sonuç pozitifse nasıl Kıyarım Bebeğime:((((

bahar cım çok sevindim cnm yaaa
sen artık çiğ etten ve şarkuteriden uzak dur
et ellerken eldiven giy muhakkak cnm

Bahar senden tedirgin oldum bende gittim bir test yaptırmaya bakalım benim sonucum ne olacak hayatım merakla bekliyorum..
Ben zamanında kedilerle köpeklerle çok oynadım çok sevdim.
Allahımdan hayırlısı için dua ediyorum sadece..

canım ınanılmaz sevındım ya eşime bıle sölemıstım oda cok üzülmüştü ve ben dua ettım senın ıcın .hayırlısıyla bebegını kucagına al canım cok mutlu oldum bıtanem

çook sevindim güzelim.allah gönlüne göre vermiş.inşallah sağlıkılı bi şekildede doğum yaparsın.

Kızlar ßen geldimm dün sonuçları aldım fakat çalışmadığım için ancak bugün girebildim nete..SONUÇ=NEGATİFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF :teytey::teytey: 2 yıldır aldığım en güzel haber bu sanırımm.

çok sagolun kızlar dualarınızı eksik etmediniz....Kabul oldu sanırım DUALARIMIZ

Rabbim Hiçkimseye böyle stres yaşatmasın..:nazar:

canım senin adına çok sevindim allah bebğine ve sana sağlık versinnn hadi gözün aydınnn

Canım daha yeni üyeyim ama roman gibi ilk sayfadan 16. sayfaya kadar takip ettim..

Gözün aydın, Allah minicik yavrunuzu sağlıklı olarak elinize almayı nasip etsin.. :emir_bebek:

O minik kelebek, evinize neşe huzur ve mutluluk getirsin.. :1hug:

bak baharcım gördün mü?hemen karamsarlığa kapılmamak gerektiğini bir kez daha anladık demi:))canım çok sevindim sağlıklakucağımıza alalım bebeklerimizi inşallah!!

canımmm çoook çoook sevindim. kendine çok dikkat et bundan sonra. çiğ sebzeleri çok çok iyi yıka yerken meyveleri de.. bilmediğin yerlerde hatta komşularında misafirlikte bile sebze varsa yeme canım nasıl yıkandığını bilemezsin. dikkat et canım.

ayyyy çok sevindim a.s.a.s.a.s.a.s. bebişi öp karnından o anlar bizim olduğumuzu... teyzeler sana öpücük gönderdi dee..

canim arkadasim allahim senide bebeginide korusun teknoliji o kadar ileri ki bilirler zaten bebekte bir durum olsa issallah hersey temiz cikar duvalarim seninle
m.gif
e.gif
t.gif
i.gif
n.gif
o.gif
l.gif

X