Soğan Kürü ile Hamile Kaldım :)

Merhabalar soğan kürü uyguladığınızda adet gecikmeniz oldumu ben uyguladıkdan sonra daha hala adet olmadım ama hamile de değilim kaç kere test yaptım kanda dahil bilgi verirseniz çok sevinirim

Şuan regl günüm. 1.5 gun oldu henuz gelmedi. Agri vs yok sadece goguslerim vücudumun sıcaklığı artti. Ates basiyo bazen. 1 haftadır iştahım yok. Uyku cok. Beklemeye devam. Sogan mi geciktiriyor göreceğim. Eger olursa diye yazıyorum burayada. Kimse sonra sonucunu yazmiyo çünkü..
1 ayı geçti yazmayali. O ay olmamistim hamile. diğer aya ümit ediyordum. Sonra doktora gittim. 3. Gun. hormin vs yaptı. Esime de sperm istedi. Sonuclar gelince yıkıldım. azospermiymis esim. degerleri sifirdi. Inanamadik 15 gin sonra tekrar yaptık yine ayni. Doktor 20 gine tkrr yapalom kan bakalim ve ultrason bakalim dedi esime. devlet hastanesinde 1.5 ay sonraya ultrason vardi. Aldik. ama eve geldik ağlayarak. Dedim b1.5 ay kaybedemeyiz cok uzun. Zor guc esimi ikna ettim ozele gtimek icin. sivastan kayseriye huma tup bebek ahmet emin doktora . Esim hep baska çıkış aradi. alistirmaya calistim yapilacaklari soyledimn çöktü resmen. Erkekler icin cok daha zor bu durum. Gorusme yaptik üroloji bakti esime. Hormonlari iyiydi. muayene de varikosel vs cikmadi. Bi umut icerde calisma olabilir dedi doktor. Benim kanlarim normaldi. Ama hsg yapinca rahmimde perde cıktı. yarin onun icin hosto olacağım. Iyilesmenin ardindan yumurta geliştirme. ve esimin mikro tese(icerden ameliyatla sperm bulma) ameliyati sonucunda sperm çıkarsa yumurtalarim toplanip tup bebek yapilacak . .

Herkese Merhabalar...

Yaklaşık 7 yıllık evliyim. 3 yıl önce tedavisiz gebe kaldım ama 2 aylıkken bebeğimin kalbi durdu ve kürtaj oldum. Yaklaşık 5 yıldır hamile kalamıyordum.

Polkistik over sendromum var ve düzensiz adet oluyorum. Bazen 47 gün sonra, bazen 37, 27... bu şekilde düzensizdi. Gittiğim bütün doktorlar (10'a yakın) kistlerin küçük olduğunu ve gebe kalmaya engel olmadığını söylediler.

HSG çektirdim ve rahmim normalden küçük ve yan duruyormuş, bir tüpüm tamamen tıkalıymış. 5 doktora gittim. Tedavisiz gebe kalmış olmamın bir mucize olduğunu söylediler ve aynı durumu tekrar yaşama ihtimalin tedavisiz çok zor dediler. Hatta aşılama ile bebeğin tutması çok zor direk tüp bebek dediler. Maddi durum itibariyle önümüzdeki birkaç ay bu tedaviye başlamam çok zordu.

Sürekli dua ederek, soğan kürünü uyguladım. 1 ay uyguladım ve tam zamanında adet gördüm, üstelik adet kanamalarım önce kahverengi olur sonra kırmızıya döner ve yaklaşık 10-15 gün devam ederdi. Bu kez kırmızıydı ve 5 gün sürdü. Sonra 7 gün yaptım ve bıraktım. ( Yumurtlama dönemini bilmediğimiz için gün aşırı ilişkiye girdik ve her ilişki sonrası 15 dakika belimin altına yastık koyup, bacaklarımı yukarı kaldırıp bekledim. ) Adetim yine her zaman ki gibi gecikti ve idrarda test yaptım negatif çıktı. Bir gün sonra kanda yaptırdım. 19.26 çıktı :) 2 gün sonra 35.88 :)

Şuan çok küçük bebişim. Daha 1 aylık... Doktorların mucize dediği şey, şuan karnımda :) Rabbim sağ salim, sağlıklı bir şekilde kucağımıza almamızı nasip eder inşallah. Darısı bebiş isteyen herkesin başına.

Yoktan var eden Rabbimin izni, İbrahim Saraçoğlunun aracılığıyla bu soğan kürüne ulaştım. Allah razı olsun. Mutlaka deneyin. Ben Ayetel Kürsinin gücüne çok inanırım. Rabbime hep bu şekilde sığınırım. Umarım gebeliğim güzel bir şekilde devam eder, bebeğimi kucağıma alırım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Soğan Kürü;
1,5 su bardağı klorsuz suyu kaynatın.
1 orta boy yemeklik beyaz soğanın kabuklarını soyup 4'e-5'e bölüp kaynayan suya atıp, 5 dakika daha kaynatın.
Ilıyınca süzüp için.
Sabah ve akşamları aç karnına uygulanıyor. Kokusu kötü gelirse limon sıkabilirsiniz. Ben hep limon sıkarak içtim. Akşamı unutunca gece yatarken içtim.
Ben yaptim malesef herkeze yaramiyo hem adetim gecikti 2 gun once oldum tabi hem agrim cokk hemde fazla fazla kan gidiyo herkez doktora danismadan yapmamali bnce

Herkese Merhabalar...

