Çamaşır ve Kurutma Makineleri sizce hangisi fikirlerini alabilirmiyim

Nurefsan09

Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2016
13
1
37
herkese merhaba çamşır makinası ne büyük bir nimet imiş makinam bozulunca anladım kaç gündür çektiğim sıkıntı çamaşırlarım ıslak kokuştu artık nihayet servis geldi ama yine çözüm yok motor bozulmuş velhasıl Yen'i makina alacağım Bosch yada Arçelik düşünüyorum karar veremedim kullananlar yada detaylı bilgisi olan varmı acaba hangisini tavsiye edersiniz

Canım sıemens-Bosch aynı zaten. Ben bu markaların serilerine güveniyorum. Hatta Siemens daha ağır basar bende.

Tüm beyaz esyalarim 6 yıllık arcelik..
Basit düz model hepsi..
Daha servis cagirmadim..
Aşırı derecede kullaniyorum çamaşır bulasik ve kurutmayi..
hiç sorun olmadı ama birçok kişi memnun değil çevremde.. eski arçelik kalitesi yok artık o kesin.. annemin 30 yaşında arçelik çamaşır makinesi var dünyada yenisini istemem diyor :)

Herşeyim arçelik 7bçk senedir kullanıyorum hiç bişey olmadı maaşallah servis bile çağırmadım. Siemenslerin beyni çabuk karışıyo diyolar kullanan tanıdıklarım.

Kızlar arçelik tercihiniz olmasın. Bu videodan sonra bir de arayıp 10 kez servis gören makine için garanti dolmadan önce tek servis kaydı var, tüketici haklarına göre bile haklı değilsiniz dediler. Parça değişimi olmazsa servis kaydı açılmıyormuş. Sizlere tavsiye arçelikten servis çağırıyorsanız kesinlikle her defasında gelip yaptıkları işleme dair evrak isteyin

Son düzenleyen: Moderatör:
İki marka da alanlarında lider.
O yüzden hangisini alırsanız alın, sorun yaşamazsınız.
Hem servis ağları iyi, hem de makineleri diğer markalara oranla çok iyi...

X