sizce nedn istemiyor *((intiharn eşiğidenyim yardım kızlar))*

K

koKosH3409

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi koKosH3409
kızlar 3 yıldr cock istyrm herugrasımıza ragmen bebegmz olmadı eşim cock konusunu biraz dusnelm zamana bırakalım dedi eşim cocuk istemıyor benm psikoljm bozuldu cok zor durumdayım yardm edin arkadslar ..hamileysem bile aldrmammı istiyor ama bn istoyrm bebeği bu fıkır değişikliğinin sebebini sordgmda kacıyor konusamıyorz bu konuda uzaklasıyor hep

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi koKosH3409
konuyu birazdaha acsanız mesela? cocuk tedavisi gördünüzde olmadımı esinizin psikolojisi yorgun düştüde artık zamana bırakalım mı diyor yoksa baska sorunlarınız mı var

• Konu Sahibi koKosH3409
daha düne kadar cock için ugrasyrdk bugn ne oldu anlamadm tedavi gormedik sadece cocuk istemedgını soledi sorunumz yok ama bu olay yzuznden sorunlarmz basladı evede gelmedi bugun cok zor gnler gecırıyrm..

• Konu Sahibi koKosH3409
Siz hiç doktora gittinizmi peki. Eşinizin neden çocuk istemediğini biz bilemeyiz ki birlkte yaşayan sizsiniz oturup konuşun neden istemiyormuş.:uhm: Çocuk sahibi olmayı istemek tek taraflı olacak birşey değil. Bazen böyle şeyler oluyor eşlerden biri isterken diğeri hazır olmayabiliyor eminim sizin için çok zor ama kendinizi bukadar yıpratmaya değmezki biraz kendinizi düşünün sitrese bunlaıma girmek daha çok uzaklaştırır sizi çocukdan sağlığınızdan olmayın eşinizi ikna etmeye çalışın en kısa zamanda doktora gidin...

• Konu Sahibi koKosH3409
cnm eve gelmediğine göre çocukla mı evlilikle mi ilgili sorununuz var??bunu güzelce konuşun yapıcı bi şekilde..üzüldüm gerçekten intihar felan yapma lütfen Allah korusun..inşallah sorunlarınızı hallederisniz dua edicem...

• Konu Sahibi koKosH3409
acaba cokmu ısrarcı ya da cok bunalttın cocuk yüzünden aklıma ilk bu geldi

• Konu Sahibi koKosH3409
vee bu dönemlerde esler arası gerginlik olabiliyor cok fazla büyütme ,üzme kendini inan bana düzelir yine o da tekrar istemeye baslar belki bugün kendini iyi hissetmiyordu ama yarın hissedebilir

• Konu Sahibi koKosH3409
sıkmayın canınızı eşinizle oturun konuşun eminim anlaşıcaksnz canm

• Konu Sahibi koKosH3409
bir de şöyle düşünün,
çok istekli olsun,ısrarla istesin,
iki lafının biri çocuk olsun,
daha mı iyi,
o zaman kendini daha kötü hissedeceksin,
çok istediği birşeyi veremiyorum diye,
her ne kadar bu senin,ya da sizin elinizde olan birşey olmasa bile.
belki bu da onun taktiği,seni üzmemek için böyle davranıyor,
olamaz mı??????

bazı konuları zamana bırakmak en güzeli... üstüne gitmeden biraz bekleyin . bir süre sonra konu açıldığında sizde hissettiklerinizi söylersiniz. sıkmayın lütfen canınızı . hayat o kadar zorki bu günlere ileride gülerek bakacağımızı düşünelim ... sevgilerimle cnm .

daha düne kadar cock için ugrasyrdk bugn ne oldu anlamadm tedavi gormedik sadece cocuk istemedgını soledi sorunumz yok ama bu olay yzuznden sorunlarmz basladı evede gelmedi bugun cok zor gnler gecırıyrm..

sizler buraya böyle yazılar yazdıkça acaba ben çokmu rahatım diye düşünüyorum.
muhtemelen ben senden yaşça büyüğüm.bugüne kadar bebeğim olmadı diye hiç intihar etmeyi düşünmedim.hayatını sadece bebek üzerine kurarsan evliliğinide yaşamında çekilmez hale gelir.muhtemelen bebek için eşininde üzerine gitmişsindir bak adam eve gelmemiş.

