Su orucu serüvenim

Merkur30

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2013
51
19
34
Merhabalar. Su orucuna başladım. 2 gündür sadece su ve biraz kahve ile besleniyorum. Hedefim 7 gün. Yapmak isteyenler var mı? Birbirimizi motive edebileceğimiz bir arkadaş arıyorum. Dayanabilir ve 7 günü tamamlarsam sonucu bildireceğim.

Merhaba, çok zor ve sert bir diyet değil mi bu? Nasıl dayaniyorsunuz? Bari araya hurma kurumeyve salata haşlanmış birşeyler ekleyin bence.

Merhabalar. Su orucuna başladım. 2 gündür sadece su ve biraz kahve ile besleniyorum. Hedefim 7 gün. Yapmak isteyenler var mı? Birbirimizi motive edebileceğimiz bir arkadaş arıyorum. Dayanabilir ve 7 günü tamamlarsam sonucu bildireceğim.
Bende varım bende su diyetiyle 8 kilo verdim şimdi tekrar başlicam ama ben sabah kalkınca ılık limonlu su Tarçınlı Türk kahvesi çok acıkınca da ya Bi meyve yada 5 6 tane fındık tüketiyorum

Kızlar önümüzde ki ay bayrammış o zamana kadar zayıflamamız şart

herkese merhaba. katilanlar hosgeldiniz aramiza :) ben dün 3.günümde maalesef dayanamayip biseyler yedim. Cok pisman oldum yedikten sonra :KK43: Ama bugün hic bisey yemedim ve tekrar basladim. Insallah hedefim olan 7 gün boyunca hic bozmadan tutarim....

Ay vallahi bravo. Akşam falan ne yemeliyiz daha doğrusu yiyebiliyor muyuz
tebrik ederim sizi! kac gün tuttunuz su orucunu? ben maalesef en cok 3 gün dayanabiliyorum. daha önce de 3 gün tuttum 3.günün sonunda nefsime yenilip yedim,sonra tekrar basladim ve yine 3.günün sonunda dayanamayip yedim. Benimkisi tamamen mental duygusal acliktan ötürüydü, midem ac degildi sirf biseyler yiyeyim diye yedim ve her defasinda da pisman oldum :KK43: oysa 3 günü atlatinca vücut ve zihin alisiyormus acliga, ben maalesef nefsimin kurbani oldum :KK43: bugün tekrar basladim hic bisey yemedim dün saat 18 den beri.... umarim bu sefer 7 gün dayanirim....

Bende varım bende su diyetiyle 8 kilo verdim şimdi tekrar başlicam ama ben sabah kalkınca ılık limonlu su Tarçınlı Türk kahvesi çok acıkınca da ya Bi meyve yada 5 6 tane fındık tüketiyorum
tebrik ederim sizi! kac gün tuttunuz su orucunu? ben maalesef en cok 3 gün dayanabiliyorum. daha önce de 3 gün tuttum 3.günün sonunda nefsime yenilip yedim,sonra tekrar basladim ve yine 3.günün sonunda dayanamayip yedim. Benimkisi tamamen mental duygusal acliktan ötürüydü, midem ac degildi sirf biseyler yiyeyim diye yedim ve her defasinda da pisman oldum oysa 3 günü atlatinca vücut ve zihin alisiyormus acliga, ben maalesef nefsimin kurbani oldum. Bugün tekrar basladim hic bisey yemedim dün saat 18 den beri.... umarim bu sefer 7 gün dayanirim...

Kendine güvenirsen yaparsın bak şöyle yap çık acıkır san ya salata yada 1 çorba iç kan şekerin düşmesin Bi anda yüklenme kendine yürüyüş yap bol bol cevizli su iç metabolizman hızlı çalışsın

Kendine güvenirsen yaparsın bak şöyle yap çık acıkır san ya salata yada 1 çorba iç kan şekerin düşmesin Bi anda yüklenme kendine yürüyüş yap bol bol cevizli su iç metabolizman hızlı çalışsın
Cevizli su dediğiniz, geceden bir bardak suya ceviz koyup sabah o suyu içip cevizleri de yediğimiz olay değil mi? Cevizi yemeyip sadece suyunu içeceğim degil mi? Bir de bazı yazılar okudum,kimileri güçten düşmemek için bu süreçte magnezyum hapları almışlar. Siz ne düşünüyorsunuz?

Cevizli su dediğiniz, geceden bir bardak suya ceviz koyup sabah o suyu içip cevizleri de yediğimiz olay değil mi? Cevizi yemeyip sadece suyunu içeceğim degil mi? Bir de bazı yazılar okudum,kimileri güçten düşmemek için bu süreçte magnezyum hapları almışlar. Siz ne düşünüyorsunuz?
O cevizi istersen yiyebilirsin ama ben bazen üstüne su ekleyip tekrar bekletip içiyorum inşallah kısa sürede istediğimiz kiloya ulaşırız ya 🤲🤲

Bende varim yarindan itibaren baslicam insallah
Ben dün akşam 20.30 dan sonra başladım 15. Saatindeyim ve kendimi iyi hissediyorum sabah sadece oruç öncesi acı tükettiğim için midem bulandı o kadar ..şu an işteyim hatta aktif bir yaşamım var .buraya gün gün yazarım inşallah basarabilirsem

Ben dün akşam 20.30 dan sonra başladım 15. Saatindeyim ve kendimi iyi hissediyorum sabah sadece oruç öncesi acı tükettiğim için midem bulandı o kadar ..şu an işteyim hatta aktif bir yaşamım var .buraya gün gün yazarım inşallah basarabilirsem
Merhabalar,

Bende bu geceden itibaren başlıyorum. Ben her sene bir kışın bir de yazın yapıyorum. Sağlık olarak çok faydasını gördüm...

3. Gunumdeyim pikinige gittik baya zorladı beni çok yoruldum kollarım ağrıyor şu anda ve canım çok çekti şimdilik sabrediyorum şimdiye kadar 3 kg verdim

Merhaba bende bugun itibari ile su orucuna basladı 106.40 kg ile ilk olarak 15 günlük ile baslıyacagım banada destek olursanız sevınırım

Ben 6. Gunumdeyim ve çok duygusal im bugun

X