Su diyeti yapanlar

sevgizeynep37

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2020
10
4
26
Su diyeti yapmak istiyorum daha önce 2 gün yapmıştım iyi geçti sonradan dayanamayıp bozdum malesef tekrar yapmak istiyorum başka yapmak isteyen olur mu acaba yaparsam en az dayanabilirsem 10 gün yapasim var şuan 90 kiloyum umarım verebilirim

Su diyeti yapmak istiyorum daha önce 2 gün yapmıştım iyi geçti sonradan dayanamayıp bozdum malesef tekrar yapmak istiyorum başka yapmak isteyen olur mu acaba yaparsam en az dayanabilirsem 10 gün yapasim var şuan 90 kiloyum umarım verebilirim
Üçüncü günden sorma devam edeceksiniz lavman yapmanız lazım aksi takdirde kaş yapayım derken göz çıkarmış olursunuz Allah korusun
Ben geçen sene üç gün yapmıştım
Ama aptallık ettim bırakarak
O zaman fark etmedim sonradan anladım
Üçüncü gün afedersiniz sarı bi su istifra oldu
Sonra evde meyve suyu yok diye çorba içtim
Üstüne iki kere daha istifra oldu
vücut zehirli atmış ilk istifrada devam etmeliydim
Tecrübe oldu

10 gün çok ciddi bir süre. Günlük denemeniz daha mantıklı. 10 günde çok ciddi kas yıkımına uğrarsınız

Üçüncü günden sorma devam edeceksiniz lavman yapmanız lazım aksi takdirde kaş yapayım derken göz çıkarmış olursunuz Allah korusun
Ben geçen sene üç gün yapmıştım
Ama aptallık ettim bırakarak
O zaman fark etmedim sonradan anladım
Üçüncü gün afedersiniz sarı bi su istifra oldu
Sonra evde meyve suyu yok diye çorba içtim
Üstüne iki kere daha istifra oldu
vücut zehirli atmış ilk istifrada devam etmeliydim
Tecrübe oldu
Üçüncü veya dördüncü günü lavman yapılıyormuş baya araştırdım aslında sağlık açısından da çok faydaliymis bir ay yapan var bende denemek istiyorum ama bakalım yapamazsam birakirim yapabildiğim kadar yapicam

Üçüncü veya dördüncü günü lavman yapılıyormuş baya araştırdım aslında sağlık açısından da çok faydaliymis bir ay yapan var bende denemek istiyorum ama bakalım yapamazsam birakirim yapabildiğim kadar yapicam
Başlamadan da bağırsak bosaltimi yapmalısınız..ve kan tahlillerinizi muhakkak yaptırın başlamadan..

10 gün su diyeti falan yapmayın öyle şey olur mu yahu? Sağlığınızdan olacaksınız. 3 günü asla geçmemeli ki 3 günde bile elektrolitlere vs dikkat etmeniz gerekiyor

Sağolun önce hafif beslenicem şuan yapmayı düşünmüyorum sadece bilgi edinmek istedim yapan var mı diye
Su orucu kötü bir şey değil, doğru yapılırsa çok da faydalı ama şimdilik maksimum(kronik rahatsızlıklarınız yoksa) 24 saatlik deneyin bence. 24 saat içinde bol bol su tüketmelisiniz. Günlük magnezyum, potasyum ve sodyum ihtiyacınızı da karşılamalısınız. Bir diyetisyen görüşü alırsanız daha iyi olur hatta

Su orucu kötü bir şey değil, doğru yapılırsa çok da faydalı ama şimdilik maksimum(kronik rahatsızlıklarınız yoksa) 24 saatlik deneyin bence. 24 saat içinde bol bol su tüketmelisiniz. Günlük magnezyum, potasyum ve sodyum ihtiyacınızı da karşılamalısınız. Bir diyetisyen görüşü alırsanız daha iyi olur hatt
Doğru diyorsunuz

X