi 1 seneyi buluyur 4 8 seans yani 4 8 ay iceeisindede etkisi gorulmeye baslaniyor diye yaziliyordu bilgide

Ben internetden arasdirdim %25 daha sonra ki seanslarda %40 TCA uyhulayin ve 2dakikadan fazla tutmayin diyorsu sende oylemi yaptin? Ayrica catlak fazlaysa gecmesi 1 seneyi buluyur 4 8 seans yani 4 8 ay iceeisindede etkisi gorulmeye baslaniyor diye yaziliyordu bilgide

Arkadaş o kadar seans yapıp etki göremediyse tca değil başka şey kullanmış yada yanlış uygulamış belli ki. Ayrıca derinin inceliği veya kalınlığı önemli bir faktör ben henüz bir kez uyguladım ve dağlar kadar fark var yer yer geçti bile ayrıca şu an tamamen yüzeyseller o çukurluklar yok ki ben tek seferde iki soyulma yaşadım yanık şeklinde deriyi attıktan sonra tekrar ince bir soyulma yapıyor şu an derim deneyip sonuç alamayanlara şaşıyorum.

Arkadaş o kadar seans yapıp etki göremediyse tca değil başka şey kullanmış yada yanlış uygulamış belli ki. Ayrıca derinin inceliği veya kalınlığı önemli bir faktör ben henüz bir kez uyguladım ve dağlar kadar fark var yer yer geçti bile ayrıca şu an tamamen yüzeyseller o çukurluklar yok ki ben tek seferde iki soyulma yaşadım yanık şeklinde deriyi attıktan sonra tekrar ince bir soyulma yapıyor şu an derim deneyip sonuç alamayanlara şaşıyorum.
merhaba bir arkadaşım çok dikkatli kullandığı halde iz kaldı,bu yüzden korkuyorum ben de yapmaya.ayrıca güvenilir bir yerden almıştı.siz seanslarınızı tamamlayınca buraya da yazar mısınız lütfen?

Açıkçası o kadar dikkatli kullanıp iz kalmasının pek bir imkanı yok cilt tonunda elbet bir farklılık olacak ama bunu kullanılan kremlerle geçirmek gerek zaten seans sonraları kremi kullanmaya devam etmenin bir diğer amacıda bu tutun ki iz kaldı yine bunun için kremler var bence arkadaşınız deriyi yakmış çünkü o tonlamalar zamanla geçen şeyler. Tedavisi sonuç verdi mi peki arkadaşınızın ve kaldı dediğiniz izler ne kadar sürelik ?

Açıkçası o kadar dikkatli kullanıp iz kalmasının pek bir imkanı yok cilt tonunda elbet bir farklılık olacak ama bunu kullanılan kremlerle geçirmek gerek zaten seans sonraları kremi kullanmaya devam etmenin bir diğer amacıda bu tutun ki iz kaldı yine bunun için kremler var bence arkadaşınız deriyi yakmış çünkü o tonlamalar zamanla geçen şeyler. Tedavisi sonuç verdi mi peki arkadaşınızın ve kaldı dediğiniz izler ne kadar sürelik ?
çok ayrıntılı bilmiyorum şu an,ben size özelden yazsam olur mu?siz şimdiden geçti deyince benim yeniden bir başlayasım geldi :KK43:

% 30 luk tca ile 2 seans yaptım fakat henüz bir değişim yok.... 8 seans falan uygulamak gerekiyormuş... Sonuçları yazarım takipte kalın ... :KK15:

X