Tatil Köyü Hakkındaki Kararsızlığımız

DesifreUye

Sonsuza Kadar Pasif!
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2016
962
2.595
Hanımlar Merhaba;

3 senedir siteyi aktif olarak takip ediyorum, üye olmak böyle çok da dert olmayan Bi konuya nasip oldu.

Yalova Rizom tatil köyü Hakkında fikri olanlar Lütfen yazabilirler mi?

Google'dan araştırdık , ancak yine de kararsız kaldık, yarından sonrası için 5 günlük rezervasyonumuz var.

Evet haklısınız. 2 yaşında bir evladım var gitmişken güzel geçsin istiyo insan. Ön bilgim olsun dedim :)

Evet haklısınız. 2 yaşında bir evladım var gitmişken güzel geçsin istiyo insan. Ön bilgim olsun dedim :)

Eğer kesin gidecekseniz bence hiç önyargı oluşmadan gidin. Kendi deneyiminizi kendi mutluluğunuzu yaşayın.

İnternette otel yorumlarına bakıyorum biri misal çok tatsız bir olay yaşamış döşemiş de döşemiş ama gidip de aynı konularda pozitif bir sürü şey yazan da çok var. Ama tabi 30 kişi de yemekler kötü diyorsa kötüdür. Orası ayrı.

Eğer kesin gidecekseniz bence hiç önyargı oluşmadan gidin. Kendi deneyiminizi kendi mutluluğunuzu yaşayın.

İnternette otel yorumlarına bakıyorum biri misal çok tatsız bir olay yaşamış döşemiş de döşemiş ama gidip de aynı konularda pozitif bir sürü şey yazan da çok var. Ama tabi 30 kişi de yemekler kötü diyorsa kötüdür. Orası ayrı.

Msjınız için teşekkürler . Geldik bakalım inşallah huzurlu geçer

İnternet de oda temizliği Hakkında çok olumsuz yorumlar okumuştuk ancak Biz oda temizliği düzenini beğendik, muhafazakar imkanlar arasında iyi derece de Bence . çünkü daha önce armutlu ihlasa gitmiştik yemeği kendin pişiriyor yada dışarıda ücretli yiyordun, burası tam pansiyon, Bi balayı, Bi karı koca için uygunluğunu bilemem ama bizimki gibi enerjik evlatlı ailelere uygun bence.

İnternet de oda temizliği Hakkında çok olumsuz yorumlar okumuştuk ancak Biz oda temizliği düzenini beğendik, muhafazakar imkanlar arasında iyi derece de Bence . çünkü daha önce armutlu ihlasa gitmiştik yemeği kendin pişiriyor yada dışarıda ücretli yiyordun, burası tam pansiyon, Bi balayı, Bi karı koca için uygunluğunu bilemem ama bizimki gibi enerjik evlatlı ailelere uygun bence.

Armutludaki gibi özel kadın plajları var mıydı? Soğuk olduğundan kullanmamışsınızdır belki ama denizi nasıldı?

Plaj kadınlara özel yoktu, internetteki diğer yorumlarda da plajın vasat halinden bahsediliyordu, hakkaten de öyle resmen yosun dağı vardı :KK12: ama biz gittiğimiz de hava serin olduğu için koku fln yapmadi ve bizi rahatsız etmedi ama tahmin ediyorım ki sıcakt asla çekilmez.
Havuza eşim gitti, idare eder dedi armutluda ki kadar büyük değildi. Tabi armutlu devremülk , Rizom tam pansiyon armutlu da havuz üç saati on tl idi biz gittiğimizde.

İnternetteki yemek yorumları da aşağı yukarı tutuyo. Çeşit çok ama yenilecek gibi değil. Ben normal de yemek seçmem taştan yumuşak ne bulsam yerim üniversiteden yadigar Bi huy kaldı bende :bicak: ama yani vasattı. Çeşidi az yap ama kaliteli malzeme kullan mübarek :110:

Ay yazmışken şunu da yazayım;
Armutlu da ücretli de olsa aktivite çok var, bisiklete binme, go kart, atv araç gibi. Ama Rizom da hiç Bi faaliyet yok, çocuk kulübü yapmışlar kapalı idi biz gittiğimiz de, yüz ölçümü küçük, iki tur at aynı yer, armutlu daha daha büyük, avm fln var

Yemeği kendim de yapıyo olsam, dışarda da yiyecek olsam Rizom mu ? Armutlu mu

Armutlu ihlas derim.

Tatil köyü demişken, geçen yaz ailemle Bozca Adada bir Tatil Köyünde tatilimiz sürdürmüştük. Ben konakladığımız Tatil Köyünü o kadar çok beğendim ki, Bu yaz tekrar aynı tatil köyüne gitmeyi planlıyoruz. Kaldığımız tatil köyünü Bozcadataotelleri.com sitesinden inceleyip öğrenmiştim.

X