Sizce hamilemiyimm ??

E

elifemek

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elifemek
Merhabalar ben yeni üye oldum site içindeki dialoglar çok hoş herkes yardım sever :teselli:
Bende sizden yardım isteyeceğim arkadaşlar...
Evliliğim daha çok yeni geçen hafta 4. ayımızı doldurduk hihoyyyt
Hastalığım yeni bitmişti ve kocam ilişkiye girmek istedi hastalığım yeni bittiği için hamile kalma riskim olmadığını söyledi ve içime boşaldı :kedi:
Normalde korunuruz ama bu sefer böyledi istedi sizce hamilemiyimdir arkadaşlar :çok üzgünüm:
Ben ve eşim daha çok genciz onun ailesi memleketinde ve benim ailemde yurtdışındalar bunları danışabileceğim kimse yok :KK43:
Cevaplarınızı bekliyorum sevgili dostlar :1rolleyes:

• Konu Sahibi elifemek
Olabilir canım takvim usulü korunmanın pek garantisi yok..Adet zamanını bi bekle bakalım..:emir_bebek:

• Konu Sahibi elifemek
normalde her dönemde girilen ilişki gebe bırakabilir.Diyelimki adet sonrası ilişkiye girdin ve spermler içeride 4-5 gün yasadı.O sırada erken bir yumurtlama olursa,döllenme olabilir.Ama şu varki,zaten yumurtlama döneminde bile girilen ilişkide hamile kalma şansın %20-25.Birde ilişki zamanını göz önune alırsak çok buyuk ihtimalle hamile değilsindir.Ama bu takvim yöntemine sakın guvenme canım.birdahaki sefer dikkatli ol:)))

• Konu Sahibi elifemek
benim bildiğim adet bittikten sonraki 4 günün herhangi bi tahlikesi yok ama kesin olmazda denilmez allah gönlüne göre versin ama kafanı bu konuyla meşgul etme o zaman adetin gecikir sürekli düşünmemeye çalış

• Konu Sahibi elifemek
canım öncelikle tebrik ederim. sağlıklı, mutlu, huzur dolu bir ömür dilerim eşinle sana.

reglin biter bitmez girdiğiniz ilişkinin hamilelikle sonuçlanma şansı çok az bence. ama bir bebek istemedikçe periyodunun her gününde mutlaka korunmanızı tavsiye ederim. arkadaşların bahsettiği gibi spermler 48-72 saat kadar canlı kalabiliyor ve bir erken yumurtlama durumunda döllenme olabilir.

önlemleri baştan alalım ki sonradan sıkıntıya girmeyelim çünkü sözkonusu olan bir can oluyor..

• Konu Sahibi elifemek
canım evet ihtimal düşük ama yok değil yani olabilir bu takvim usulü sadece genel bi kavram . bu durum da herkes de aynı olmyor. adet tarihinde bile yumurtlayan insanlar varmış. bu doktorun açıklaması .

• Konu Sahibi elifemek
canım hamile olma ihtimalin çok düşük ama hiç yok da değil
kimi insan korunduğu ahlde bile hamile kalabiliyor
bu işler belli olmuyor yani
test yaptırısın adetin çok gecikirse

X