bu konuda sen ne kadar hassassan inan bana eşlerimizde bir o kadar hassas.sadece biz bayanlar kadar duygularını ortaya koyamıyorlar.eşinin üzerine fazla yüklenme.

bebek konusunda ikinizde tekrar hazır olunca çalışmalara başlayın

daha 3 senedir deniyosunuz anladığım kadarıyla . bence çok endişelenip psikolojinizi ve hatta evliliğinizi boşa bozmayın . birbirinize en çok destek olmanız gereken bi dönemdesiniz. ben bebek olsam sizinki gibi sorunlu bi aileye gelmek istemem. baksanıza hemen intihar felan düşünmüşünüz. çok üzüldüm açıkçası. öncelikle eşinizle bir bebek gibi ilgilenip onun gönlünü almanızı sonrada bu konuyu zamana bırakmanızı tavsiye ederim nacicane.. ilerde de normal şartlarda olmazsa tedaviler var onları denersiniz. ıNŞALLAH CENABI ALLAH gönlünüze göre versin.

bence senin üzülmeni istemiyordur biz her ay hüsran yaşayıp ağlıyoruz kırmızılar gelince ama inan eşlerimizde aynı sıkıntıyı çekiyor bizimle o yüzden biraz erteleyelim demiştir belki aklından çıkarmak istemiştir sende alttan al korunmasız deneyin ama takma kafana sende bir süre eşine destek ol bence

cnm çocuk konusundan çok bahsettiysen erkekler sıkılyo bu konudan.benm eşim bile 1 ayda sıkıldı.seninkide bu konu kapansın diye öyle demiştir kesin.sende inatçı olma.tamam de.onunda siniri geçer inan bana.allah yardımcın olsun.intiharın eşiğindeyim ne demek.sakın bu tür fikirleriçıkar aklından.yıllara sonra bugünleri hatırlayıp gülersin.:eek:lmaz::eek:lmaz::eek:lmaz:

kızlar asla baskı yapmadm o istyrdu şimdi nedn bole oldu anlamıyrm konusmaya calısyrm ama nafile eger hamileysem bile aldırmamı soyluyor :'( ben bu cocugu istıyorum

diğerlerini anladımda aldırma konusu kafama takıldı evlilikle ilgili bir problem gibi geldi, benim eşimde kavga edince çıkıp gider o psiklojiyi anlayabiliyorum ama güçlü ol eğer bebeğin varsa ve aldırcaksa maddi gücün varsa doğur yoksa aldır ve o adamdan ayrıl ne demek çocuğu aldıralım canım

bir de şöyle düşünün,
çok istekli olsun,ısrarla istesin,
iki lafının biri çocuk olsun,
daha mı iyi,
o zaman kendini daha kötü hissedeceksin,
çok istediği birşeyi veremiyorum diye,
her ne kadar bu senin,ya da sizin elinizde olan birşey olmasa bile.
belki bu da onun taktiği,seni üzmemek için böyle davranıyor,
olamaz mı??????[/QUOTE
arkadaşıma katılıyorum canım...:teselli:

canım bence bu konuyu kesinlikle konuşmak gerekir bırak biraz sakinleşsin zaten konuşmuyor diyorsun sen de umursamıyormus gibi davran artık bu zor ama başka da çaren yok zaten bence hamieysen aldırma bu Allahın bi lütfu olur sana. ınşallah bi pisikolojik sorundur ve atlatırsınız ama sorunu mhakkak çözmen lazım. sonra da sakin sakin konuşmayı dene üzüldüğünü belirt.

herkeze kucak dolusu sevgilera.s.;
koKosH3409 canım eşinizle hiç bir sorununuz yokken ve 3 yıldır çoçuk için uğraşıp bir anda çoçuk istememesi benim aklıma eşinin bi doktora göründüğü ve sorunun kendinde olabileciği bir ihtimali getirdi.bu durumu anlamaman içinde hamile kalsanda aldır demiş olabilir bence.eşini tatlı dille doktora gitmek için ikna etmeye çalış bakalım direk redederse bence sebebi bu sorun eşinde.inşallah en kısa zaman da sorunlarınızı çözersiniz hakkınızda hayırlısı olsun.:Saruboceq:

X