Güneş Kremleri Solante pigmenta 50+

Güneş kremleri, bronzlaşma
kızlar ben bu ürünü aldım bugün cildim sivilceli ve sivilceli lekeli,üzerinde mevcut olan lekeyi giderir yenilerin var oluşunu önler yazdığı için aldım acaba kullanan varmı bide cildim yağlı ya parlatmaz umarım demi:KK50:lütfen cevaplarınızı bekliyorum

yüzüne mi vucuduna mı sürdün canım ? bende denicem çünkü ..

ben altı gündür kullanıyorum sivilce falan yapmadı bu kremin tek sevmediğim yanı sürdüğüm zaman yüzümün benbeyaz olması....

Merhaba,
Bu urunde yas sinirlamasi var mi?
Genc arkadaslarimiz da kullaniyor mu,
annemle ortak kullanmak icin almaya karar verdim ama anti-aging yazdigi icin belli bir yas sonrasi mi kullaniyor diye merak ettim?

Solante pigmentayi 2gundur kullaniyorum. Yuzume surdukten sonra inceden bir yanma hissi olusuyor sonra bu his kendini kremin agirligina birakiyor.. ve cildimde bir gerginlik sikilasma hissi surdukten sonra mat bi goruntu yogun nemlendiricili (cilt tipim kuru) vee geliyorum en onemli kismina bombayi sona biraktim burnumun ustunde 2-3 acik kahve leke cikti şok oldum. Sadece 2gun surdum urun bozuk olsaydi alerji yapardi kizarma yok sivilce yok leke onleyici krem leke yapti.. Gunlerce arastirma yapip aldigim krem tam bir hayalkirikligi. Soyliyceklerim bu kdr.. (Not: cilt doktoruna gidip gostericem kullanmaya devam edersem gelismeleri yazarim.)

Son düzenleme:
Solante pigmentayi 2gundur kullaniyorum. Yuzume surdukten sonra inceden bir yanma hissi olusuyor sonra bu his kendini kremin agirligina birakiyor .. ve cildimde bir gerginlik sikilasma hissi surdukten sonra mat bi goruntu yogun nemlendiricili (cilt tipim kuru) vee geliyorum en onemli kismina bombayi sona biraktim burnumun ustunde 2-3 acik kahve leke cikti şok oldum. Sadece 2gun surdum urun bozuk olsaydi alerji yapardi diye dusunuyorum kizarma yok sivilce yok leke onleyici krem leke yapti.. gunlerce arastirma yapip aldigim krem tam bir hayalkirikligi. Soyliyceklerim bu kdr.. (Not: cilt doktoruna gidip gostericem kullanmaya devam edersem gelismeleri yazarim.)

Solante pigmentayi 2gundur kullaniyorum. Yuzume surdukten sonra inceden bir yanma hissi olusuyor sonra bu his kendini kremin agirligina birakiyor .. ve cildimde bir gerginlik sikilasma hissi surdukten sonra mat bi goruntu yogun nemlendiricili (cilt tipim kuru) vee geliyorum en onemli kismina bombayi sona biraktim burnumun ustunde 2-3 acik kahve leke cikti şok oldum. Sadece 2gun surdum urun bozuk olsaydi alerji yapardi diye dusunuyorum kizarma yok sivilce yok leke onleyici krem leke yapti.. gunlerce arastirma yapip aldigim krem tam bir hayalkirikligi. Soyliyceklerim bu kdr.. (Not: cilt doktoruna gidip gostericem kullanmaya devam edersem gelismeleri yazarim.)

yeni aldığınız için merak ettim. eski yorumlarda kremin önceden renkli nemlendirici gibi sütlü kahve renginde olduğu, ancak sonradan içeriğin değiştirildiğini, beyaz renkli olduğunu ve eskisi gibi iyi olmadığını söylüyorlar. benim de cildimde genetik olarak güneş lekelerine yatkınlık, göz çevremde bol bol irili ufaklı lekeler var. iyi bir leke ve güneş koruyucu krem araştırıyorum. Doktorunuzla görüştükten sonra yorumunuzu paylaşırsanız çok sevinirim.

yeni aldığınız için merak ettim. eski yorumlarda kremin önceden renkli nemlendirici gibi sütlü kahve renginde olduğu, ancak sonradan içeriğin değiştirildiğini, beyaz renkli olduğunu ve eskisi gibi iyi olmadığını söylüyorlar. benim de cildimde genetik olarak güneş lekelerine yatkınlık, göz çevremde bol bol irili ufaklı lekeler var. iyi bir leke ve güneş koruyucu krem araştırıyorum. Doktorunuzla görüştükten sonra yorumunuzu paylaşırsanız çok sevinirim.

