Stayfit zayıflama çayı kullanan var mı

Dipso

Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2016
96
11
slm kızlar ben instagram dan gördüğüm bu çayı aldım emzirirken de kullanılan bi çay olduğu yazıo ama ben cesaret edip henüz kullanamadım kullanan var mı bu çayı özellikle emzirme döneminde?

Ama fayda gördün mü dersen ilk bir kaç gün çok bağırsaklarımı çalıştırdı karın ağrısı oldu devamlı tuvaletteydim yani sonra oda geçti hiç bi etkisini görmedim iştahım azalmadı kadına söledim bana bişey daha gönderdi içine kat die bende omuzda aldım kattım ama hiç bi fayda dını görmedim 1 kilo bile vermedim

slm kızlar ben instagram dan gördüğüm bu çayı aldım emzirirken de kullanılan bi çay olduğu yazıo ama ben cesaret edip henüz kullanamadım kullanan var mı bu çayı özellikle emzirme döneminde?
Evet kullandim bende etkisini gercek anlamda gordum zaman kaybetmeyin kullanmak icin derim inanin zaman kaybettiginize asla degmicek..

Bu çayla ilgili kimse ayrıntılı bilgi vermemiş elimden geldiğince vermeye çalışacağım . Ben bu çayı alalı 11 gün oldu 11 gündür düzenli şekilde kullanıyorum spor yapıyorum , spor yaparken normalde terlediğimden daha fazla terliyorum başladığımda 72 kiloydum 11 gün oldu hala aynı kilodayım basenim ve belim 2 cm inceldi kilo vermemiş olmam regl şişliğinden kaynaklı olabilir o yüzden sizi daha net aydınlatabilmem için bir on gün kadar daha beklemeniz gerekecek on gün sonra tekrar bilgi vereceğim .

Ama fayda gördün mü dersen ilk bir kaç gün çok bağırsaklarımı çalıştırdı karın ağrısı oldu devamlı tuvaletteydim yani sonra oda geçti hiç bi etkisini görmedim iştahım azalmadı kadına söledim bana bişey daha gönderdi içine kat die bende omuzda aldım kattım ama hiç bi fayda dını görmedim 1 kilo bile vermedim
al benden de o kadar . Hem çayını hem kapsülünü kullandım gram veremedim. Para tuzağı yaa bunlar

BEN KULLANDIM AÇIKCASI PEK ÜMİDİM YOKTU İLGİLERİ MUHTEŞEM SIRF ONUN İÇİN ALIP KULLANDIM BAŞTA ZATEN KESİN VERİRSİNİZ DEMİYORLAR VE BİR KAVANOZ BİTTİ 10 KİLOYA VE DAETTİM TABİ BEN KENDİMDE DİKKAT ETTİM HALA DEVAM EDİYORUM TEMSİLCİM BİR HARİKA

BEN KULLANDIM AÇIKCASI PEK ÜMİDİM YOKTU İLGİLERİ MUHTEŞEM SIRF ONUN İÇİN ALIP KULLANDIM BAŞTA ZATEN KESİN VERİRSİNİZ DEMİYORLAR VE BİR KAVANOZ BİTTİ 10 KİLOYA VE DAETTİM TABİ BEN KENDİMDE DİKKAT ETTİM HALA DEVAM EDİYORUM TEMSİLCİM BİR HARİKA
ALLAH ALLAH NASIL KULLANIYORSUNUZ ?

Önce tabletını aldım 1 ayda 3 kılo verdım ara verdıgımde gerı aldım şuan çayını kullanıyorum fakat şiddetli karın ağrısı ve ishal yapıyor..

Selam arkadaşlar ürünü kullanan arkadaşım çok faydasını gördü 1 ayda diyetini tam uygulamadığı halde 7 kilo verdi ama kullanıcı yorumlarını okuyunca kafam karıştı ne olur bana yardım edin acil yaza kadar zayıflamam lazım DUGUM var

merhaba kızlar hakkikaten etkisini ben gördüm 110 kilo ile başladım suanda 89 kiloyum evet duraklama dönemleri yaşadım ama asla pes etmedim çok sıkıldıgım zamanlarda oldu ürünü yaklasık 6 aydır kullanıyorum o duraklamalardan sonra tekrardan 1 haftada 2 kilo vermişim çok mutluyum az az gitsin kabul edıyorum ama gıtsın yanıı yıne gelısmelerden sızlerı haberdar edecem bende cunku urunu alırken ınanılmaz arastırma yapmıstım cok guvenmeyerek basladım hatta ölcem diye korktum ama suanlık hıc bı sıkıntı yasamadım ınsanların bana nolmus sana ne kadar cok zayıflamıssın demesı bıle benı coookk mutlu edıyor tam tamına 23 kılo verdım ınsallah dahada vercegım ınanıyorum bu sefer kendıme.

Ayyyyyy gerçekten mi benim 12 kilo fazlam var yaza kadar gerçekten gidermi düğünüm kısmetse ramazan dan sonra gelinliğin icinde güzel gözükmek istiyorum bu duraklamalar ne kadar sürdü sizin dışınızda kullanan var mı

merhaba kızlar hakkikaten etkisini ben gördüm 110 kilo ile başladım suanda 89 kiloyum evet duraklama dönemleri yaşadım ama asla pes etmedim çok sıkıldıgım zamanlarda oldu ürünü yaklasık 6 aydır kullanıyorum o duraklamalardan sonra tekrardan 1 haftada 2 kilo vermişim çok mutluyum az az gitsin kabul edıyorum ama gıtsın yanıı yıne gelısmelerden sızlerı haberdar edecem bende cunku urunu alırken ınanılmaz arastırma yapmıstım cok guvenmeyerek basladım hatta ölcem diye korktum ama suanlık hıc bı sıkıntı yasamadım ınsanların bana nolmus sana ne kadar cok zayıflamıssın demesı bıle benı coookk mutlu edıyor tam tamına 23 kılo verdım ınsallah dahada vercegım ınanıyorum bu sefer kendıme.

Sadece bu çayla mi verdiniz bu kadar kiloyu masallahhh tebrik ederim. Ekstra neler yaptınız

Abuk abuk, bilmediğiniz şeyler içmeyin. Bitkisel, doğal yazan herşey zararsız demek değildir. Siyanür de doğal, sonuçta doğadan çıkıyor di mi?

İçinde sinameki var bu tarz çayların hep. Bağırsak çalıştırır, siz de zayıfladım sanabilirsiniz, ama bağırsaklarınıza geri dönüşü olmayan zarar verebilir bu bitki.

Zaten dikkat ediyorum, illa bişey içeyim destek de olsun diyorsanız, yeşil çay için. O bile abartılmamalı, max günde 2 bardak.

Mune Mune bütün reklamcıların toplandığı bir başlık olmuş yine.

X