SOĞAN SUYU İÇENLERRRRRRR

İnşlh canım. Evlimisin ben iki senedir evliyim çocuk istiyorum ama olmuyor çikolata kistim var maalesef

slm arkadaşlar
bende soan suyunu içtim
adetim bittikten 2 gün sonra başladım ve 10-15 gün arası içtim ve hergün yumurtalıklarım ve kasık ağrılarım oldu böyle sorun yaşayan var mı acaba aranızda ?

slm arkadaşlar
bende soan suyunu içtim
adetim bittikten 2 gün sonra başladım ve 10-15 gün arası içtim ve hergün yumurtalıklarım ve kasık ağrılarım oldu böyle sorun yaşayan var mı acaba aranızda ?
selam arkadaşım bende bir süre bu kürü uyguladım 2 -3 kere yaptım . Soğan suyunun en fazla çok beklettiysen veya senin bünyene ağır geldiyse midende ekşime veya bulantı yapacağını düşünüyorum. Ağrı hiç duymadım ama zaten 2-3 ay ara veriliyordu 15 gün yaptıktan sonra diye hatırlıyorum. Sen nasıl yapıyorsun?

Bu arada işe yarayan yaşıtım arkadaşlarım oldu ama malesef bende bir işe yaramadı. Polikistik var bende de doğum kontrol hapı kullanmka istemediğim için çok denedim doğal yollar ama malesef bir çözüme ulaşamadım.

öncelikle cevap verdiğn için teşekkür ederim :9

ben 1 soğanı soyup dörde böldüm ve içme suyu ile 5 dk kaynatıp ılktan biraz daha sıcak içtim
ama kasık ağrısı ve yumurtalıklarımda cok ağrı oldu
hani hastalanmadan 2 gün önce bi arı lurya onun gibi bişeydi...

Ben de çikolata kistlerim için şu an 2. soğan kürümü yapıyorum. her gün değil fakat kür süresince ara sıra minik sızılar hissettiğim oluyor yumurtalığımda. 45 günde bir adet oluyordum ama geçen ay ilk kürü yaptığımda ilk kez adetim tam zamanında oldu. Şimdi adetten 2 gün sonra 2. küre başladım ama kistlerimi eritiyor mu küçültüyor mu yoksa aynı boyuttalar mı doktora henüz gitmediğimden bilmiyorum..

kızlar her bünyede aynı etkiyi yaratmıyor soğan kürü..ben yaptım çok pişmanım..özellikle kistiniz felan yoksa sakın yapmayın bence..geçen ay hiç bişeyim yoktu..bu ay soğan kürü yapıp adetin 3. günü gittiğim de 4.5 cmlik kistim oluştuğunu öğrendim..doktorda şaşırdı geçen ay yoktu böyle bişey..sen naptın diye sordu..soğan kürü yapmış olabilir dedi..soğan kürü yapıp kist oluşan hastalarım var dedi..şimdi adedimi bekliyorum yine inşallah geçer..kendi başıma iş açtım yani..klomen tedavisine başlıcaktık bundan dolayı başlayamadık..ben tavsiye etmiyorum kisti olmayanlara..(iltihaptan için yapmıştım ben)

ama bende de 4cm kis vardı gecen ay
ve soan kürü yaptım bugün doktora gittim..tertemiz dedi ve bana klomen verdi hatta

Bende bu ay başladım bir hafta fln oldu yapalı ilk günlerde kahverengi parçacıklar geliyordu adetime on gün var şimdi ama adet olacakmisim gibi agri m var soğandan mi acaba bu şekilde erken gelebilir mi sizce

Kizlar ben de sogan kuru yaptim. Adetin bittikten 6 gin sonra kanama basladi yani gecen carsamba. Hala devam ediyor. Bugunden baslayarak ikinci kismini yapacaktim yani 5 gun daha. Devam etsem mi bilemedim.kistim vardi acaba ondan mi kanama oldu.

X