Elektrikli Süpürgeler Süpürge önerisi

Slm kizlar kusura bakmayin konuyu nereye acabilirim bilemedim philips maraton haric (philipsin diger modelleri olabilir) acil elektrikli supurge onerilerinizi bekliyorum :KK15:
Canım çeyızımde aldıgım hala bulunan bir model söylıycem sana.arcelık kanguru 10 .yılını bıtırıcek hala muhtesem cekıyor fazla ses cıkarmıyor.o diğer süpürgelere sırf herkes beğendım dıyor dıye tonlarca para veremezdım vermedımde 349 tl ye almıstım inşaat pisliğini bıle cektım ben onla...maşallah:KK66:

Modelini yazarmısınız rica etsem
Altus AL 650 G piyasada yalnız fiyatları çok değişiyor 250 ye veren var 350 verene iyi araştır internette 250 mağazada sorduk 350 dediler biz 270 toptan satan bir yerden aldik biz çekiş gücünden çok memnun kaldik öyleki ayarını dusurmezseniz gücünüz yetmiyor ama şunu diyeyim yeni aldım ilerde ne olur bilmem ben arcelik kullanıyorum buda onun ürünü çekiş gücünden 7 senedir birsey kaybetmedi inşallah alırsan memnun kalırsın ablam çok memnun

Canım çeyızımde aldıgım hala bulunan bir model söylıycem sana.arcelık kanguru 10 .yılını bıtırıcek hala muhtesem cekıyor fazla ses cıkarmıyor.o diğer süpürgelere sırf herkes beğendım dıyor dıye tonlarca para veremezdım vermedımde 349 tl ye almıstım inşaat pisliğini bıle cektım ben onla...maşallah:KK66:
Arçelik kanguru da şuan satışta değil. Annemde var 6 sene önce almıştım hâlâ canavar gibi makine. Keşke ben de çeyizime alsaymışım. Şimdi o eski makineler yok

Altus AL 650 G piyasada yalnız fiyatları çok değişiyor 250 ye veren var 350 verene iyi araştır internette 250 mağazada sorduk 350 dediler biz 270 toptan satan bir yerden aldik biz çekiş gücünden çok memnun kaldik öyleki ayarını dusurmezseniz gücünüz yetmiyor ama şunu diyeyim yeni aldım ilerde ne olur bilmem ben arcelik kullanıyorum buda onun ürünü çekiş gücünden 7 senedir birsey kaybetmedi inşallah alırsan memnun kalırsın ablam çok memnun
Çok teşekkürler

Arçelik kanguru da şuan satışta değil. Annemde var 6 sene önce almıştım hâlâ canavar gibi makine. Keşke ben de çeyizime alsaymışım. Şimdi o eski makineler yok
Var ben daha dün mağzada gördüm.anneme hedıye alıcam da kırmızısı vardı..evet cok güzell

Yeni aldım temizlik yaptığımı hissettim önceki süpürgem suluydu yok böyle bişey şiddetle tavsiye ediyorum arkadaşlar malzeme kalitesi çok iyi ses yok denecek kadar az .....Rowenta RO6954 X-Trem Power Cyclonic 750W Toz Torbasız Elekrikli Süpürge

Ya ben size ne zamandır yazacağım hep unu
Ben size güvenerek gözümü kararttım ve aldım. Çok tşk ederim,evi süpürdükçe sizi anıyorum iyi ki almışım. Kargo dahil 250 lira ve canavar gibi makine

Ya ben size ne zamandır yazacağım hep unu

Ben size güvenerek gözümü kararttım ve aldım. Çok tşk ederim,evi süpürdükçe sizi anıyorum iyi ki almışım. Kargo dahil 250 lira ve canavar gibi makine
Hayırlı olsun sevindim bu siteyi kuranlardan allah razı olsun çünkü bilmediğimiz çoğu şeyi burda öğreniyoruz

Philips ultimate kullanıyorum çok memnunum halıları geçtim laminantları bile yerinden sökercesine çekiyor...
Süpürdükten sonra insanın nefes alışı bile değişiyor...

Ha bu arada dyson da çok iyi fakat hatrı sayılır şekilde pahalı, yinede değer mi bilemedim...

Arkadaşlar bir sorum olacak.
Dyson Cinetic Ball Parquet ile
Dyson Cinetic Ball Parquet 2 arasında kaldım. Biri yeni model birisi eski modeli. Eski modeli enerji çok tüketiyor ama emiş gücü yüksek, haznesi büyük, 400 tl daha ucuz..vs. Eski modelini almakmı daha mantıklı karar veremiyorum. Bu modelleri kullanan ve tavsiyesi olan varsa lütfen acele bana yazabilirmi. Çünkü, Evdeki toz torbalı süpürgem bozuldu hemen almak istiyorum

Arkadaşlar bir sorum olacak.
Dyson Cinetic Ball Parquet ile
Dyson Cinetic Ball Parquet 2 arasında kaldım. Biri yeni model birisi eski modeli. Eski modeli enerji çok tüketiyor ama emiş gücü yüksek, haznesi büyük, 400 tl daha ucuz..vs. Eski modelini almakmı daha mantıklı karar veremiyorum. Bu modelleri kullanan ve tavsiyesi olan varsa lütfen acele bana yazabilirmi. Çünkü, Evdeki toz torbalı süpürgem bozuldu hemen almak istiyorum
İllaki dyson alacaksanız eski modelinin çekim gücü daha iyi onu alın yenilerde düştü

Ay nolur bana ucuz ama kuvvetli çeken, torbalı bir elektrik süpürgesi söyleyin, eşimin iş yerine lazım kafayı yedim iki tane aldım hiç birini beğenmedi, şimdi gidip 400tl de vermek istemiyorum =(

Ay nolur bana süpürge önerin, Arçelikten bi tane bişey aldım gene hiç memnun değilim ya =/ eşim beni kesicek sonunda ahaha

Ben rowenta toz torbasız kullanıyorum harika 1bucuk yıldan fazla oluyo hala ilk günkü gibi halılar yerinde durmuyo süpürürken tavsiye ederim hem çok sessiz

Valla paranız varsa tabiki Dyson.
Ne olursa olsun toz torbali supurge tavsiye ediyorum. Ben sulu da toz torbasız da kullandım. Hepsinin çekiş gucu 1 yilin sonunda pert. Toz torbaları öyle değil.
Bir de nilfisk marka supurgeler var. Cekim gucleri inanilmaz fazla. Bakmanizi oneririm

Süpürge tavsiyesi verebilirmisiniz.Uygun fiyatlı memnun kaldığınız önerilerinize ihtiyacım var.

X