Aldigim kremin rengi beyaz. Renkli olani artik uretilmiyormus. Bugun eczaneye gidip sordum kremi surdukten sonraki 1-2 saat yuzumde yaptigi yanma hissinin sebebi icerigindeki bir maddeye cildimin hassasiyeti olabilirmis. Kremin leke yapmasiyla ilgili olarakda daha once hic boyle sikayet almadigni soyledi. Goz cevremdeki mevcut eski lekelerimi yeni sanmis olabilirmisim enazindan bi hafta kullanin dedi. Solantenin yetkili bayisinide aradim onlarda ayni seyleri soylediler. Bir hafta deniycem bakalim sonucu yazicam

Aldigim kremin rengi beyaz. Renkli olani artik uretilmiyormus. Bugun eczaneye gidip sordum kremi surdukten sonraki 1-2 saat yuzumde yaptigi yanma hissinin sebebi icerigindeki bir maddeye cildimin hassasiyeti olabilirmis. Kremin leke yapmasiyla ilgili olarakda daha once hic boyle sikayet almadigni soyledi. Goz cevremdeki mevcut eski lekelerimi yeni sanmis olabilirmisim enazindan bi hafta kullanin dedi. Solantenin yetkili bayisinide aradim onlarda ayni seyleri soylediler. Bir hafta deniycem bakalim sonucu yazicam

bahsettiginiz beyaz solante'yi ben de kullaniyorum ama boyle bir sikayetim olmadi ama iddia ettigi gibi eski lekelerde renk acilmasina yardimci da olmadi.yine de cok memnunum,gunluk tek sefer uygulamak yetiyor.

ürün çok güzel yaglı degl bikere ve sanki fondoten suruyosun gibi ben cok begenerek kullanıyorum.bilmedgnz ucuz olan bı kremı kullanmkatansa kesınlkle kullanlması greken bı krem heleki gunes etkisini gostermışken

yuzumde bol mıktarda gunes lekesı var.sporcuyum gunes altında antrenman yapmak zorundayım.ne kullandıysam fayda etmedı bu gune kadar.her urunden kullandım.aven,daylong,avon,aloevera kremı,vıchy aklınıza ne gelırse ne ıyı dedılerse hepsıde spf 50 faktorlu .5 yıldır hepsını kullandım her sene bır urune yoneldım.sonuc hıc bırı lekeyı koyulastırmamaya engel olamadı lekelerım gunes cıktıgında hemen gun yuzune cıktı ve de artarak.solante pıgmentayı aldım gecen yıl butun yaz ve bu kıs kullanıyorum.yaglanma sıvılce yapmıyor bnde.dıgerlerınden cogu yapmıstır genelde.
Lekeyı aman aman koruma yoketme ıslevını gormedım 3 katda sursem lekelerım yıne gunes gorunce gelıyor.sadece daha duru ve daha gec koyulasıyor lekelerım solante pıgmenta ıle.

Hic tavsiye etmiyorum. Yillar once de denemistim ve begenmemistim ama yorumlardan sonra yine de aldim belki degistirmislerdir diye. Asiri yogun kivamli ve residue birakiyor. Krem suratimda duzgun emilmiyor ve pul pul beyaz beyaz gorunuyor boynumla birlestigi yerlerde. Bir de cok beyazlatiyor zaten beyaz olan cildimi. Zombi gibi oluyorum. Eger kuru bir cildiniz varsa sakin almayin emilmiyor kalinti birakiyor. 80 degil 8 lira etmez bence

Hiç hiç hiç beğenmedim. Öyle duruyor. Bir kere aşırı kıvamlı. 2.si yüzde beyaz beyaz kalıyor, dağıtayım yedireyim derken gerçekten yüzümü ovuyorum resmen.

Ben de Solante pigmenta kullanıyorum ama aşırı yoğun ve benim de yüzümde beyaz kalıntı bırakıyor niye böyle anlamadım. Kardeşim de renkli olanını aldı Tele rubor Tinted ismi, o mesela bb krem gibi hem rengi eşitliyor hem nemlendiriyor hem de güzel emiliyor. Pigmentayı iade mi etsem sizce? Kararsız kaldım

hamileyim eczacı yüzümde lekeler olduğu için pigmentayı önerdi. Sizce elinde pregna yoktu da bunu mu satmaya çalıştı? pigmenta da hamilelerde kullanılabilir mi? farklarını bulamadım araştırmalarımda internette.

hamileyim eczacı yüzümde lekeler olduğu için pigmentayı önerdi. Sizce elinde pregna yoktu da bunu mu satmaya çalıştı? pigmenta da hamilelerde kullanılabilir mi? farklarını bulamadım araştırmalarımda internette.
Bende bugün bu kremden aldım, bakalım ne olacak? Hamile arkadaşlarımda pregna kullanıyorlar, piyasada pek bulamadıkları için özel getirtmişlerdi, belkide dediğiniz gibi eczacınızda olmadığı için pigmentayı verdi, pregna daha ucuz diye hatırlıyorum

Ben de Solante pigmenta kullanıyorum ama aşırı yoğun ve benim de yüzümde beyaz kalıntı bırakıyor niye böyle anlamadım. Kardeşim de renkli olanını aldı Tele rubor Tinted ismi, o mesela bb krem gibi hem rengi eşitliyor hem nemlendiriyor hem de güzel emiliyor. Pigmentayı iade mi etsem sizce? Kararsız kaldım

Yoğun cilt lekesi için mi aldınız faydası var mı? bende alacam solenta pigmenta ama çok pahalı :KK43:

Yoğun cilt lekesi için mi aldınız faydası var mı? bende alacam solenta pigmenta ama çok pahalı :KK43:
Ben hala kullaniyorum memnunum.Cilt lekeleri için dogru canim.Fiyati az degil ama çok uzun sure gidecek gibi,deger yani

ben de solante acnes aldım koruması falan güzel ama bende inanılmaz bir şekilde sivilce yapıyor.

Aranızda solenta pigmenta 50+ kullanan var mı acaba esmerleştirme kararma yapıyormu bende doktor tafsiyesi üzerine leke ve çillerim için aldım konu açtım fakat yorum yapan yok belki buradan yorum yapan birileri çıkar esmerleşmek istemiyorum

X