İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Sütyen Bedeni...

5lirayada sutyen var 70 lirayada..

Kom biraz pahalidir ama kalitesi mukemmell:KK76:

Takip edersen guzel indiimleri oluyo yari fiyatlarinda alabilirsin:KK66:

Yika yika giy hicbiseycik olmuyo :KK9:
Komdan lazer kesim almıştım bir tane artık yazıları silinmiş düşün ne zaman aldıysam
Hani fantezi olsun demiştim şu dantelli kadife falan yeni çıkmış büstiyer sütyrnlerden alacaktım da kafam karıştı

çocukların arkadaşı bizde onlara güzellik yaptım hadi dedim kendime de yapayım bir kıyak
Alışveriş de yapayım mutlu olayım demiştim :KK48:
Tadellenin bı gofreti var fındıklı olan eşim artık çareyi kutuyla almakla buldu ama aklıma onu getirdin :KK70: çikolatadan güzell bisey mi var pişman olma hiç:d

Gögüslerin çok küçük ama bedenin var sanırım.

85B cup denesen bence olur sana birde desteksiz daha iyi sarar gögüslerini desteklide boşluk kalabilir.

85A yanlış anlama ama çok orantısız böyle bir beden yok değil var ama nadir bulursun. Genelde B,C,D cuplar daha yaygın.

A cup 70-75 bedenlerde çok fazla oluyor.
85 a çok küçükse ben öleyim o zaman 75 beden memintolarımla :KK43:((

A cup giydiğinize emin misiniz? Benim memeler çok küçüktür, ama ona rağmen B cup tam oluyor. Benim bile B ise, bence sizin A değildir ya:)) Ya da ben mi yanlış biliyorum A çok küçük değil mi?

A cup giydiğinize emin misiniz? Benim memeler çok küçüktür, ama ona rağmen B cup tam oluyor. Benim bile B ise, bence sizin A değildir ya:)) Ya da ben mi yanlış biliyorum A çok küçük değil mi?
Siz doğru biliyor olabilirsiniz
dedikleri gibi ölçtüm hesaplayıcı hesapladı öyle çıkardı
Diyorum ya harf bilgim pek yok ilkkez başıma geliyor :)))

85a yoksa 80b bak. sırt ölcüsü ile gogus kupu ters orantılı oluyor bir alt veya ust beden bakmak istediginde
Almadım avmye gidip deneyim olan Bedeni telefonuma çekeyim sonra aklımda yer etsin
Sütyen hiç aramadım nadir bulunan bir beden çıkınca şaşırdım yine süründüreyim bakayım kendimi ne zaman alacağım

X