Sol Kasık Ağrısı Acil bakarmısınız kızlar

Selen24

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2023
7
1
23
Kızlar merhaba adetimi oldum aradan bir kaç gün geçti ve sol kasığımda ara ara batma ağrı tarzı birşey yaşıyorum bebiş istiyoruz yerleşme ağrısımı acaba siz yaşadınız mı böyle bir sorun?

Kızlar merhaba adetimi oldum aradan bir kaç gün geçti ve sol kasığımda ara ara batma ağrı tarzı birşey yaşıyorum bebiş istiyoruz yerleşme ağrısımı acaba siz yaşadınız mı böyle bir sorun?
yerleşme değil de yumurtlama ağrısı olabilir bebiş istiyorsan değerlendir bence canm Allah gönlüne göre versin💕

yumurtlama ağrısıdır. yerleşme ağrısı en erken ilişkiden 5-6 gün sonra olur. değerlendirin bu günleri. umarım güzel sonuc alırsınız

Yumurtlama olabilir ovulasyon testi yapmışmiydiniz takip ettinizmi yani bazen yumurtlamadan sonrada oluyor. Özellikle ben korunmayı bıraktığım zamanlar böyle çok oluyodu
Yok yapmadım ilk defa yaşadım bu şekilde sizlere bi sormak istedim ve bilgi edinmiş oldum evlendiğimizden beri korunmadıkta istediğimiz için ben bu şekilde strese girip 3 ay adet olamadım

Yok yapmadım ilk defa yaşadım bu şekilde sizlere bi sormak istedim ve bilgi edinmiş oldum evlendiğimizden beri korunmadıkta istediğimiz için ben bu şekilde strese girip 3 ay adet olamadım
Bende iki ay ovulasyon yaptım oda dahacok strese soktu genelde yumurtlama zamanı kasık ağrım olduğunu farkedip bıraktık ama bu ay oda olmadı reglden sonra gene ovulasyonu kullansam diyorum telefondaki programlar tutmuyor bende çünkü adetten 4.5gun sonra yunurtluyorum

X