Güneş Kremleri Solaryum Tecrübesi Olanlarin Paylasim Alani

Güneş kremleri, bronzlaşma
bembeyaz cildi direk güneşe çıkarmk daha zararlı, haftada bir 10 ar dkka girilmeli önce

Kızlar bende bembeyaz hatta kireç gibiyim. çok takıyodum cildime bide bacaklarım tavuk yolunmuş gibidir. bu görüntümden kurtulmak için ve bronz tene sahip olmak için solaryuma ilk defa 2 gün önce girdim 5 dakika bugün ise 8 dakika girdim.ilk girdiğimde bişey anlamadım ama bugün kızardım biraz. çıktıktan sonra orda verilen nemlendiriciyi kullanıyorum eve gelincede bebeyağı sürüyorum yatmadan öncede duş alıp tekrar nemlendirici sürüyorum bolbol su için havuç ta yiyorum.solaryuma girmek istiyosanız önemli olan çok kaliteli temiz ve işin uzmanı olan biyere gidin. işi bilen insanlar zaten siz istesenizde size zarar verecek şeyler yaptırmazlar. girerken tamamen çıplak giriyorum zaten bilgisayara bağlı makineler ayrı odada kadın 3 dakka veriyo 3 dakka içinde makineye giriyosun ister kendn başlat ister makine 3 dakka dolunca otomatikmen başlıyo. yanlız bacaklarım geri kalan kısımlara göre az yanıyo bi dahaki seanslarda onların sattığı kremleri alıp sürcem sadece bacaklara daha iyi yansın diye. kremlerde pahalı tek olarak 20 tl 20 ml içinde. hepsini kullanmnıza gerek yokmuş kadın çoğu kişi birazını buraya bırakıyo diğer geldğinde kullanıyo demişti.

Son düzenleme:
ben de bir ara düşünüyordum ama olumsuz yorumlar çok gelince artık düşünmüyorum

bende gitmeyi dusunuyorum cildim biraz hassas kremler hemen sivilce yapar. hiç bişey sürmeden girsem sorun olur mu ? bide çıktıktan sonra su bazlı nemlendirici olarak ne tavsiye edersiniz

ya kızlarrr dün akşam girdim ilk kez
10 dakka durudm gögüslerim bacaklarım kızarık gibi :S
normal mi yaaa

kızlar ben yıllardır solaryuma gitmiş biri olarak söyleyebilirimki solaryum uyuşturucu gibi bağımlılık yapıyo biraz daha bronzlaşayım derken afrikalılara dönüyosunuz tecrübeyle sabittir :) 2 yıl önce sınırsız paket almıştım aylık 150 tl haftanın 3 günü giriyodum afrikalı futbolculara dönmüşüm şimdi resimlere bakınca farkediyorum o zaman dahada bronzlaşmak için ölüp bitiyodum kısacası çok açık tenliysenz 10 dakika girin ama duş şeklinde olana girin yatak olanlar çok korkutucu tavsiye etmiyorum sakın haftada 2 kere 10 dakikak girdiğinizde sonuca inanamazsınız ilk etapta kızarmanız küçük küçük soyulmanız normal tek tavsiyem o kremlerden sakın almayın içinde sadece düz simli kremlerden var kocam kozmetik üreticisi olduğu için söylüyorum kendiniz gitmeden önce evde iyice vücudunuzu kremleyin öyle girin çıkıncada duş alıp kremlenin tatil öncesi sahilde yürüyen peynir gibi dolaşmak istemiyorsanız muhakkak 3 seans 10 dakika girin derim :):KK52:

