Sizce haklı mıyım?

Siz hatalısınız malesef adamı oanda keyfe gelmiş şunu yapma bunu yapma diye istediğiniz kadar söyleyin kurallarınız varsa evlendiğiniz zaman yapın o işi oan ikinizde zevke gelip tam bir birleşmede yaşayabilir diniz 😁oan durdurulamaz zevke de gelseydiniz kimi şuçluyacaktınız şeytanı mı
Öyle bişe yapmazdım ama işte keşke karşıldakinden de bu kadar emin olsaydım

Bu durumda siz haksızsınız ondan daa beklerseniz baya bekleyeceksiniz gibi görünüyor
Yok artık beklemiyorum
Bu durumda siz haksızsınız ondan daa beklerseniz baya bekleyeceksiniz gibi görünüyor
Yani herkes haksız olduğumu düşünüyor demek ki herkes sevişme sırasında kimsenin kimseyi düşünmediğini sadece zevkini düşündüğünü düşünüyor

Arkadaşlar günaydın. Size bir sorum olacaktı. Ben nişanlımla sevişmek istedim ona sınırlarımı söyledim. Sürtünme vs asla istemiyorum dedi ama o sırada sürtündü ve ben de baya sinirlendim ve onu hayatımdan çıkardım.Ben sana söylemiştim izin falan alman lazımdı düşüncesiz ,bencil falan dedim. Sizce ben mi abarttım yoksa gerçekten bencilce davranıp sadece kendini mi düşündü? Çünkü bana gerçekten böyle olduğumu düşünüyorsan bir daha ben de konuşmak istemiyorum dedi. Yani o sırada izin alması gerekiyor muydu yoksa ben sert bir şekilde tepkimi koyamadığım için o en ben mi hatalıyım?
Elleşmeden nasıl sevişilir ? Biri bana açıklasın 😂 mesela öpüşmek sevişmek değildir. Öpüşmenin ilerisi sevişmek sevişmenin ileriside cinsel ilişkidir. Ya hep yada hiç olmak gerekli. Sevimek isteyen sizsiniz karşı tarafada sapık muamelesi yapıp azarlamayın bence. Evliliğe kadar bekleyin madem.

Yok artık beklemiyorum

Yani herkes haksız olduğumu düşünüyor demek ki herkes sevişme sırasında kimsenin kimseyi düşünmediğini sadece zevkini düşündüğünü düşünüyor
Hayır ben öyle düşünmüyorum. Sevişirken kuralların varsa, o an yaşanırken söylersin karşındaki de buna uymak zorundadır, aksi halde ismi başka bir şey olur. Mesela öpüşme sırasında göğüslerinize yönelirse ve siz istemezseniz bunu belli eden hareket yaparsınız, ya da direkt söylersiniz. Karşındaki zorla göğüslerini öpecek değil. Ama tepki verip “anlamanı beklerdim” gibi triplere girmek aşırı saçma.
Bana değer verseydi bana dokunmazdı minvalindeki değer ölçme biçiminiz de aşırı arabesk. Irzınıza geçmiş sanki.
Madem öyle girmeyin o yatağa.
Alt tarafı sevişeceksiniz.

Arkadaşlar günaydın. Size bir sorum olacaktı. Ben nişanlımla sevişmek istedim ona sınırlarımı söyledim. Sürtünme vs asla istemiyorum dedi ama o sırada sürtündü ve ben de baya sinirlendim ve onu hayatımdan çıkardım.Ben sana söylemiştim izin falan alman lazımdı düşüncesiz ,bencil falan dedim. Sizce ben mi abarttım yoksa gerçekten bencilce davranıp sadece kendini mi düşündü? Çünkü bana gerçekten böyle olduğumu düşünüyorsan bir daha ben de konuşmak istemiyorum dedi. Yani o sırada izin alması gerekiyor muydu yoksa ben sert bir şekilde tepkimi koyamadığım için o en ben mi hatalıyım?
sürtmesin, değmesin, sokmasın napsın sizi tatmin edip gün boyu kasık ağrısı mı çeksin. ne bencilsiniz. istemiyorsanız yapmayın, yapıyorsanız hakkını verin anacım

Adamın libidosu tavan yapmış tutamamış kendini arzulamış seni bence büyütmüşsün ayrıca korunabilirdiniz.

Ondan sonra neden vajinismusum, neden isteksizim, neden orgazm olamıyorum..
Iyyyyy ya bizim milletten bi sey olmaz.

X