Smas high plan yüz ve boyun germe ameliyatı, Dr Serdar Altun

Şimdi çektim, filtresiz
çok ciddi bir değişiklik var olumlu anlamda bebek gibi olmuş yüzünüz 🧿 şimdi benim merak ettiğim şey bu operasyonlar yapıldıktan sonra yüz nasıl yaşlanıyor? tekrar eskisi gibi mi? yani atıyorum 50 yaşında biri 30 yaşındaki gibi gergin cilte sahip oluyor yaşlanma hızı devam ettikçe tekrar yüz aşağı inmeye devam mı ediyor?

Hiç korkmayın. 2-3 aya oturuyormuş yüz germeler. Bu konuyu çok okuyorum çünkü ben de orta yüz germe istiyorum fakat endoskopik geçici olduğu için Smas düşünüyorum çünkü deep plane de yüz felci riski var. Siz memnun kalırsanız ben de bu doktora olurum. Yaşım küçük ama 6 kilo verdim yüzüm çöktü gibi oldu hoş durmuyor. Dikişleriniz güzel duruyor belli değil ince bir çizgi gibi…
Derin plan ile smass kası germe arasında ne fark var.

Günaydın, yarın ameliyat olalı tam 1 ay olacak. Şişler inse de, yanak üzerinde şakaklarda deri yığılması devam ediyor. Yine de geçen haftadan iyi
IMG_20230222_104626~2.jpg
IMG_20230222_104618~3.jpg

14. Gün
Son direni de çıkardı doktor, durumum gayet iyi dolaşmaya devam ediyorum.yarın taburcu olup İstanbul'a uçacağız
Dokrorumla resmimiz..,şiş ve ödem var resimde ama azalıyor
selam, bu eski konunda memende izler var ve aslında memelerin güzel görünüyor acaba daha önce ne işlem yapılmıştı ve şu an kaç cc protez takıldı memeye çok teşekkür ederim kolay gelsin

Üst edit: ilk duşumu alana kadar günlük resim ve durum paylaşacağım, ilk duştan sonra, yüzümün ve dikişlerin yerinin durumunu koyacağım, ondan sonra da ayda bir olarak ve sonrasında hatırladıkça resim paylaşacağım. Destek olan herkese selamlar, sevgiler...💕💕
Merhaba arkadaşlar, ben 47 yaşıma girdim ve boyun ve alt yüz kısmımda çok kilo verdiğim için sarkmalar ve kırışıklıklar oluştu. Aslında Serdar Altun'a meme büyütme ameliyatı için gitmiştim ama yanımda ki arkadaşım yüzüne işlem yaptırırken bende heves ettim ve oldum. Öncelikle beni takip edenler bilir, ameliyat sonrası ağrı sızı pek yaşamam ama bu sefer ilk defa zorlandım, ilk 3 gün biraz zor geçti, bunun nedeni işlemin kadafa olması ve benim de migrenim tutması, bence gece arkadaşım çok horladığı için uyuyamamamın da etkisi oldu.şimdi, ameliyata girmeden önce ki halim ve çıktıktan hemen sonra ki hallerimi paylasacağım.
Bu arada, memelerimide büyüttüm, 375 cc idi yerine 450 cc kondu. İlk meme ameliyatımı bilirsiniz Dr Murat sarıcı yapmıştı ve meme inmemişti, koltuk altıma giriyordu silikon. Asimetrik yapmıştı. Dr Serdar Altun bu ameliyatımda o kusurları da düzeltti, iç dikiş epey atıldı, toplandı, şu anda bile memeler 10 numara oldu, onları sonra yazarım, fotoğraf çekiyorum günlük. Dedi ki memeyi zor toparladık, yüzünden endişe etmiyorum ama memede tek dikişin bile açılırsa sıkıntı olur, lütfen dikkat et dedi
Burada yazdım 🌺

Krizler bende bugün derinplan yüz ve boyun germe için Mehmet gencerle görüştüm.170bin TL gibi bir fiyat verdi üstelik nisana kadar geçerli dedi . Sizce biraz fazla değil mi. Pazartesi Zekeriya beyle randevum var biranonce en doğru doktoru seçmek istiyorum kafam çok karisik
ben de onunla gorusecektim. Ankara dan geleceğim. Onun ayarında baska dr bulanıldınız mı ?

Merhaba sizi baştan beri takip ediyorum çok güzel oldunuz maşallah 🤗 ben de 20 gün önce aynı operasyonu oldum yaşım 46 kilo verme sonucu sarkma çok olmuştu yanak gıdı, size göre biraz daha şiş ve mor geçiriyorum süreci. Sizden farkı göz kapağımda yapıldı. İlk günün bulantısı dışında çok zor değildi meme büyütme de oldu korktuğum gibi geçmiyor çok şükür. Şu an tek korkum dikiş izi doktorum krem önerisini yapmadı PRP yapacak, sizden görünce kantaron yağı aldım sürüyorum. Sizin dikiş yerleri son gördüğümde güzel görünüyordu şimdi ne durumda?

Bu şişliği yaşayan varsa yazsın lütfen buraya
Merhaba gıdılipo ve germe ile birlikte orta yüz ve temporal yapıldı,Bugün 14.günüm hala aynı yan tarafta ki şişlikler.Siz ne durumdasınız acaba düzeldi mi ?

Eklentiler

• A9FDFCB2-433B-4F57-BA99-D5DE84C42FFE.jpeg
    A9FDFCB2-433B-4F57-BA99-D5DE84C42FFE.jpeg
    103,2 KB · Görüntüleme: 485
  • 71B15118-333D-4D65-9C8E-9C6FC31C7F68.jpeg
    71B15118-333D-4D65-9C8E-9C6FC31C7F68.jpeg
    102,9 KB · Görüntüleme: 447
  • 0E9FC21C-2D7E-4926-9BE2-E96E9BFAF8F0.jpeg
    0E9FC21C-2D7E-4926-9BE2-E96E9BFAF8F0.jpeg
    108,7 KB · Görüntüleme: 515
X