Beni kadınlar kulübüne üye yaptıran o nacizane konumuz solaryum. Yaklaşık iki senedir solaryuma girmek istiyordum ama bi türlü cesaret edememiştim. Cesaret ettiğim zamanlarda da amaan beyaz tenle de fena değilsin boşver diyerek üşenmiştim dün ilk deneyimimi yaşadım. İsim vermek doğru olur mu bilmiyorum ama izmir hatay nokta durağının yakınlarındaki lidya solaryuma gittim. Burada bir çok kişi gideceğiniz yerin çok iyi olmasına dikkat edin demiş fakat ben katılmıyorum işletmenin kalitesi sizin yapacağınız işlemi çok etkilemiyor genelde aynı tip makineler çünkü. ilk seansta 10 dakika yaptım çok beyaz olduğum için tabi ki gözle görülür bir fark olmadı. Bugün yine 10 dakikalık yaptım. 2. Seansta çok hafif bir bronzluk elde ettim. Bu hafta içinde bir kere daha gidip istediğim ten rengine ulaşınca yaza kadar bronzluğu stabil tutmak için ayda bir kere 15 dakika gitmeyi düşünüyorum. Ayrıca orada verdikleri kremler tamamen ticaret amaçlı işe yaramayan tiplerden. Onun yerine solaryuma girmeden önce kakao yağı vazelin veya eda taşpınar tarzında bealeyici şeyler sürün aynı işlemi görecektir. Bu isteğe bağlı fakat çıktıktan sonra kullanmak için kesinlikle bi nemlendirici alın çantanıza. Bugün onun pişmanlığını yaşadım. Yüzüm vücudumun diğer bölgelerine göre daha hızlı bronzlaştı ve çıkınca bazı yerler kurudu. O yüzden kreminizi tedarik amaçlı alıp en azından yüzünüze göğsünüze omuzlarınıza sürün

solrıuma cilt renginize göre karar verin eger çok beyaz tenliysenız 10 ar dakka başlayın haftada iki kere sonra renk koyulasınca süreyi artırın bende direl güneşe çıkmam cildim hassas solarıuma o kdr girdim zararını görmedım ama ben bulent ersoy gibi abartmıyorum solarıumu sizde yerinde bırakırsanız abartılı kömür gibi olucam derseniz girmeyin zararlı...

Bende çok zararlı olduğunu okuyorum sürekli ama az girmekle fazla girmek arasında çok risk farkı var tabiki,arada bir abartmadan giriyorum,bazı cilt problemlerine de iyi geliyor:KK52:

bende girmek istiyorum yaa .. tehlikeli olduğunuda biliyorum ama

gerçekten beyaz tenli iseniz , benim gibi bir hayrını görmeyebilirsiniz. Tatil öncesi sadece plajlarda uzaylı gibi görünmemk adına en azından kırmızı bile olmayı tercih ettğim makine :)
İlk etap için ayakata ve 5 dk ile özel kremler kullanarak başladım. 2 gün ara ile 2. seansım 7. dk oldu , 4-5 gün ara verdim 9. dk girdim. 4 seansım 12. dk yaptım.sonrasında kar bronzluğu olan makinada 15dk kadar çıktım. Lakin kırmızılık baki.. Bronz bir tonum hiç olmadı..

Her yaz Nil Karaimbrahimgil eşliğinde 'ben bu yaz bronzlaşmak..' şarkısı söyler , yaz sonunda Orhan Gencebay 'bana kaderimin bir oyunu mu ' diyerekten bititirim. :)

merhabalar ben manisada yasıyorum ve lise mezuniyetim var 7 haziranda beyaz tenliyim ve renk degişimleri var özelliklerimle okul forması yüzünden kollarımda ve boynumda 8 hazirana kadar eşit seviyede tatlı bir bronzluk istiyorum yardımcı olurmusuunuz

bayanlar bnde solaryuma giriorum yeni girmeye basladim ama bi sorunum var vucudumun ust kismi baya bronzlasdi ama bacaklarim hala beyaz napmam gerekir. bu arada ayakta giriorum solaryuma

bayanlar bnde solaryuma giriorum yeni girmeye basladim ama bi sorunum var vucudumun ust kismi baya bronzlasdi ama bacaklarim hala beyaz napmam gerekir. bu arada ayakta giriorum solaryuma

Yatarak giriyorsan sırtüstü yatarkeb dizlerini yukarı doğru kırarak yat üst bacak bölgen ve diz kısmın hafif bronzlaştımı diğer beyazlık çok göze batmıyor. Bide zaten güneşede yatsan bacaklar kolay kolay bronzlaşmıyor.

Ben kışın hep solarıuma girerim her sene. 2 sene evvel beyaz beyaz lekeler oluşmuştu terden diye düşündüm ama meğer mantara sebep olabiliyormuş. Kendi terimiz yapıyormuş bunu. Zahmetli bişeyi yok zararsız kaşıntısız sadece leke ama eczaneden aldığım spreyi sıkınca ertesi gün geçiyor.. ilk gördüğünüzde tenimde lekelenme oldu diye üzülmeyin bi spreylik canı var o lekelerin. Yaşamış bir olarak bunuda paylaşayım istedim

X