soğan suyu ile zayıflama

kızlar şimdi bunu 20 gün boyunca günde 2 defa yapıcaz di mi? sonra 10 gün ara verip devam mı edicez? tam olarak ne kadar zaman kullanıcaz bilen, tecrübeli dostlar söylesin.

67 kiloyum ağustosa kadar 60 olmak istiyorum. ofyaofyaofya )=

Son düzenleme:
kilo fazlası olanlar soğan suyu kürü tarifi:
1 adet kuru soğanı kabuğuyla ve kökleriyle birlikte önce yıkayın. sonra sirkeli suda bekletin. 1 bardak kadar suda 3 taşım kaynatın. (kabuğunu soymayın,köklerini kesmeyin). Bu soğan suyu kürünü hiçbir yan etkisi olmadığından büyük küçük herkes içebilir. kandaki şeker oranını dengeler, fazla kilosu olanlara faydalıdır. Bir bardak soğan suyunun içine çeyrek limon suyu sıkılarakta içilebilir.

bende deneyeceğim kızlar sonuçları da burda yazalım olur mu :KK16::KK16:

bununla gerçkten zayırflayanlar var mı acaba

selam kızlar konu açılalı epey olmuş.. tüm sayfaları okuyamadım mesela soğanı ne kadar bekleticez sirkede ayrıca sirkenin çeşidi önemli mi aç mı tok karnına mı içilmeli biraz detay verebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler..

Kizlar bende bisey sormak istiyorum bazi arkadaslar kabuklu bazilari kabuksuz yapmis fark edermi

kızlar başka yere soğan kürü olarak açmıştım ama burda soğan suyu diye geçiyormuş.Neyse bende bugün kaynattım soğan ama sirkede filan bekletmedim çünkü bende reflü var sirke ço akar diye düşündüm mide problemi olanlar için sadece soğan kaynatıncada oluyomuş sirke zaten sanırım iyice temizleme anlamınd. soğanı çok güzel yıkadım 4 e böldüm ve 2 bardak su katıp kaynattım. 1 bardak su kalana kadar kaynadı sonra süzüp bardağa koydum az alevi geçene kadar bekledim ve limon sıkıp içtim içilmiycek bir tadı yok içilebilir.Bugün ilk içtim ama inanın hala acıkmadım devam etmeyi düşünüyorum. çikolata bile istemiyo canım :KK8:

kızlar başka yere soğan kürü olarak açmıştım ama burda soğan suyu diye geçiyormuş.Neyse bende bugün kaynattım soğan ama sirkede filan bekletmedim çünkü bende reflü var sirke ço akar diye düşündüm mide problemi olanlar için sadece soğan kaynatıncada oluyomuş sirke zaten sanırım iyice temizleme anlamınd. soğanı çok güzel yıkadım 4 e böldüm ve 2 bardak su katıp kaynattım. 1 bardak su kalana kadar kaynadı sonra süzüp bardağa koydum az alevi geçene kadar bekledim ve limon sıkıp içtim içilmiycek bir tadı yok içilebilir.Bugün ilk içtim ama inanın hala acıkmadım devam etmeyi düşünüyorum. çikolata bile istemiyo canım :KK8:

tatlım bu kürü kaç gün uygulicaz, ve kaç gün ara verip tekrar başlicaz şimdi?

21 gün boyunca günde 2 kere uygulayıp 10 gün ara mı vericez? :26:

bazıları öyle yazmış ama bu kürü uzun zamandır kullanan arkadaşların yorumuna gerçekten ihtiyacımız var. duyun bizi piliiiizzz :KK71:

Ben de bugün başladım. soğanı dörde bölüp 2 bardak suda 4-5 dk kaynattım, yarım limon sıkıp ılıyınca aç karnına içtim. iştahımı kapattı ama tansyonum düştü ama canım bişey istemiyor. İnşallah doğru uygulamışımdır.

5 günde 5 kilo diyetim başarıyla sonuçlandı şimdi soğan suyuna başlıyorum. Cezvede ufak bir soğanı 4 e böldüm 2-3 diş sarımsakta böldüm ortadan kaynattım limon sıktım içiyorum bakalım buda başarılı olacakmı ^^

5 günde 5 kilo diyetim başarıyla sonuçlandı şimdi soğan suyuna başlıyorum. Cezvede ufak bir soğanı 4 e böldüm 2-3 diş sarımsakta böldüm ortadan kaynattım limon sıktım içiyorum bakalım buda başarılı olacakmı ^^

sirkenin içinde ne kadar beklettiniz..bi de geceleri mi içiliyor bu karışım yoksa sabah aç karnına filan mı :44:

sirkenin içinde ne kadar beklettiniz..bi de geceleri mi içiliyor bu karışım yoksa sabah aç karnına filan mı :44:

Ben sirkede bekletmedm yıkadım doğradım direk biraz üşengeç bir insanım uğraşamamki sirkede bekletmekle :KK1: akşam yatmadan önce içtim şimdide kaynattım içiyorum sabah akşam yapacağım

Bu arada limonda sıksam tadı biraz kötü akşam midem kalktı zor içtim oyüzden sabah daha ekşi olsun diye azda limon tuzu ekledim :KK53:

soğan kürünü bende çok denedim tokluk hissi veriyor zayıflamaya yardımcı oluyor ben maydanoz sapı ile braber kaynatıyordum birkaç damla limon eşliğinde lıkır lıkır içiyordum :nazar: soğan kürü aynı zamanda rahim içinde iyi kistleri zamanla yok ediyor arındırıyor ama 15 günden fazla tüketilmesi sakıncalı dikkat edelim arkadaslarr :nazar:

ben adet olamadığım için içmeye başladım bugün 15.gün hala olamadım gerçi ama gerçekten zayıfladığımı hissediyorum deli gibi abur cubur yerdim sadece onu kestim ve soğan suyu içiyorum emin olun çok işe yarıyo gözle görülür değişiklik var 15 günde annem ev kokuyo diye deliriyo ama işe yarıyo çok mutluyum ya

X