Yaklaşık 7 yıllık evliyim. 3 yıl önce tedavisiz gebe kaldım ama 2 aylıkken bebeğimin kalbi durdu ve kürtaj oldum. Yaklaşık 5 yıldır hamile kalamıyordum.

Polkistik over sendromum var ve düzensiz adet oluyorum. Bazen 47 gün sonra, bazen 37, 27... bu şekilde düzensizdi. Gittiğim bütün doktorlar (10'a yakın) kistlerin küçük olduğunu ve gebe kalmaya engel olmadığını söylediler.

HSG çektirdim ve rahmim normalden küçük ve yan duruyormuş, bir tüpüm tamamen tıkalıymış. 5 doktora gittim. Tedavisiz gebe kalmış olmamın bir mucize olduğunu söylediler ve aynı durumu tekrar yaşama ihtimalin tedavisiz çok zor dediler. Hatta aşılama ile bebeğin tutması çok zor direk tüp bebek dediler. Maddi durum itibariyle önümüzdeki birkaç ay bu tedaviye başlamam çok zordu.

Sürekli dua ederek, soğan kürünü uyguladım. 1 ay uyguladım ve tam zamanında adet gördüm, üstelik adet kanamalarım önce kahverengi olur sonra kırmızıya döner ve yaklaşık 10-15 gün devam ederdi. Bu kez kırmızıydı ve 5 gün sürdü. Sonra 7 gün yaptım ve bıraktım. ( Yumurtlama dönemini bilmediğimiz için gün aşırı ilişkiye girdik ve her ilişki sonrası 15 dakika belimin altına yastık koyup, bacaklarımı yukarı kaldırıp bekledim. ) Adetim yine her zaman ki gibi gecikti ve idrarda test yaptım negatif çıktı. Bir gün sonra kanda yaptırdım. 19.26 çıktı :) 2 gün sonra 35.88 :)

Şuan çok küçük bebişim. Daha 1 aylık... Doktorların mucize dediği şey, şuan karnımda :) Rabbim sağ salim, sağlıklı bir şekilde kucağımıza almamızı nasip eder inşallah. Darısı bebiş isteyen herkesin başına.

Yoktan var eden Rabbimin izni, İbrahim Saraçoğlunun aracılığıyla bu soğan kürüne ulaştım. Allah razı olsun. Mutlaka deneyin. Ben Ayetel Kürsinin gücüne çok inanırım. Rabbime hep bu şekilde sığınırım. Umarım gebeliğim güzel bir şekilde devam eder, bebeğimi kucağıma alırım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Soğan Kürü;
1 orta boy yemeklik beyaz soğanın kabuklarını soyup 4'e-5'e bölüp kaynayan suya atıp, 5 dakika daha kaynatın.
Ilıyınca süzüp için.
Sabah ve akşamları aç karnına uygulanıyor. Kokusu kötü gelirse limon sıkabilirsiniz. Ben hep limon sıkarak içtim. Akşamı unutunca gece yatarken içtim.
Gun asiri iliski derkende hergunmu girdiniz iliskiye 1 gun araylami

Merhaba
Soğan kürüne başladığınız zaman ilişkiye girdiniz mi
Bir sıkıntı yaratır mı? Adetime daha 4 gün var şimdi başlasam mı acaba

Bende 1.5yildir evliyim çocuk istiyoruz bnde dede eşimde de bir sıkıntı yok klomen ve ovitell çatlatma ignesi kullanıyorum ve adetim bittikten sonra soğan kürüne basladim bunu doktoruma da sordum böyle birşeylere karşı değilim faydasını gören çok kişi var denemekten zarar gelmez dedi bnde kullanmaya devam ediyorum bugün kürün 9 günü inşallah Allah'ım banada isteyen herkese annelik duygusunu tattirir

Merhabalar peki soğan kürünü kullanırken aynı zamanda korunmadan ilişkiye girdiniz mi yoksa kür bittikten sonra mı korunmasiz ilişki oldu

Arkadaşlar selamün aleyküm .Bugün adetim biteli dört gün oldu ve soğan kürüne başladım .On beş gün içtikten sonra mı ilişki olmalı ilk defa deniyorum

Herkese Merhabalar...

Soğan Kürü;
Ilıyınca süzüp için.
merhaba ben gebelik düşünüyorum doktor genel bir kontol yaptı ve herhangi bir durum olmadğını ve 1 yıl normal denemem gerektiğini söyledi 3 yıldır doğal yolla korunuyordum, bu ay ilk kez denedik ve olmadı acaba ben de yapsam mı ne dersiniz bir problem ve kist yok denildi ve adetim yeni bitti ne zaman yapmalıyım

Bugün ultrason muayenesinde dr um sağ overde 1.7 cm lik kist olduğunu söyledi. kist için soğan kürü uygulasam olur mu diye sordum. dr um soğan kürü kist yapıyor, uygulama dedi. soğan suyunun kist üzerine etkilerini okudum. kararsız kaldım. uygulamalı mıyım uygulamamalı mıyım kafam karıştı. kullanan arkadaşlara soruyorum. sonrasında kist oluşumu oldu mu? yada kist oluşturdu mu? dr umun dediği doğru mu?
Ama İbrahim Saraçoğlu gibi bir profesör doktor da öneriyor soğan kürünü

X